1001 hry

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Dino Home

27.9.2014
88%
Hra - Dino Home
Video se načítá
Dino Home je další skvělá hra, ve které budete ovládat dva dinosaury, kteří si navzájem musejí pomáhat. Jeden umí házet rybí kosti, po kterých můžete skákat. Druhý zase umí hlavou rozbít pevné překážky.

Bear Grills

12.9.2013
86%
Hra - Bear Grills
Video se načítá
Bear Grills je super postřehovka, ve které budete hrát za medvěda na kolečkových bruslích, kterého budete odpalovat z nataženého lana. Odrážejte se od můstků, sbírejte jídlo, po kterém potom prdí (fart) a vynese ho do nebes. Za utržené peníze potom můžete koupit raketu, která ho vynese do vzduchu,…

Jump It

30.8.2013
76%
Hra - Jump It
Video se načítá
Zahrajte si parádní hru, ve které budete potřebovat dobrý odhad. Budete totiž muset za stálého běhu přeskakovat propasti mezi jednotlivými propastmi. Navíc, čím přesněji se odrazíte, tím dále doskočíte. Přesnost zde budete potřebovat.

World Flag Memory 2

15.9.2013
71%
Hra - World Flag Memory 2
Video se načítá
Milovníci pexesa si mohou opět prověřit své mozkové závity ve hře World Flag Memory 2. Jde o pexeso, které obsahuje obrázky vlajek. Od prvního kola se hra samozřejmě stále ztěžuje. Velkou pomocí pro Vás mohou být zeměpisné znalosti, kdy si vlajky lépe zapamatujete.

Douchebag Life

27.2.2014
70%
Hra - Douchebag Life
Video se načítá
Máme tu další skvělou hru, ve které se budete muset vžít do role mladého muže. Hlavním cílem jeho života je zábava a hlavně dívky. Vaším úkolem bude dostat tohoto mladého muže na tu nejlepší párty a randit s nejhezčími dívkami. Máte pouze 14 dní na to, abyste mladíka dostali do formy.

Bomb Pong

10.9.2013
68%
Hra - Bomb Pong
Video se načítá
V této hře budete místo balónů odpalovat bomby. Nastavte si obtížnost na medium, bomba se odpálí až po 15 sekundách. Hra se ovládá pouze pohybem myši. Není na tom nic složitého, snažte se nevyoutovat a naházet soupeřovi co bodů.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.