Strašidelné

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Jacko in Hell 2

31.10.2012
91%
Hra - Jacko in Hell 2
Video se načítá
V pokračování logické skákačky Jacko in Hell se opět vydáte do podzemí, abyste kostlivcovi jménem Jacko pomohli překonat všechny nástrahy. Tentokrát vám navíc bude pomáhat i Jackova vrána, díky které se můžete dostat i na místa, kam byste se sami nedostali.

Jeníček a Mařenka

21.9.2012
86%
Hra - Jeníček a Mařenka
Video se načítá
Hra Jeníček a Mařenka vás přenese do pohádkového světa, v němž tyto dvě děti žijí. Na rozdíl od původní předlohy děti nemusí utíkat před zlou bosorkou, ale před macechou, která je chce vyhnat do lesa. Přestože les je nebezpečné místo, rozhodne se Mařenka udělat vše proto, aby našla opět cestu domů.…

Jeníček a Mařenka 2

29.9.2012
85%
Hra - Jeníček a Mařenka 2
Video se načítá
Přinášíme vám druhý díl strašidelné adventury Jeníček a Mařenka, ve které tentokrát budete muset pomoci dětem najít cestu ze strašidelného lesa. Hrát budete za Mařenku, která je vyzbrojena prakem a odhodlaná dostat sebe i svého bratra do bezpečí.

Halloween Night

26.7.2012
80%
Hra - Halloween Night
Video se načítá
Halloween Night je postřehové hra, ve které si s čarodějnicí na koštěti zalétáte nočním městem. V cestě vám budou stát netopýři, které musíte zničit, pokud se chcete bezpečně dostat až do cíle. Nezapomínejte sbírat různé bonusové předměty, jako jsou dýně, za které získáte body.

Dark Soul

14.12.2012
80%
Hra - Dark Soul
Video se načítá
Temné podzemní chodby plné nepřátelských stvoření čekají na vás v střílečce Dark Soul. Dokažte svou přesnou mušku a rychlé reakce, zničte každé monstrum a pokuste se tak přežít co nejdéle. Pomoci vám mohou zejména různé bedny, ve kterých se ukrývají užitečné bonusy.

Alice is Dead

25.9.2012
79%
Hra - Alice is Dead
Video se načítá
Zahrajte si adventuru Alice is Dead, která je inspirována známou pohádkou Alenka v říši divů. Na rozdíl od pohádkové předlohy se však bude celý děj hry odvíjet úplně jinak a vy budete uvězněn v podzemí, přičemž nebudete vědět kdo jste ani jaká strašná událost se Alence přihodila.

Deeper Sleep

3.11.2013
78%
Hra - Deeper Sleep
Video se načítá
V retro adventuře Deeper Sleep se ocitnete v domě, ze kterého jak se zdá není úniku. I když se jedná jen o strašidelný sen, všechno kolem vás působí skutečným dojmem. Podaří se vám uprchnout z domu a tím i z vaší noční můry?

Ghostscape

16.12.2014
78%
Hra - Ghostscape
Video se načítá
Bojíte se rádi? Máme tu skvělou adventuru, která strašidelností jenom překypuje. Podívejte se do strašidelného domu, který je plný duchů. Zaznamenejte tyto paranormální jevy a rozluštěte záhadu domu.

The Suspense 2

16.10.2012
78%
Hra - The Suspense 2
Video se načítá
The Suspense 2 je logická skákačka, ve které se budete s vaším hrdinou pohybovat ve více rozdílných světech. Jen přepínáním mezi těmito světy lze posbírat všechny klíče a odemknout tak bránu vedoucí do dalšího kola. Dávejte si pozor na nebezpečné nástrahy, které vás mohou stát život.
Hra - Haunted the Trapped House
Video se načítá
Takřka hororová adventura. Když budeš hrát, budeš se bát. Tvým úkolem je dostat se ze starého zamčeného domu. To ovšem tak jednoduché není. Sbírej předměty, vhodně je kombinuj, začti se do příběhu, který se domem prolíná. Anglický slovník pod hrou ti může pomoci. Dokážeš se dostat ven?

Haunted House

24.5.2013
74%
Hra - Haunted House
Video se načítá
Haunted House je povedená krátká adventura. Jste uvězněni ve strašidelném domě plném nástrah a nebezpečných duchů, kostlivců. Hledejte klíče a postupujte dále ve hře. Sbírejte bonbóny, které vám doplní zdraví, nezapomeňte, že se nesmíte s nikým střetnout, jinak přicházíte o zdraví. Podaří se vám…

Eyes The Horror Game

11.9.2015
70%
Hra - Eyes The Horror Game
Video se načítá
Prožijte v strašidelném domě ve tmě av samotě bez nejbližšího přítele. Posbírejte všechny cennosti které najdete a dávejte si pozor na svůj život před neočekávaným zlem!

Troll Tale

5.4.2016
70%
Hra - Troll Tale
Video se načítá
Zabavte se zábavnou, ale i strašidelnou Adventura a pomozte malému trollové, aby ji splnil. Abyste se neustále posouvali dál, musíte sbírat různé předměty a využít je na správném místě. Dokážete zdolat všechny úrovně?

Arachnia

19.4.2014
67%
Hra - Arachnia
Video se načítá
Pavouky lidé dost často nemají rádi. A jak se asi cítí hlavní hrdina, který je zavřený v jeskyni, kam proudí pavouci po desítkách? Musí je všechny zabíjet. Naštěstí občas z nějakého vypadne bonus, který mu pomůže. Do kterého kola se dostane?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.