Lego

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Lego Friends Pool Party

4.10.2013
81%
Hra - Lego Friends Pool Party
Video se načítá
Pro všechny nadané architekty a návrháře je zde hra Lego Friends Pool Party. Dostanete možná životní šanci. Cílem je vytvořit místo pro skvělou párty s přáteli. Ideální bude když ji zařídíte tak, abyste si sami na takovém místě cítili dobře. Můžete si nastavit skoro všechny detaily.

Lego Hospital Recovery

16.3.2015
80%
Hra - Lego Hospital Recovery
Video se načítá
Vaši službu v nemocnici nebude provázet žádná nuda. Musíte pomoci dělníkovi, který má hodně zranění. Ošetřete jeho rány, vytáhněte střepy a také pomocí RTG zkontrolujte jestli neutrpěl zlomeniny. Dokážete mu poskytnou kompletní péči?

Passage of Time

28.9.2012
80%
Hra - Passage of Time
Video se načítá
V skákačce Passage of Time bude vaším úkolem pomoci hlavnímu hrdinovi projít celým jeho životem. Na začátku budete jako dítě přeskakovat přes kostky lega a sbírat při tom bonbóny. Postupně však budete stárnout a pokud budete úspěšní můžete se dostat až k věku sto let.

Lego: Ninja Training

7.8.2015
76%
Hra - Lego: Ninja Training
Video se načítá
Máme tu parádní hru, ve které budete trénovat želvy ninja. Vždy si budete muset zapamatovat, jaké klávesy zmáčknout. Následně budete muset klávesnice zmáčknout tak, jak jdou po sobě.

The LEGO Jigsaw Puzzle

15.8.2014
74%
Hra - The LEGO Jigsaw Puzzle
Video se načítá
Cílem hry The LEGO Jigsaw Puzzle je poskládat puzzle. Stačí si vybrat obrázek, který se Vám líbí nejvíce a můžete se dát do práce. Dokážete umístit všechny dílky na svoje místo?
Hra - Lego Ninjago The Final Battle
Video se načítá
Zahrajte si tuto parádní akční hru, ve které budete hrát za legendárního ninja bojovníka! Tento LEGO panáček je ozbrojený slavným a obávaným mečem katana! Vaším úkolem bude ničit nepřátelé a sbírat orby, které změní vaše schopnosti. Zvládnete porazit všechny nepřátelé, a stát se tím nejobávanějším…

Lego Ninjago Energy

29.9.2013
70%
Hra - Lego Ninjago Energy
Video se načítá
Zajímavá hra Lego Ninjago Energy je určena pro Lego bojovníky, kteří chtějí poměřit své síly v aréně. Na počátku si vyberete jednoho bojovníka, který je Vám nejsympatičtější. V aréně si dávejte dobrý pozor a snažte se protivníka vystrčit přes okraj. Jedině tímto způsobem vyhrajete.

Lego Iron Man

29.9.2013
70%
Hra - Lego Iron Man
Video se načítá
Iron Man je členem uskupení Avengers a je připraven bojovat vždy za dobro lidí. Ve hře Lego Iron Man jej bude potřeba, protože se musí vypořádat s nepřáteli, kteří se pohybují na létajících plošinách a jejich velitelem je samotný Loki. Lokiho najdete na konci hry, ale porazit jej není vůbec…

Lego Brix

24.3.2014
70%
Hra - Lego Brix
Video se načítá
Postřeh je nejdůležitější vlastností ve hře Lego Brix. Odebírejte stejné obrázky po co největších skupinkách. Obrázky postupně přibývají zespodu a jejich příchod oznamuje časová osa.

Lego Car Hidden Tires

21.12.2015
70%
Hra - Lego Car Hidden Tires
Video se načítá
Pokud máte dobrý zrak, měla by tato hra být hračka. Vaším úkolem je najít určitý počet kol, která jsou schovaná v obrázku. Jakmile nějaké najdete a kliknete na něj, tak se rozsvítí žlutě a začne se totiž. Dávejte si pozor, abyste neudělali chybu a taky na ubíhající čas.

LEGO Juniors: Surfařka

15.6.2015
65%
Hra - LEGO Juniors: Surfařka
Video se načítá
Vyberte mladé slečně její styl a připojte k ní milého poníka nebo zvířátko z výběru.

Jump n Smash

22.3.2012
61%
Hra - Jump n Smash
Video se načítá
Je tady hra inspirovaná stavebnicí LEGO. Jako skákající hrdina budete mít za úkol zničit co nejvíce nepřátel, kteří na Vás na zemi číhají a chtějí Vám ubrat životy. Zabíjení nepřátelských potvůrek je přitom velice jednoduché, stačí na ně pořádně skočit. Jediná obtíž je v tom, dobře se trefit ;)

Tree Fishing

29.9.2013
60%
Hra - Tree Fishing
Video se načítá
Ve hře Tree Fishing je Vaším cílem vytáhnout z vody vánoční stromeček, který tam spadl. Je nutné točit pomocí páčky ve směru. Nesmíte to však přehánět, jinak si přetrhnete vlasec.

Lego Mining

23.10.2014
34%
Hra - Lego Mining
Video se načítá
Dokážete si poradit s jízdou na důlním vozíku? Dejte si pozor na dynamit, který Vám postupně poškozuje vozík. K dispozici jsou i jiné bonusy, které pro Vás budou příjemným překvapením.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.