Nejnovější hry

Hra - Pizza Maker Cooking Games
Máme krásný sluneční sobotní den. Nejlepší příležitost udělat si dobrý lahodný pokrm. A co by bylo lepší, než například pizza? V této hře budeme společně vařit a péct. Na výběr máte hned ze tří pochoutek. Burger, Pizzu nebo Hot Dog. Po výběru se již vrhnete do samotné přípravy. Tak vzhůru do toho.
Hra - My Little Pony Unicorn Dress Up
Všichni milovníci a milovnice legendárního seriálu My little pony pozor. Přinášíme vám tuto vynikající hru, ve které budete oblékat své vlastní poníky z tohoto skvělého seriálu. Každému poníkovi upravte roh, hřívu, ocas a spoustu dalších věcí.
Hra - Annie and Eliza DIY Dress Embroidery
Princezny Annie a Elsa z pohádky Ledové království se rozhodly, že si zkusí ze svých starých šatů udělat nové a krásnější svépomocí doma. Vzaly proto své staré šaty a začaly na nich dělat roztodivné úpravy. Chceš být toho součástí? Tak si pusť tuto hru a sleduj, jak se ze starých šatů stanou nové a…

Lesária

VČERA
90%
Hra - Lesária
Dnešní hra bude velmi speciální. Představujeme vám hru od společnosti FSC zabývající se úbytkem lesů v dnešní společnosti. V dnešní hře si ukážeme, jak lehké, respektive těžké, je starat se o vlastní les. Stanete se totiž správci vlastního lesa a vaším úkolem bude starat se o něj takovým způsobem,…

Princess Girls Trip to Japan

PŘEDEVČÍREM
85%
Hra - Princess Girls Trip to Japan
Krásné princezny se rozhodly, že si udělají výlet do Japonska. Před odletem se ale musí obě řádně připravit. Pomůžeš jim? Nejdříve udělej oboum princeznám slušivý makeup a poté je vhodně oblékni, aby v Japonsku splynuly s davem. Šaty jim můžeš vyzdobit různými ozdobami dle libosti.
Hra - Princess Baby Doll House Clean up
Pomoz princezně Doll s úklidem domu. Její rodiče se za chvíli vrátí domů a pokud uvidí ten nepořádek, bude mít Doll problém. Nenechej jí na holičkách. V každém pokoji musíš uklidit množství předmětů, které se v něm nacházejí. Vše musíš najít před vypršením časového limitu, který je neúprosný.…

10x10 Farming

3.6.2020
88%
Hra - 10x10 Farming
Dnes si trochu zafarmaříme. Tato hra kombinuje prvky tetrisu s farmařením. Vaší úlohou v této hře bude správně pokládat jednotlivé bloky dovnitř herního pole takovým způsobem, aby jste vyplnili vždy jednu linku buď vodorovně nebo svisle. Poté se vám přičtou body, linka zmizí a jde se dál.
Hra - Baby Taylor Winter Time
Zima je už za námi a to definitivně. Pro všechny milovníky zimy přinášíme tuto hru, ve které si budete s malou Taylor užívat zimních radovánek. Společně postavíme sněhuláka, uvaříme si dobrý teplý čaj. Na vše je ale potřeba dobře se připravit. Nejdříve tedy musíte malou Taylor vhodně obléci, poté se…

Hero Mask Memory

2.6.2020
80%
Hra - Hero Mask Memory
V této hře si společně procvičíme vaše chytré hlavičky. V každé úrovní budete muset přijít na všechny stejné dvojice masek různých superhrdinů. Na vše máte omezený časový limit. Je tedy nutné dávat dobrý pozor a pozorně se dívat. Hru ovládáte myší.
Hra - Celebrity Clamorous Lifestyle
Každý by chtěl být slavný a úspěšný. To přitom není ale žádná legrace. V této hře si ukážeme, jak těžký je život takové úspěšné modelky a celebrity. Ta se musí na každou akci velmi vhodně obléci. Jiné oblečení si tedy vezme do divadla, na přehlídku či k vodě. Oblékni celebritu vždy vhodně do určité…
Hra - Happy Childrens Day Puzzle
Dnes máme mezinárodní den dětí. Pojďme si společně užít tento den s touto oddechovou hrou. Jedná se o klasické puzzle, ve kterém budeš skládat jeden z mnoha roztomilých obrázků. Na výběr máš vždy z několika obtížností, pokud by sis náhodou netroufla na tu nejtěžší. Šťastný mezinárodní den dětí.

Aquarium Farm

1.6.2020
86%
Hra - Aquarium Farm
Pečuj o své akvárium jak nejlépe dovedeš. V této hře bude tvým úkolem starat se o své rybičky tím nejlepším možným způsobem. Do svého akvária můžeš nakupovat rybičky nové. Kupovat můžeš i nejrůznější dekorace. Akvárium je potřeba občas i vyčistit. I to si procvičíš v jedné ze tří miniher. Závěrem se…
Hra - Hero Doll Shopping Costumes
Vytvoř si vlastní superhrdinku. V této hře budeš vydělávat peníze na internetu převlékáním se do kostýmů superhrdinky, který si sama navrhneš. Poté se nafotíš a nahraješ své fotky na internet. A už se sypou penízky na další kostým.

Candy Match 3 Jelly

31.5.2020
85%
Hra - Candy Match 3 Jelly
Dnes si představíme další ze série spojovaček typu spoj3. Spojujte stejné sladkosti takovým způsobem, aby vždy tři stejné byly vedle sebe. Tím dosáhnete co největšího množství bodů, které jsou pro splnění dané úrovně klíčové. Postupem času je spojování čím dál těžší a těžší.
Hra - Eliza Weather Girl Fashion
Elsa z pohádky Ledové království se rozhodla, že začne pracovat pro televizní stanici, kde bude uvádět počasí. A to trochu netradičním způsobem. Pokud je počasí pěkné, princezna se oblékne hezky přímo do slunečného počasí. Pokud má však počasí být deštivé, musíte Elsu obléknout do vhodného oblečení,…

Ladybug Cooking Cupcake

30.5.2020
85%
Hra - Ladybug Cooking Cupcake
Dnes si společně zavaříme. S naší kamarádkou Ladybug si uvaříme lahodné ovodné dortíčky. Společně si projdeme celý postup od přípravy potřebných ingrediencí, vytváření těsta až po samotné pečení a zdobení. A kdo ví, třebas se i něčemu přiučíte :) Tak vzhůru do toho.
Hra - Fashion Showdowns Ellie and Villain Quinn
Dvě krásné princezny Ellie a Villian Quinn se rozhodly, že si udělají přátelský souboj, která z princezen je krásnější. A ty budeš ta, která o tom bude rozhodovat. Nejdříve se ale obě princezny musí řádně připravit. Společně je obě nalič, poté jim udělej pěkný účes a závěrem je vkusně oblékni. Hru…

The Unique Fish

29.5.2020
80%
Hra - The Unique Fish
Hledej v této hře rybičku, která k sobě nemá pár. To je náplní této hry. V každém z mnoha připravených levelů budeš muset co nejdříve najít rybičku, která k sobě nemá žádný pár. Tu pak označíš. Pokud je správná, postupuješ do dalšího kola, pokud ne, musíš hledat dál.

Block Jewel Puzzle

28.5.2020
88%
Hra - Block Jewel Puzzle
V této hře bude tvým úkolem skládat bloky do herního pole takovým způsobem, aby jsi vyplnila herní pole. To však musíš plnit takovým způsoben, aby jsi z kostiček udělala pruh a to buď svislý a nebo vodorovný. Za každou linku dostaneš určité množství bodů.

Princess Love Party

28.5.2020
80%
Hra - Princess Love Party
Pomoz princezně Quinn udělat perfektní narozeninovou oslavu. Nejdříve musíš všechny princezny a pozvané hosty pěkně a vkusně obléci. Každému účastníkovi oslavy nejdříve vyber nejvhodnější obleček a poté je můžeš všechny pustit na zářlivou oslavu, kde si všichni společně užijí pořádnou párty.
Hra - Maria Coronavirus Shopping
Marie se rozhodla, že udělá něco dobrého pro svého souseda. Ten je již starý a v této době je pro něj i jednoduchá věc jako nakupování těžká záležitost. Maria mu tedy zajde na nákup. Vydejte se společně prožít tohle dobrodružství. Nejdříve je však potřeba se náležitě připravit.
Hra - Redhead Get Ready With Me
Udělej dnešní ráno naší červenovlásce ještě krásnější. Nejdříve si společně udělejte ranní hygienu a makeup, poté můžeš naši krásku vkusně obléci. Závěrem udělejte pár pěkných snímků venku v krásách přírody nebo u zajímavých památek velkoměsta. Přizvat k sobě můžeš i pár svých zvířecích kamarádů,…
Hra - Fruit Chocolate Cake Cooking
Dnes si společně trochu zapečeme. Uděláme si totiž lahodný dort, který si poté následně i ozdobíme. Společně s naší kuchařkou projdeme všechny důležité části při výrobě těsta a dortu samotného. Následně dort upečeme a ozdobíme lahodnými ozdobami. Vše za doprovodu příjemné hudby. Tak vzhůru do toho.
Hra - Baby Taylor Hot Spring Trip
Malá holčička Taylor by chtěla na výlet do teplých krajin. Venku je stále ještě jaro a mnohdy se probouzí do studeného rána plného sněhu. Její maminka se rozhodla, že si společně udělají výlet někam, kde je krásné teplo a klid. Prožívej s malou baby Taylor její dobrodružství a užijte si společně…

Sushi Sensei

25.5.2020
85%
Hra - Sushi Sensei
Podobně jako u legendární hry fruit ninja, i zde budeme přesekávat kusy lahodného jídla. Dnes to ale nebude ovoce, ale sushi. Myší budeš přesekávat jídlo a přitom dávat dobrý pozor na záludné bomby, které za žádnou cenu přeseknout nesmíte, jinak je konec hry. Hru ovládáte myší.
Hra - Influencer Crazy Fashion Show
Krásná princezna Elsa chce být ještě krásnější. Proto si zašla do salonu krásy, kde se nechá od profesionála nalíčit. Nejřív si ale nechá udělat pleťovou masku a vyčistit pleť. A tím profesionálem bude v této hře právě ty. Udělej Elze krásnou pleť a poté jí oblékni do vkusných šatů, aby si mohla…

Resquack

24.5.2020
80%
Hra - Resquack
Nebohá káčátka jsou uvězněna na druhé straně silnice, přes kterou jezdí mnoho aut a motorek. Neohrožená maminka se vydala na jejich záchranu. Ovládej maminku a doveď káčátka zpátky k rybníčku do bezpečí.
Hra - Baby Taylor in the Airport
Malá holčička Taylor jede se svojí rodinou na dovolenou. Lépe řečeno, poletí. Taylor však ještě letadlem nikdy předtím neletěla, má tedy trochu strach. Pomůžeš malé holčičce s přípravou? Nejdříve musíte sbalit všechny potřebné věci a poté se již můžete vydat na letiště a hurá na dovolenou.
Hra - Magic Stone Match 3 Deluxe
V této hře budeš sbírat drahocené kameny a to pomocí spoj3 stylu. Díky tomu čistíte herní pole, které poté již hraje ve váš prospěch. V každém levelu je nutné nasbírat vždy dostatečný počet určitých kamenů pro jeho splnění. Hru ovládáte myší.
Hra - Internet Trends Hashtag Challenge
Krásná princezna chce být dobrou influencerkou a instagramovou modelkou. K tomu však potřebuje mít ve svém šatníku pořádnou porci pěkného oblečení. Tomuto stavu však její šatník určitě nevypadá. Princezna tedy rozbila své prasátko a vydala se na nákupy. Nakup společně s princeznou oblečení, ve…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. (Více informací o použití cookies.)