Nejnovější hry

Hra - Fireboy Watergirl Island Survival 4
V této hře budete muset s vaším kamarádem nebo sourozencem vyřešit všechny záludné hádanky, které tu na vás čekají. Ujměte se ovládání obou panáčků a vyřešte společně všechny hádanky.
Hra - Arabian Princess Wedding Dress up
Nádherná arabská princezna má před svatbou. Pomůžeš jí s výběrem správného outfitu? Vyber princezně správné šaty, udělej jí krásný účes a nazdob ji tak, aby byla krásná a líbila se svému princi. Hru ovládáš myší.

Yummy Waffle Ice Cream

PŘEDEVČÍREM
86%
Hra - Yummy Waffle Ice Cream
Jste připraveni dát si dnešní lekci vaření? Dnes budeme společně připravovat těsto na wafle, které si poté i upečeme. Vrhněte se s naší kuchařkou do přípravy všech potřebných přísad, které budete potřebovat. Poté postupujte krok za krokem a vytvořte těsto, z kterého uděláte samotné wafle a dáte je…
Hra - TikTok Girls vs Likee Girls
Vynikající hra, ve které bude tvým úkolem pomáhat jednotlivým princeznám ve snaze udělat se co nejkrásnější a poté se nafotit a umístit své fotky nebo videa na internet. Dokážeš všechny princezny nalíčit a obléci jim slušný outfit a poté nahrát vtipné video na populární síť tiktok?

Bon Voyage

18.1.2021
85%
Hra - Bon Voyage
Vyzkoušejte tuto vynikající hru, ve které je vaším úkolem v průběhu mnoha levelů spojovat různé tvary a sbírat určité prvky tak, abyste je všechny posbírali a mohli přejit do dalšího levelu. Hru ovládáte myší.

Unicorn Beauty Salon

17.1.2021
76%
Hra - Unicorn Beauty Salon
Unicorn Beauty Salon je jednoduchá hra, ve které si budete upravovat nádherného jednorožce podle sebe. Naličte ho a poté mu přidávejte roztomilé oblečky tak, aby byl co nejkrásnější.

My Puppy

16.1.2021
80%
Hra - My Puppy
Roztomilé tamagotchi přímo ve vašem prohlížeči. Starejte se o svého pejska, kterého krmíte, hrajete si s ním a staráte se o to, aby byl vždy sťastný a veselý. Hru ovládáte myší.

Winter Jewels Saga

15.1.2021
85%
Hra - Winter Jewels Saga
Zahrejte si s námi povedenou hru na motiv slavného předchůdce bejeweld. Stejně jako v originále, i zde je vaším úkolem spojovat jednotlivé tvary a tím tak čistit herní pole. Dokážete dosáhnout požadovaného počtu bodů pro vstup do dalšího levelu?

Lovely Doll Creator

14.1.2021
86%
Hra - Lovely Doll Creator
Vytvořte si společně s námi svoji ideální panenku pro radost. V jednoduchém editoru společně přidávejte panence jednotlivé části od vlasů po roztomilé oblečky a vytvořte si tak ideální panenku svých snů.
Hra - Eliza Winter Blogger Story
Krásná princezna Elsa se rozhodla vyjít si s příteli na vycházku. Musí ale držet krok s módními trendy. Pomozte jí vybrat z šatníku nejvhodnější zimní outfit. Po obléknutí můžete vyfotit i pár selfie fotek, které společně umístíte na instagramové sociální sítě a sledujte, jak se vašim fanouškům…
Hra - Winter Fairy Fashion Show
Vydejte se na průzkum neprobádané země s našimi krásnými princeznami. Před výpravou je ale vždy potřeba řádně se připravit. Pomozte všem princeznám ve výběru nejhodnějšího outfitu a poté se společně vydejte za dobrodružstvím po neprobádané krajině vstříc všem nástrahám a pokladům.
Hra - Princesses DIY Phone Case Design
Krásné princezny potřebují pomoci s výrobou vlastního krytu na mobilní telefon. Pomůžeš jim? Nejdříve všechny princezny vhodně oblékni a udělej jim makeup a poté se již společně vrhněte do samotné výroby vlastního unikátního krytu.

Kitty Blocks

12.11.2020
87%
Hra - Kitty Blocks
V této hře budeme společně pokládat různě velké bloky s kočičkami tak, aby jste postupně vyplňovali herní pole. Cílem hry je vydržet co nejdéle naživu, dokážete to?
Hra - Tap Candy: Sweet Clickers
Dnes budeme hrát cukrářskou oddechovou hru, ve které je vaším úkolem vyrábět sladkosti, za které poté od svých zákazníků získáváte peníze. Díky těm si můžete vylepšovat své dovednosti nebo si kupovat nové pomocníky do vašeho cukrářského obchodu.

Adam and eve Aliens

7.11.2020
90%
Hra - Adam and eve Aliens
Máme zde další pokračování vynikající herní série Adam and Eve. V tomto díle vás čeká další porce zábavných miniher a hádanek, které musíte vyřešit. Dnešní díl nese tématiku UFO.
Hra - Get Ready With Me: Princess Sweater Fashion
Zima už pomalu ale jistě klepe na dveře. Naše princezny jsou si toho plně vědomy a proto se už pilně připravují. Dnes zkouší své staré šaty a kabáty z minulého roku, jestli jim stále padnou. Pojď je zkoušet s námi. Každé princezně udělej krásný makeup a poté ji oblékni do vhodného outfitu.

Dinosaurs Coloring Book

6.11.2020
83%
Hra - Dinosaurs Coloring Book
Odpočiňte si u této oddechové hry. Vaším úkolem je zde pouze jediné. Vybrat si některý z obrázků roztomilých dinosaurů a omalovávat si. Hru ovládáte myší.

Mr Bouncemasters 2NÁŠ TIP

5.11.2020
90%
Hra - Mr Bouncemasters 2
Vyzkoušejte tuto vynikající hru, ve které je vaším úkolem odpalovat tučňáka, který má za úkole doletět co nejdále a přitom posbírat co nejvíce mincí, za které si poté může vylepšit své statistiky. Hru ovládáte myší.

Kitty Scramble

5.11.2020
86%
Hra - Kitty Scramble
Pomozte kočičce najít všechna anglická slovíčka v této vzdělávací hře. Čtyřmi směry hledejte a označujte slovíčka, která se poté ukáží v horním panelu. Dokážete najít všechna slovíčka?
Hra - Baby Taylor Halloween House
Pomozte naší oblíbené baby Hazel s přípravou na Halloweenskou oslavu. Ukliďte společně s jejími rodiči dům a poté jej nazdobte strašidelnými ozdobami.

Pull Him Out Online

3.11.2020
85%
Hra - Pull Him Out Online
Prozkoumávejte s naším dobrodruhem podzemí egyptských pyramid a sbírejte poklad ukrytý uvnitř. V každém levelu vyřešte hádanku, která na vás čeká a vyhněte se přitom všem překážkám a nebezpečím.

My #Fun Meme Review

3.11.2020
86%
Hra - My #Fun Meme Review
Vytvořte si vlastní meme obrázky společně s našimi princeznami. Každé z princezen pomozte vytvořit vtipný obrázek a k němu přidejte vtipný komentář. Poté váš výtvor nahrejte na internet a sledujte reakce vašich internetových fanoušků.

Pop-Pop Kitties

2.11.2020
80%
Hra - Pop-Pop Kitties
Roztomilá hra typu spoj3, ve které je vaším úkolem v co nejkratším čase vyčistit herní plochu ode všech kočiček. K tomu musíte vystřelovat kočičky k těm, které už jsou na herní ploše.

Princess Hello Halloween

1.11.2020
80%
Hra - Princess Hello Halloween
Pomozte dvěma princeznám vytvořit krásný halloweenský kostým. Oblékněte Elsu a Annie z pohádky Ledové království do oblečků a vydejte se společně za večerní strašidelnou zábavou.

Ultimate Knockout Race

31.10.2020
89%
Hra - Ultimate Knockout Race
Doběhněte si do cíle pro svoji vytouženou výhru. V této vynikající hře bude vaším úkolem soupeřit s mnoha dalšími panáčky o nejlepší umístění. Dokážete všechny předběhnout, porazit a stát se vítězem ve Fall Guys?

Halloween Grand Fest

30.10.2020
80%
Hra - Halloween Grand Fest
Pomozte nám s přípravou halloweenských dobrůtek. Společně s námi projděte krok po kroku jednotlivé úkony a pomozte nám uvařit ty nejlepší dobrůtky pro naše děti.
Hra - Spooky Princess Social Media Adventure
Krásné princezny chtějí být vhodně oblečené na dnešní maškarní Halloweenský bál. Pomůžeš jim? Každé projdi šatník a oblékni je podle svého nejlepšího vědomí tak, aby jejich outfit působil opravdu strašidelně. Hru ovládáš myší.

Children Doctor Dentist 2

27.10.2020
85%
Hra - Children Doctor Dentist 2
Postarejte se o zvířátka a pomozte jim s jejich zubními problémy. Chopte se zubního nářadí a vyžeňte všechny zubní kazy a ostatními bacily. Hru ovládáte myší.

Four Colors MultiplayerNÁŠ TIP

26.10.2020
92%
Hra - Four Colors Multiplayer
V této vynikající hře bude vaším úkolem zvítězit v karetní Uno hře proti ostatním hráčům. Hrát můžete buď proti kamarádům či sourozencům na jednom počítači nebo poměřit své síly online a to až s třemi dalšími hráči. Hru ovládáte myší.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.