Pouliční boje

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Janissary Battles

22.2.2020
95%
Hra - Janissary Battles
Tato vynikající hra pro dva hráče ukáže, jak hbití a přesní dokážete být. V sérii miniher musíte protivníka dostat z hrací plochy, zničit pomocí různých zbraní či snad dosáhnout většího skóre než protivník. Miniher je zde spousta a zábavy si užije snad každý.

Funny Battle Simulator

27.12.2021
85%
Hra - Funny Battle Simulator
Povedená hra, ve které musíte zničit nepřátelské vojsko. Toho docítíle tak, že postavíte silnější vojsko. To si však často dělá, co chce. Je tedy jen na vás, jak se s tímto problémem dokážete vypořádat.

Final Fight

14.3.2012
75%
Hra - Final Fight
Video se načítá
Postavte se hordě nepřátel ve skvělé bojové hře Final Fight. Ovládáte bojové umění, které vám pomůže všechny nepřátele zničit. Budete se však muset skutečně snažit, protože protivníků je opravdu mnoho.

Sift Renegade

17.1.2013
74%
Hra - Sift Renegade
Video se načítá
Bratr hlavního hrdiny této bojové hry byl nelítostně zavražděn mafiány. Vydejte se proto do doupěte zločinců a pomstěte jeho smrt. Mise to jistě nebude vůbec jednoduchá a vy se budete muset probojovat přes spoustu nepřátel, ale co byste pro zaslouženou pomstu neudělali...

Hobo 5 Space Brawls

13.3.2012
70%
Hra - Hobo 5 Space Brawls
Video se načítá
Hra Hobo 5 Space Brawl vás přenese na vesmírnou loď, kde budete muset pomoci hlavnímu hrdinovi jménem Hobo porazit všechny mimozemšťany a velmi nebezpečné klony, které jsou připraveny vás zastavit. K útoku můžete použít všechno od pěstí, přes zbraně až po speciální kombá.

Naruto Ultimate Battle

3.2.2013
70%
Hra - Naruto Ultimate Battle
Video se načítá
Skvělá bojová hra v podání komiksové série Naruto. Hra Vám nabídne vlastní nastavení a i hru pro více hráčů. Pak si jen vyberete jednoho z několika bojovníků, nastavíte obtížnost a hurá do boje.

Abobo's Big Adventure

18.10.2014
70%
Hra - Abobo's Big Adventure
Video se načítá
Zahrajte si tuto starou hru od Nintenda! Budete hrát za drsného Aboba, kterému unesli kamaráda, ale on to jen tak nenechá. Trochu mu ruplo v bedně a jediné co se mu žene hlavou je pomsta. Vaším úkolem bude dát nakládačku každému, koho potkáte. Klávesou S můžete zvedat předměty a zároveň je vrhat po…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.