Hannah Montana

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)
Hra - Hannah Montana Real Haircuts
Video se načítá
Je tady jedna z nejreálnějších kadeřnických her, které si tak opravdu užijete. Navíc nedostanete do rukou jen tak ledajakou modelku ale rovnou celebritu Hannah Montanu. Její nezkrotnou hřívu musíte nejdřív učesat a potom můžete dát průchod své fantazii za pomoci nůžek, barev, žehličky na vlasy nebo…

Crazy Dentist

11.8.2013
87%
Hra - Crazy Dentist
Video se načítá
Zkuste si jaké to je být zubařem celebrit. Ošetřovat budete hvězdy jako je Selena Gomez, Barbie nebo Draculaura. Každému musíte zuby vyčistit, odstranit povlak a kaz. Pokud je nějaký zub černý, musíte ho vytrhnout a nahradit novým a zdravým zoubkem. Následně můžete přidat nějakou ozdobu nebo zuby…
Hra - Hannah Montana double life
Video se načítá
Hannah Montana se rozhodla, že bude žít dvojí. Už nechce být dál slavná před jejími spolužáky, ale fotografovat se musí. Pomozte jí se zvládnutím této situace ve škole. Pokud uvidíte spolužáka, skryjte se klávesou Z, pro pózování před fotografy potom zmáčkněte X. Pro ukrytí před všemi sbírejte…
Hra - Hannah Montana's Music Adventure
Video se načítá
Hannah Montana a její oblíkačka spojená ještě s jednou hrou. Nejdříve tuto známou celebritu oblékneš a poté budeš mít za úkol klikat na různé obrázky, což nebude tak lehké, a dostávat body. Jako bonus si vybereš jednu ze tří truhel.

Miley Cyrus Hairstyle

14.10.2013
83%
Hra - Miley Cyrus Hairstyle
Video se načítá
Miley Cyrus už nechce mít typický vzhled, jako Hanna Montana. Pomůžeš jí navrhnout nový střih a barvu vlasů, který by se jí mohl líbit?

Kick Out Miley

1.2.2014
80%
Hra - Kick Out Miley
Video se načítá
Ve hře Kick Out Miley je cílem vystřelit co nejdále Miley Cyrus, která je v poslední době poměrně zlobivá. Musíte ji odpálit co nejdále. Díky tomu nasbíráte mince, které utratíte za vylepšení. Dokážete všechny vlastnosti vylepšit na maximum?

Hannah Montana Trivia

2.6.2014
80%
Hra - Hannah Montana Trivia
Video se načítá
Zkuste si tento kvíz, který otestuje vaše znalosti o Hanně Montaně! Nebude to zas tak jednoduché, jak si myslíte. Abyste zvládnuli tento kvíz tak musíte umět anglicky. Zvládnete uhádnout všechny otázky?
Hra - Oblíkačka Hannah Montana 2
Video se načítá
Opět přichází Hannah Montana, aby si od Vás nechala vytvořit prvotřídní outfit. Na výběr máte vždy z mnoha variant každého kusu oblečení a můžete mu libovolně měnit barvu. Samozřejmě nechybí ani boty a doplňky. Hra má hodně dobrou grafiku a vše vypadá opravdu realisticky, takže můžete popustit uzdu…

Hannah Montana Shopping

12.8.2011
76%
Hra - Hannah Montana Shopping
Video se načítá
Hannah Montana se vydala nakupovat a vy jí můžete pomáhat s výběrem toho, co si má koupit. Je pouze na vás jestli jí koupíte šaty nebo tričko a kalhoty. Aby byla krásnější, můžete ji nakoupit taky různé doplňky, jako klobouk či náhrdelník.
Hra - Popular Hannah Montana Makeover
Video se načítá
Známá zpěvačka, ale i herečka Hannah Montana, má čas od času, také krizi. Tentokrát bude od vás potřebovat pomoc, ne jen v oblasti kosmetiky, ale i s výběrem make - upu, oblečení a doplňků. Udělejte z Hannah opět krasavici.

Hannah Montana Slide

12.8.2011
75%
Hra - Hannah Montana Slide
Video se načítá
Originální hra s Miley Cyrus (Hannah Montana). V této hře Miley nebudete oblékat ani líčit. Tato hra je totiž logická a je potřeba poskládat jednotlivé kousky skládačky tak, aby vytvořili správný obraz Miley.
Hra - Hannah Montana Changing Room
Video se načítá
HM Changing Room je povedené oblíkačka, kterou si jistě oblíbí všichni, kteří mají rádi Hannah Montanu. V této hře ji totiž můžete nejen obléci do spousty šatů, ale také ji můžete nalíčit a namalovat.

Hannah Montana Superstar

14.1.2012
73%
Hra - Hannah Montana Superstar
Video se načítá
Staňte se módní poradkyní této mladé hvězdy. Ve hře Hannah Montana Superstar bude jen na Vás, jaký jí zvolíte účes i barvu vlasů a jak ji na její důležité turné oblečete. Uplatněte všechen svůj vkus a představivost, aby měla před svými fanoušky úspěch a všem se líbila. Nakonec si budete moct vybrat,…
Hra - Hannah Montana rozdíly
Video se načítá
Najděte vždy pět rozdílů v obrázcích populární Hannah Montany. Vždy budete mít omezený časový limit, ale když se Vám to podaří, dostanete cenné body a postoupíte do dalšího levelu.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.