Staré hry

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Prince of Persia

22.11.2015
94%
Hra - Prince of Persia
Video se načítá
Zahrajte si kultovní hru s malým princem, který mě za úkoly zachránit princeznu. Aby se k ní dostal musí překonat několik překážek a zlikvidovat nepřátel. Podaří se vám k ní dostat včas?

Brick Block Game

14.5.2023
90%
Hra - Brick Block Game
Video se načítá

Prehistorik 2

20.6.2012
85%
Hra - Prehistorik 2
Video se načítá
Prehistorik je původní skákačka, na kterou si možná zkušenější hráči pamatují jako na jednu z prvních počítačových her. Teď si ji můžou vyzkoušet opravdu všichni a ponořit se do prehistorického světa, kde si užijete (bez ohledu na horší grafiku) jistě spoustu zábavy.

Supaplex Remake

27.3.2013
85%
Hra - Supaplex Remake
Video se načítá
Klasická dosová hra, která se podobá Boulder Dash. Vaším úkolem bude se s červenou kuličkou dostat přes bludiště plné překážek až k písmenu E. Po cestě však musíte sbírat barevné vodiče a hlavně si dávat pozor na šedé koule, které vybuchují při dopadu na Vaši kuličku.Pokud chcete sníst tištěné pole…

Prehistorik

30.7.2012
84%
Hra - Prehistorik
Video se načítá
Původní první díl retro hry Prehistorik je tady, aby potěšil všechny nadšence herní klasiky. Na chvíli se stanete neandrtálcem a vydáte se za potravou. Cestou budete muset překonat množství nástrah a zneškodnit ještě víc, kolikrát dost roztomilých, predátorů.

Mario Forever Flash

21.3.2015
83%
Hra - Mario Forever Flash
Video se načítá
Pomozte známému Máriovi překonat všechny překážky, zničit nepřátele a dostat se do cíle. Během cesty dbejte na to, abyste sbírali mince a houby, které vám dodají sílu. Podaří se vám vyhrát?

Ninja Bricks

22.12.2013
81%
Hra - Ninja Bricks
Video se načítá
Vyzkoušejte si tuto super pařbu, ve které si otestujete svůj postřeh. Není to tak jednoduché, jak se zdá. Hrajete za ninju a vaším úkolem bude přežít co nejdéle. Ostatních ninjů si nevšímejte, myslete na to, že musíte přežít. Tak komu z vás se povede nahrát TOP skóre?

Ms. PacmanHra na skóreHra o medaile

9.7.2013
80%
Hra - Ms. Pacman
Video se načítá
Ms pacman je super stará hra, na kterou mnozí z vás rádi vzpomínají. Vaším úkolem bude vysbírat všechny malé tečky a vyhnout se všem příšerkám. Sníst je můžete jen tehdy, když sníte velkou blikající tečku tak je zpomalíte na omezenou dobu a můžete je požírat za extra body navíc. Za každých 10 000…

Classic Pacman

17.9.2013
80%
Hra - Classic Pacman
Video se načítá
Hra Pacman je sice stará, ale právě o to lepší. Zahraj si tuhle klasiku a se žlutým Pacmanem se vydej jíst kuličky a utíkat duchům v zapeklitém bludišti. Aby ses dostala do dalšího kola, musíš sníst úplně všechny. Kolik se ti povede získat bodů?

Ultimate Flash Sonic

24.5.2013
77%
Hra - Ultimate Flash Sonic
Video se načítá
Ultimate Flash Sonic je super skákačka, která jen tak neomrzí. Hrajte za ježka Sonica nebo další 4 postavy. Utíkejte, skákejte, bojujte s nepřáteli, sbírejte zlaté kruhy. V některých levelech na Vás bude čekat i pár Bossů, se kterými není vůbec žádná sranda. Dostanete Sonica až na konec?
Hra - Moorhuhn 2 online contest
Video se načítá
Máme tu další parádní pařbu, ve které budete střílet slepice. Čím vzdálenější slepici trefíte, tím více získáte bodů. Můžete zkusit trefit i telefonní budku nebo ovce.

Moorhuhn

8.9.2012
75%
Hra - Moorhuhn
Video se načítá
Moorhuhn je dnes již klasika mezi hrami. Za omezený čas musíte sestřelit co nejvíce letících a vykukujících slepic. Nezapomeňte dobíjet a dobře se bavte ;)

Charlie

5.3.2014
73%
Hra - Charlie
Video se načítá
Charlie je hra se žlutou kachničkou, která vám bude velmi připomínat hru Maria. Je to skákačka, ve které je vaším úkolem sesbírat co nejvíce mincí a zabít nepřátele, kteří vás mohou zabít. Abyste v kole uspěli, musíte projít celou trať.

Pacman

19.12.2014
73%
Hra - Pacman
Video se načítá
Není nad starou klasiku, ve které budete požírat tečky a snažit se utéci před duchy, kteří vás honí. V každém kole můžete najít ovoce, za které dostanete body. Sbírejte i blikající tečky, díky kterým budete požírat duchy vy.

Jak fungují hry Staré hry

Na co se můžete těšit v kategorii Staré hry? Tato kategorie obsahuje ty nejlepší hry, jaké jste kdysi mohli hrávat na herních konzolích jako jsou Nintendo nebo Playstation nebo na počítačích. Protože jsou dnes počítače mnohem výkonější, než byli kdysi, je spousta starých her přeprogramovaných tak, abyste je mohli rozjet v prohlížeči vašeho počítače!


Do této kategorie spadají všechny hry, které byly vyrobeny v minulém tisíciletí a na začátku tohoto. Ať už jde o střílečky, akční hry nebo adventury, u nás si vybere každý to svoje.


Nejlepší Staré hry

Starých skvělých her jsou spousty a tak si tady zveřejníme hlavně ty legendární hry. Jako první musíme začít klasickou hrou, která se poprvé objevila také na herních automatech a měla od svého vydání spousty klonů (v Česku to byl například Pampuch). Ano, jedná se o Pacmana! V Pacmanovi je vašim cílem sníst všechny kuličky předtím, než vás sní nějaká příšerka.

Další z her, které by měly být zmíněny je akční střílečka Quake, která měla více dílů a pokračování a je velmi populární do dnes. Na závěr bych rád zmínil opět velmi populární hru, která také dostala hromadu nových epizod. Jedná se o Mario Forever, kde skáčete s chlapíkem jménem Mario a snažíte se sbírat mince a zabíjet nepřítele.

Pokud máte nějakou oblíbenou starou hru a chtěli byste ji u nás vidět, napište ji do zprávy administrátorovi.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.