Dinosauři

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Adam and Eve: GO

26.4.2020
93%
Hra - Adam and Eve: GO
Máme tu další pokračování úspěšné série Adam and Eve. Tentokrát s názvem Adam and Eve: GO. Jako vždy bude vaším úkolem dosta Adama ke své ženě Evě. Nejdříve ale musíte splnit mnoho záludných, ale zábavných hádanek. Dokážete je všechny vyluštit? Hru ovládáte myší.

Dino Home

27.9.2014
88%
Hra - Dino Home
Video se načítá
Dino Home je další skvělá hra, ve které budete ovládat dva dinosaury, kteří si navzájem musejí pomáhat. Jeden umí házet rybí kosti, po kterých můžete skákat. Druhý zase umí hlavou rozbít pevné překážky.

Dino Eat Meat

14.5.2014
86%
Hra - Dino Eat Meat
Video se načítá
Dino Eat Meat je zábavná hra, u které si rádi posedíte. Máte za úkol nakrmit malé dinosaury masem, a když se Vám to nepodaří tak jsou smutní a hladový. Dokážete nakrmit malé dinosaury včas?

Dino Rock

8.8.2020
85%
Hra - Dino Rock
V této hře budete muset správně časovat vaše hudební kroky a tomu tak uzpůsobovat celý styl hraní. Musíte se správně trefit do barevných kruhů zrovna ve chvíli, kdy přicházející barvy jsou právě ve stejném místě jako barevné kruhy vespod.

Run Dino Run

5.12.2014
84%
Hra - Run Dino Run
Video se načítá
V této hře budete hrát za dinosaura a vaším úkolem bude se dostat, co nejdále to jen půjde. Nebude to tak jednoduché, protože cesta je lemována překážkami. Snažte se sbírat vajíčka a bonusy, které vám pomohou. Kam až se vám podaří dostat?

Kids Zoo Jurassic

14.5.2015
84%
Hra - Kids Zoo Jurassic
Video se načítá
Vaším úkolem v této pěkně zpracovaná hře bude postarat se o tři roztomilé dinosaury. Aby byly dinosauři šťastní, musíte jim nosit vodu, jídlo a také se starat o jejich čistotu. Podaří se vám docílit, aby všichni dinosauři byli dokonale spokojeni?

Me and My Dinosaur

18.3.2012
84%
Hra - Me and My Dinosaur
Video se načítá
V této vydařené logické hře se vydáte na útěk spolu se svým mazlíčkem - dinosaurem Rexem. V cestě vám bude stát nejedná nástraha, avšak společnými silami je určitě všechny překonáte.

Prehistorik

30.7.2012
84%
Hra - Prehistorik
Video se načítá
Původní první díl retro hry Prehistorik je tady, aby potěšil všechny nadšence herní klasiky. Na chvíli se stanete neandrtálcem a vydáte se za potravou. Cestou budete muset překonat množství nástrah a zneškodnit ještě víc, kolikrát dost roztomilých, predátorů.

Dino Coloring Book

30.8.2012
83%
Hra - Dino Coloring Book
Video se načítá
Vymalujte si některý z pěkných obrázků dinosaurů. Fantazii se žádné meze nekladou a tak Váš prehistorický obr může být klidně třeba růžový nebo fialový. Navíc máte možnost doplnit do obrázku různé věci jako stromy, malé dinosaury nebo kosti. Můžete také měnit barvu papíru a super věc je fixa, kterou…
Hra - Funny Dinosaur Spot The Differences
Dnes si spolu zahrajeme tuto hru, ve které bude vaším úkolem hledat rozdíly dinosaurů a jiných roztomilých stvoření. Dokážete najít všechny rozdíly?

Dino Shift 2

7.5.2014
80%
Hra - Dino Shift 2
Video se načítá
Dino Shift 2 je druhé pokračování úspěšné skákačky, ve které bude vaším úkolem dostat se k teleportu a nasbírat co nejvíce krabic. Ty můžete vzít jen tehdy, pokud budou mít stejnou barvu, jako Dino. Příjemnou zábavu.

Days of Monsters

17.4.2012
80%
Hra - Days of Monsters
Video se načítá
Ve hře Days of Monsters se vydáte spolu s obrovským Mostra ničit všechna velká města. V cestě vám budou stát vojáci a armáda, kteří se snaží města chránit. Poražte je všechny a staňte se vládcem světa.

Jurassic Baby Care

27.4.2012
80%
Hra - Jurassic Baby Care
Video se načítá
Dokážete se správně a včas starat o miminka dinosaurů? Musíte je krmit, hrát si s nimi, mýt je i léčit. Když to dobře zvládnete malý dinosaurus Vám při odchodu nechá peníze. Nesmíte je ale nechat dlouho strádat.

Tricera Rescue

14.6.2015
79%
Hra - Tricera Rescue
Video se načítá
Vydejte se do minulosti a zachraňte dinosauří mláďata. Dostat je musíte k jejich matce. Přitom si musíte dávat pozor na zlého dinosaura, kterého je potřeba dostat mimo hrací plochu. Využívat k tomu budete rozmanité herní prvky a také bude důležité správně odebrat některé překážky.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.