Bejeweled

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Skydom

19.3.2020
95%
Hra - Skydom
Tato vynikající spoj3 hra nabídne líbivý vzhled, propracovaný systém úkolů, levelovací systém, mnoho činností a v neposlední řadě také multiplayer, ve kterém se budete snažit uhrát více bodů nebo posunout prasátko po herním poli dále než váš protihráč. Hra toho nabídne opravdu velmi mnoho, tak…

10x10 Farming

3.6.2020
88%
Hra - 10x10 Farming
Dnes si trochu zafarmaříme. Tato hra kombinuje prvky tetrisu s farmařením. Vaší úlohou v této hře bude správně pokládat jednotlivé bloky dovnitř herního pole takovým způsobem, aby jste vyplnili vždy jednu linku buď vodorovně nebo svisle. Poté se vám přičtou body, linka zmizí a jde se dál.

BioGemsHra s oceněním

17.3.2013
88%
Hra - BioGems
Video se načítá
Pěkně zpracovaná hra, ve které musíte zničit nepřátelská monstra! S nepřáteli se vždy utkáte v logické spojovačce, ve které vybíráte, co uděláte. Když tedy spojíte 3 zelené kameny, tak Vám to doplní život nebo žluté zase energii.

Candy Match 3 Jelly

31.5.2020
85%
Hra - Candy Match 3 Jelly
Dnes si představíme další ze série spojovaček typu spoj3. Spojujte stejné sladkosti takovým způsobem, aby vždy tři stejné byly vedle sebe. Tím dosáhnete co největšího množství bodů, které jsou pro splnění dané úrovně klíčové. Postupem času je spojování čím dál těžší a těžší.
Hra - Magic Stone Match 3 Deluxe
V této hře budeš sbírat drahocené kameny a to pomocí spoj3 stylu. Díky tomu čistíte herní pole, které poté již hraje ve váš prospěch. V každém levelu je nutné nasbírat vždy dostatečný počet určitých kamenů pro jeho splnění. Hru ovládáte myší.

Corona Virus Matchnig

27.4.2020
85%
Hra - Corona Virus Matchnig
V této hře si zahrajeme klasický tetris, jak jej známe obohacený o aktuální problematiku koronaviru. Budete muset skládat jednotlivé části na sebe tak, aby se spojily buď ve vodorovném nebo svislém stylu. Cílem hry je spojit co nejvíce možných řádků nebo sloupců, než kompletně zaplníte herní pole.

Tasty Jewel

5.3.2020
85%
Hra - Tasty Jewel
V této hře na vás čeká spousta zábavných levelů se spoj 3 tématikou a sladkostmi. Vaším úkolem bude spojovat sladkosti a jiné dobroty a tím tak čistit herní pole, případně plnit různé úkoly. Dokážete projít všechny levely?

Candy Smash

27.2.2020
85%
Hra - Candy Smash
V této hře typu spoj 3 bude tvým úkolem sesbírat určitý počet stejných tvarů, které po tobě dané kolo vyžaduje. Barevné tvary však nejsou uspořádány v rovnoměrné mřížce, působí na ně však gravitace a ty padají volným pádem dolů. Na splnění úkolu máš však omezený počet tahů, za které můžeš dané kolo…

Candy CrushHra na skóreHra o medaile

10.6.2013
84%
Hra - Candy Crush
Video se načítá
V této klasické hře typu bjeweled budete vytvářet trojice stejného druhu nejrůznějších sladkostí a bombónů. Vytvoříte je tak, že vyměnít pozice dvou sousedních obrázků. Graficky je hra moc pěkně propracovaná a jak jednou začnete, už se Vám nebude chtít přestat.

Monster Match Mania

14.3.2015
82%
Hra - Monster Match Mania
Video se načítá
Cílem hry je spojit vždy několik roztomilých monster do řadě nebo sloupce. Vždy musejí být nejméně tři. Dokážete postupovat do dalších kol a rychle hledat skupinky monster?

Gem Match Deluxe

22.7.2014
82%
Hra - Gem Match Deluxe
Video se načítá
Zahrajte si klasickou hru, ve které musíte spojovat vždy 3 stejné drahokamy. Jakmile se vám to podaří, tak zmizí a místo nich se objeví další. Hra končí, jakmile zmizí z hrací plochy všechna červená pole.

Angry Owls

19.3.2020
80%
Hra - Angry Owls
V této jednoduché hře bude vaším úkolem jediné. Ničit bloky vypadající jako sovy tím způsobem, aby jste se s nimi nedostali na vrchol hracího pole. Poté je konec hry a vy musíte začít od začátku.

Jewel Academy

9.6.2015
80%
Hra - Jewel Academy
Video se načítá
Podaří se vám spojit všechny stejně barevné drahokamy a snažit se v každém kole získat všechny hvězdy. Hra obsahuje několik desítek levelů.

Spellblazer

15.11.2013
80%
Hra - Spellblazer
Video se načítá
Další dobrodružná hra je tu! Vydejte se na cestu, která je lemována nebezpečím. Bojuje se tu tak, že spojujete stejné obrázky. Před každou bitvou si vyberete, jaká kouzla chcete použit. Jejich obrázky pak musíte spojovat, abyste mohli útočit.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.