Mahjong

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Candy Best Link

29.3.2021
85%
Hra - Candy Best Link
Povedená logická hříčka na styl pexesa, ve které musíte před vypršením časového limitu označit všechny stejné obrázky. Ty však musí mít k sobě volnou cestu, jinak jejich označení nebude možné. Dokážete vyčistit všechny úrovně?
Hra - Jolly Jong - Sands of Egypt
Video se načítá
Jolly Jong je další Mahjongová hra, která se vám bude zaručeně líbit! Odkrývejte kameny, dokud vám nezbyde ani jeden. To se vám vždy nemusí povést, takže si dávejte pozor a rozmýšlejte si tahy. Podaří se vám nahrát TOP skóre?

Winx Club Mah-jongg 2

30.8.2014
83%
Hra - Winx Club Mah-jongg 2
Video se načítá
Zahrajte si známou čínskou hru Mahjong. Ha je velmi jednoduchá, musíte hledat stejné páry a odstranit je, čímž se vám otevřou jiné obrázky.

Dog Mahjong

4.10.2014
81%
Hra - Dog Mahjong
Video se načítá
Máme tu pro vás super mahjong s pejsky! Cílem je odstranit všechny pejsky z pole. Nebude to snadné, protože je nemůžete spojovat jen tak, musí být v bezprostřední blízkosti nebo jim musíte utvořit cestičku.

Mahjongg 3D

12.6.2016
80%
Hra - Mahjongg 3D
Video se načítá
Kdo má rád Mahjong tak si jistě oblíbí i tuto 3D verzi! Cílem je odstranit všechny kostky tak, aby nezbyla ani jedna. Budete omezeni časem, takže na nic nečekejte.

Endless Mahjong 2

12.5.2014
80%
Hra - Endless Mahjong 2
Video se načítá
Další zábavná hra Mahjong je tu! Hra má pěkné provedení a nabízí na výběr i různé druhy uspořádání kostek. Ve hře pak musíte spojovat stejné znaky a tím vždy odebrat dvojici kostek. Pokud si nebudete vědět rady, můžete kostky zamíchat nebo využít nápovědy.
Hra - Black And White Mahjong 2
Video se načítá
Zahrajte si další pokračování této hry! Cílem bude jako v každém mahjongu skládat kameny se stejnými obrázky do dvojic. Jenže tady budete muset hledat navíc kameny opačné barvy. Podaří se vám je odstranit dříve, než vám vyprší čas?

Neptune Mahjong Connect

25.1.2014
79%
Hra - Neptune Mahjong Connect
Video se načítá
Máme tu pro vás další skvělý mahjong, který otestuje vaši logiku. Jde o to, spojovat kameny se stejnými obrázky. Jenže to nebude tak jednoduché jak se zdá, můžete je spojit tehdy, když nemají v cestě žádnou překážku. Zvládnete zdolat všechny úrovně?

Mahjong Link

20.9.2014
79%
Hra - Mahjong Link
Video se načítá
Zahrajte si na našich stránkách tento skvělý Mahjong! Kdo z vás tuto hru ještě nehrál tak dávejte pozor. Cílem je odstranit všechny kameny z pole, jenže musí být od sebe dobře přístupné, jinak je nikdy nemůžete spojit. Zvládnete je odstranit všechny, než vám dojde čas?
Hra - Mystic Mahjong Adventures
Video se načítá
Klasický mahjong, ve kterém budete spojovat stejné kameny. Hra má několik různých mini her.
Hra - Mahjong: Čtyři Roční Období
Video se načítá
Zahrajte si parádní logickou hru, ve které spojujete kostky se stejnými znaky. Spojit však můžete vždy jen ty kostky, které jsou na kraji a nejsou třeba uprostřed.

Cartoon Mahjong

9.1.2014
78%
Hra - Cartoon Mahjong
Video se načítá
Cartoon Mahjong je logická hra, ve které musíte postupně spojovat stejné páry. Hra je výjimečná tím, že v ní najdete známé animované postavičky z pohádek. Podaří se vám v časovém limitu spojit všechny páry?

Mahjong Gardens

21.9.2014
78%
Hra - Mahjong Gardens
Video se načítá
Procvičte si vaší pozornost na této hře, Mahjong je známá hra, ve které bude vaším cílem spojovat kameny se stejnými obrázky. Když si nebudete vědět rady, můžete použít i nápovědu.

Angry Birds MahjongHra na skóreHra o medaile

21.11.2014
78%
Hra - Angry Birds Mahjong
Video se načítá
Zahrajte si parádní mahjong s tématikou Angry Birds. Čeká na vás mnoho obtížných kol a hlavně deseti minutový časový limit.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.