Alawar hry

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Find The Candy Winter

18.10.2014
86%
Hra - Find The Candy Winter
Video se načítá
Najděte všechny sladkosti a hvězdičky v každém levelu. Můžete maximálně najít 3 hvězdy, takže se pořádně snažte!
Hra - Hannah Montana's Music Adventure
Video se načítá
Hannah Montana a její oblíkačka spojená ještě s jednou hrou. Nejdříve tuto známou celebritu oblékneš a poté budeš mít za úkol klikat na různé obrázky, což nebude tak lehké, a dostávat body. Jako bonus si vybereš jednu ze tří truhel.

Little Witch Mess

20.12.2012
84%
Hra - Little Witch Mess
Video se načítá
Pomozte malé čarodějce najít všechny její ztracené věci, které se schovávají někde v jejím nepořádku v jednotlivých pokojích domku nebo i na zahradě. V každém kole se ocitnete v jedné místnosti a v časovém limitu (který je ale dost dlouhý) budete muset všechny předměty najít. Na začátku si můžete…

Barn Yarn

15.8.2013
83%
Hra - Barn Yarn
Video se načítá
Barn Yarn je skvělá hra, ve které budete muset pomoci dvěma chlápkům opravit jejich starou stodolu. Každá oprava však vyžaduje peníze, které můžete získat prodejem nepotřebných předmětů. Čím rychleji se vám podaří ten který předmět najít, tím více peněz za něj získáte.

Follow Your Dream

26.11.2012
81%
Hra - Follow Your Dream
Video se načítá
Hlavní hrdinka v této hře se rozhodla následovat svůj sen a uplatnit se u filmu. Během jejího příběhu ale nastane několik situací, kdy musí v neuspořádaných místnostech najít zadané předměty. Právě s tím jí můžete pomoci. Dokážete v časovém limitu najít všechny věci? Nezapomeňte se dívat ani do…

Find The Candy

13.12.2013
80%
Hra - Find The Candy
Video se načítá
Find The Candy je logická hra, ve které budete muset v místnostech plných předmětů hledat barevný bonbón. Abyste ho našli, musíte přesouvat různé předměty a klikat na rozličné herní prvky. Navíc se v každém kole nacházejí i tři zlaté hvězdy, které najít není vůbec jednoduché.

Chinatown Chronicles

17.2.2014
77%
Hra - Chinatown Chronicles
Video se načítá
Zkuste si tuto postřehovou hru, ve které budete hledat předměty. Na levé straně si všimněte předmětů, které musíte sbírat. Najděte je všechny a zapište si nejlepší skóre!

Hidden HillsHra na skóreHra o medaile

8.6.2014
74%
Hra - Hidden Hills
Video se načítá
Hidden Hills je výborná hra na procvičení vašeho zraku. Vaším úkolem je hledat skryté symboly a snažit se je najít v co nejkratším čase. Čím dříve je najdete, tím více dostanete bodů.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.