Tennis

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Zoo Pong

19.5.2021
85%
Hra - Zoo Pong
Povedená hra, ve které je vaším úkolem odpalovat letící mičky od vašeho zvířecího soupeře. Jako hráč máte tři životy a vaším cílem je porazit všechny vaše protivníky, kteří mají stejný počet životů jako vy.

Sports Heads Tennis

13.3.2012
84%
Hra - Sports Heads Tennis
Video se načítá
Tato skvělá sportovní hra vás přenese na tenisový zápas, kde nebudete jen pouhý divák, ale přímo profesionální hráč tenisu. Proti vám bude stát celá řada soupeřů, a je jen na vás a vašich schopnostech, jak si s nimi poradíte.

Grandslam Tennis

24.6.2013
84%
Hra - Grandslam Tennis
Video se načítá
Grandlsam tennis je výborná sportovní hra pro všechny fanoušky tennisu a jiných sportů. Hrajte se světovou špičkou tennisu. Hra má jednoduché ovládání, pouze šipkami a mezerníkem. Ale se soupeři už není taková sranda. Tak na co čekáte? Máte na to vyhrát celý turnaj?

Tennis Stars Cup

28.9.2013
83%
Hra - Tennis Stars Cup
Video se načítá
Tennis Stars Cup je hra, která přináší nový pohled na tenis v podobě online her. Skvělému zpracování dominuje jednoduché ovládání a skvělá hratelnost. Stačí si vybrat tenistu a můžete se vrhnout do turnajového pavouka, který Vás prověří. Pokud budete nejlepší, pak se můžete těšit na trofej, která…

Tennis Pro 3D

28.2.2014
79%
Hra - Tennis Pro 3D
Video se načítá
Hra Tennis Pro 3D je velmi zdařilým simulátorem tenisu. Cílem je poslat míček přes síť za využití všech možných úderů, které máte. Dokážete porazit základní soupeře a poté vybojovat titul na turnaji? Před tím se však dobře vytrénujte.

Tennis 3D

3.12.2014
75%
Hra - Tennis 3D
Video se načítá
Cílem hry je jednoduše porazit svého soupeře. Dokážete se prosadit a v klasickém počítání setu postupně sbírat jednotlivé fifteeny? Na počátku si můžete také vybrat povrch, na kterém se bude hrát.

Ragdoll Tennis

7.4.2014
71%
Hra - Ragdoll Tennis
Video se načítá
Mnoho zábavy najdete ve hře Ragdoll Tennis, která Vám nabízí tenis poněkud jinak. Jsou zde popřeny fyzikální zákony a gravitace moc nefunguje. Dokážete porazit protivníka i v této netradiční formě?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.