Oggy

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Oggy Whack

14.1.2014
78%
Hra - Oggy Whack
Video se načítá
Zahrajte si tut postřehovku, ve které budete pomáhat Oggymu mlátit škodíky palicí. Nebudete to tak snadné, protože později se budou objevovat i makety. Snažte se trefovat škodíky a bodíky navíc vás neminou.

Oggy Fries

14.1.2014
73%
Hra - Oggy Fries
Video se načítá
Máme tu pro vás hru, která otestuje vaší rychlost a postřeh! Budete hrát za kocoura Oggyho, který hlídá hranolky. Jenže škodíků je tolik, že budete muset být opravdu rychlí, abyste je všechny zničili. Snažte se je plesknout dříve, než vám ukradnou všechny hranolky.
Hra - Oggy and Cockroaches Snow
Video se načítá
Oggyho opět otravují šváby, kteří se tentokrát rozhodli ukrást všechny dárky. Jedinou šancí, jak v tom zabránit je házet po nich sněhové koule. Je nutné mířit tak, abyste kouli hodili s předstihem, jinak šváby nezasáhnete.
Hra - Oggy And The Cockroaches Food Face off
Video se načítá
V této hře budete hrát z a Oggyho nebo škodíky. Cílem je zabránit škodíkum v krádeži jídla nebo jim také pomoci.

Oggy Moshi

15.1.2014
60%
Hra - Oggy Moshi
Video se načítá
Říká vám něco seriál Oggy a Škodíci? Pokud ano tak víte, že jde kocoura a malé hmyzí nezbedy, kteří mu dělají nepříjemnosti. Jenže v této hře se budete pouze starat o Oggyho a jeho přání. Klikejte na jeho přání a sledujte, co dělá. Podaří se vám z něho udělat toho nejspokojenějšího kocoura?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.