Minimax

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Lisa Simpson Saw Game

29.8.2013
88%
Hra - Lisa Simpson Saw Game
Video se načítá
Zahraj si další hru ze série Saw Game. Tentokrát přišla smůla na Lisu Simpson, které zlý Pigsaw (znát ho můžeš z filmové série Saw) unesl celou rodinu a ona je chce zachránit. Připrav se na spoustu předmětů a možností, jak postoupit ve své misi dál.

Amuse Park

12.8.2011
78%
Hra - Amuse Park
Video se načítá
Pokud už vás přestali bavit oblíkačky a hry s líčením, můžete vyzkoušet tuto originální hru Amuse Park. Vaším úkolem v této hře je vybudovat zábavní park a nalákat co nejvíce kolemjdoucích. K tomu můžete využít samozřejmě různé atrakce a lákadla. Hra je hezky zpracovaná a určitě vás na dlouho…
Hra - Lyonnaise Potatoes Recipe
Video se načítá
Umíte uvařit brambory? V této hře si můžete vaše kuchařské znalosti otestovat. Pokuste se uvařit co nejlepší brambory podle receptu a získejte co největší skóre. Nemusíte se bát, že byste nevěděli jak postupovat, hra vám napoví.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.