Retro

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Janissary Battles

22.2.2020
95%
Hra - Janissary Battles
Tato vynikající hra pro dva hráče ukáže, jak hbití a přesní dokážete být. V sérii miniher musíte protivníka dostat z hrací plochy, zničit pomocí různých zbraní či snad dosáhnout většího skóre než protivník. Miniher je zde spousta a zábavy si užije snad každý.

Slimoban 2

6.5.2021
90%
Hra - Slimoban 2
V této hře musíte posbírat všechny mince v každém z mnoha připravených levelů a tím si tak zajistit postup do dalšího levelu. Pozor si však dejte na záludné hádanky a nestvůry, které se vás budou snažit zničit.

Pichon: The Bouncy Bird

16.3.2021
85%
Hra - Pichon: The Bouncy Bird
Vynikající hra, ve které musíte najít všechny diamanty a poté utéct do cíle a to před vypršením časového limitu. Cílem každého kola je získat maximální počet hvězd v co nejnižším čase. Tak vzhůru do toho.
Hra - Eliza Boomer vs Millennial Fashion Remix
Princezna Elsa se rozhodla, že udělá vlastní módní přehlídku a to z celkem tří různých stylů. Pomůžeš jí? Nejdříve společně oblékněte princeznu do retro stylu, poté se zamysli nad výběrem nejvhodnějšího oblečení moderní doby a závěrem se pokus tyto dva směry zkombinovat. Výsledkem mohou být unikátní…
Hra - Princess Retro Chic Dress Design
Staňte se profesionálními švadlenami v této hře. Vaším úkolem bude všem třem princeznám udělat ty nejlepší možné jarní šaty. Letošní jaro se nese v retro stylu, proto i vaše výtvory by měly býti jednoduché, ale zároveň velmi elegantní. Hru ovládáte myší.

Blue Pixel

6.4.2020
85%
Hra - Blue Pixel
V tého roztomilé retro minihře bude tvým úkolem zdolat hned deset rozdílných miniher, ve které každá prověří tvoji rychlost a postřeh. Tak vzhůru do toho, Pěkně zpracované retro hry čekají přímo na tebe.

Super Jesse Pink

23.3.2020
85%
Hra - Super Jesse Pink
V této roztomilé skákačce je vaším úkolem projít do cíle a vyhnout se přitom všem překážkám, které zde na vás čekají. Záludní práci a potvůrky se vám budou ve vašem postupu snažit zabránít. Vy je musíte buď oběhnout a nebo přeskočit, čímž je zničíte. Zároveň musíte posbírat i co nejvíce mincí, za…

Seasonland

23.2.2020
85%
Hra - Seasonland
V této odpočinkové hře bude vaším cílem s roztomilým panáčkem přeskákat přes všechny překážky a dostat se do cilového portálu, který tě teleportuje do dalšího levelu. Po cestě však však musíš zničit všechny příšerky, které na tebe číhají a přeskákat všechny výšky.

Azaela's 1940s Fashion

6.2.2017
85%
Hra - Azaela's 1940s Fashion
Video se načítá
Máme tu super retro oblíkačku, kde si můžete slečnu nastylovat jak z časopisu ve 40. letech. K dispozici budete mít mnoho různých šatů a doplňků.

Mario Forever Flash

21.3.2015
83%
Hra - Mario Forever Flash
Video se načítá
Pomozte známému Máriovi překonat všechny překážky, zničit nepřátele a dostat se do cíle. Během cesty dbejte na to, abyste sbírali mince a houby, které vám dodají sílu. Podaří se vám vyhrát?

Resquack

24.5.2020
80%
Hra - Resquack
Nebohá káčátka jsou uvězněna na druhé straně silnice, přes kterou jezdí mnoho aut a motorek. Neohrožená maminka se vydala na jejich záchranu. Ovládej maminku a doveď káčátka zpátky k rybníčku do bezpečí.

Supaplex Remake

27.3.2013
85%
Hra - Supaplex Remake
Video se načítá
Klasická dosová hra, která se podobá Boulder Dash. Vaším úkolem bude se s červenou kuličkou dostat přes bludiště plné překážek až k písmenu E. Po cestě však musíte sbírat barevné vodiče a hlavně si dávat pozor na šedé koule, které vybuchují při dopadu na Vaši kuličku.Pokud chcete sníst tištěné pole…

Away From Home

28.4.2015
80%
Hra - Away From Home
Video se načítá
Pomoz mladé dívce na její cestě za dobrodružstvím. Aby ses dostala přes jednotlivé překážky, používej předměty kolem sebe. Pejskovi dej kost, žalud veverce a podobně. Jestli všechno dobře zkombinuješ, dostaneš se dál i celém příběhu.

Enough Plumbers 2

13.11.2013
80%
Hra - Enough Plumbers 2
Video se načítá
Zábavná skákačka, ve které budete klonovat instalatéra. Pokaždé, když vezmete minci, tak se objeví jeden váš klon. Navíc zde můžete sbírat různé bonusy, díky kterým můžete létat, vybuchovat nebo změnit gravitaci.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.