Střílení postaviček

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Batman Kill Zombie

25.9.2021
90%
Hra - Batman Kill Zombie
Pozabíjejte všechny zombie, kteří se vás snaží zničit. Na jejich zabití máte omezený počet nábojů. Dokážete zničit všechny zombie a s naším superhrdinou zachránit svět?

Bounzy 2Hra na skóreHra o medaile

30.11.2013
89%
Hra - Bounzy 2
Video se načítá
Zahrajte si tuto super hru, ve které budete mít za úkol vyčistit každý level od krve lačných zombie! Ze začátku vám to přijde jako sranda, ale později vás smích přejde. Je dobré využívat zdi, pomocí kterých se kulky odrážejí. Myslíte si, že dokážete vyčistit každý level?

Super Madrex

20.11.2021
85%
Hra - Super Madrex
V této hře musíte posbírat co nejvíce hvězd, za které si poté můžete kupovat nové vzhledy pro vašeho krvavého panáka.

Crazy Duck Hunter

13.5.2021
85%
Hra - Crazy Duck Hunter
Povedená hra, ve které je vaším úkolem nahánět kachny, které postupně vylétávají z vysokého křoví. Na sestřelení každé kachny máte vždy a pouze tři rány. Musíte tedy velmi přesně a rychle mířit. Jak vysoké bude vaše skóre?

Laser cannon 3

19.4.2022
83%
Hra - Laser cannon 3
Video se načítá
Laser cannon 3 je výborná logická hra, která prověří Vaši schopnost překonávat problémy a překážky. Cílem je pomocí pojízdných děl střílet monstra, která se mohou také různě pohybovat. Někdy musíte také vyřešit problém, jak vystřelit, abyste trefili svůj cíl.

Sheep vs Aliens 2

4.9.2014
81%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video se načítá
Urputný boj, který se rozjede ve hře Sheep vs Aliens 2 potřebuje právě Tebe. Dokážeš namířit ovce tak, aby sestřelili zlé mimozemšťany, kteří se snaží obsadit nové planety?

Whack a Mole

8.6.2020
80%
Hra - Whack a Mole
V této hře bude hrát hlavní roli postřeh. Vaším úkolem bude mlátit palicí krtky vyskakující z děr. Musíte jich pomlátit co nejvíce a to před vypršením časového limitu, který je v této hře velmi neúprosný. Pozor si dejte na bombu, která pokud vybouchne, ztratíte část drahocenného času. Hru ovládáte…

Cat God vs Sun King 2Hra na skóreHra o medaile

3.4.2013
80%
Hra - Cat God vs Sun King 2
Video se načítá
Skvělá hra, ve které si můžete zahrát na boha! Vaší postavou boha je sice kočka, ale to je podle Egypťanů božské zvíře, tak proč ne. Se svojí kočkou se musíte snažit zabít co nejvíce dělníků, kteří se snaží dostavět chrám nebo jinou stavbu. Dávejte si však pozor, mají i ochranku, která po Vás může…
Hra - Moorhuhn 2 online contest
Video se načítá
Máme tu další parádní pařbu, ve které budete střílet slepice. Čím vzdálenější slepici trefíte, tím více získáte bodů. Můžete zkusit trefit i telefonní budku nebo ovce.

Desert Rifle 2

25.4.2012
75%
Hra - Desert Rifle 2
Video se načítá
Desert Rifle 2 je druhý díl skvělé střílečky, ve které budete mít za úkol ze svého úkrytu likvidovat nepřátelské vojáky. Koupit si můžete množství zbraní a dalšího vybavení, které vám při likvidaci nepřátel pomůžou.

Moorhuhn

8.9.2012
75%
Hra - Moorhuhn
Video se načítá
Moorhuhn je dnes již klasika mezi hrami. Za omezený čas musíte sestřelit co nejvíce letících a vykukujících slepic. Nezapomeňte dobíjet a dobře se bavte ;)

Duckmageddon

10.11.2012
75%
Hra - Duckmageddon
Video se načítá
V postřehové střílečce Duckmageddon se vžijete do kůže lovce, který se vydal na lov divokých kachen. Sestřelit kachnu však není až tak snadné jak se zdá, navíc když jich musíte zasáhnout dostatečný počet, abyste mohli postoupit do dalšího kola.
Hra - Moorhuhn Wanted High Huhn
Video se načítá
Slepice jsou tentokrát na divokém západě a utkáte se s nimi v soubojích na život a na smrt. Mířidlo musíte mít na zbrani a jakmile začne slepice tasit zbraň, tak ji musíte rychle střelit. Dávejte si pozor, protože máte omezený počet životů.

Rico Ninja

11.9.2013
72%
Hra - Rico Ninja
Video se načítá
Ve hře Rico Ninja se stanete ninjou, který se musí vypořádat se všemi nepřáteli, kteří se mu postaví. Není to tak jednoduché, protože se v každém kole nachází celá řada překážek. Počet střel je také omezený. Pokud je však vyčerpáte, můžete si celé kolo zkusit znovu.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.