Minimax

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Lisa Simpson Saw Game

29.8.2013
88%
Hra - Lisa Simpson Saw Game
Video se načítá
Zahraj si další hru ze série Saw Game. Tentokrát přišla smůla na Lisu Simpson, které zlý Pigsaw (znát ho můžeš z filmové série Saw) unesl celou rodinu a ona je chce zachránit. Připrav se na spoustu předmětů a možností, jak postoupit ve své misi dál.

Amuse Park

12.8.2011
78%
Hra - Amuse Park
Video se načítá
Pokud už vás přestali bavit oblíkačky a hry s líčením, můžete vyzkoušet tuto originální hru Amuse Park. Vaším úkolem v této hře je vybudovat zábavní park a nalákat co nejvíce kolemjdoucích. K tomu můžete využít samozřejmě různé atrakce a lákadla. Hra je hezky zpracovaná a určitě vás na dlouho…
Hra - Lyonnaise Potatoes Recipe
Video se načítá
Umíte uvařit brambory? V této hře si můžete vaše kuchařské znalosti otestovat. Pokuste se uvařit co nejlepší brambory podle receptu a získejte co největší skóre. Nemusíte se bát, že byste nevěděli jak postupovat, hra vám napoví.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.