Flash hry

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Gem Invasion

7.11.2011
78%
Hra - Gem Invasion
Video se načítá
V logická hra Gem Invasion, ve které budete muset sbírat body, abyste se dostali do dalších levelů. Body získáváte tehdy, když se vám podaří dát vedle sebe alespoň tři krystaly stejné barvy. Naplánujte si tahy dopředu, abyste získali co nejvíce bodů.

Warpy 2

24.10.2011
75%
Hra - Warpy 2
Video se načítá
Warpy sice není klasická hra pro holky, ovšem určitě spoustu z vás zabaví. Je zde totiž několik levelů a v každém se musíte dostat do portálu, který je umístěn různě po herní ploše. Abyste se k němu dostali, je potřeba různě projít a proskákat se přes překážky. Zajímavostí je to, že když se…

Zippy Fish

30.10.2011
70%
Hra - Zippy Fish
Video se načítá
Cílem této hry se krmit se se svou rybkou tak, abyste nasbírali určený počet bodů. V každém levelu je časový limit, během kterého to musíte stihnout. Čím dříve se vám podaří body nasbírat, tím lepší ocenění získáte.

Crystal Maze

24.10.2011
67%
Hra - Crystal Maze
Video se načítá
Dokážeš v určeném časovém limitu posbírat všechny hvězdičky, které jsou v labyrintu? Nebude to snadné, někam se musíš dostat přenášedly a v cestě ti bude stát spousta různých hlídačů, kteří ti hvězdičky jen tak nepřenechají.

Blast Billiards 4

28.10.2011
62%
Hra - Blast Billiards 4
Video se načítá
Hra Blast Billiards 4 je trochu neobvyklá verze kulečníku. Cíl je zde stejný, dost do černých děr všechny koule na stole. Narozdíl od klasického kulečníku vám však v případě, že je nestihnete dostat do jamky, koule vybuchnou.

Warrior Quest

23.5.2011
50%
Hra - Warrior Quest
Video se načítá
Povedená onlinovka pro všechny, kteří mají rádi akční bojové hry. V této hře si můžete vyzkoušet souboje s různými bojovníky. Zvítězit můžete kombinací rychlé akce se správnými údery. Hru si mohou zahrát i dva hráči proti sobě.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.