Monster High makeover

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Draculaura Fangtastic MakeoverNÁŠ TIP

9.12.2014
97%
Hra - Draculaura Fangtastic Makeover
Video se načítá
Staňte se na okamžik šikovnou maskérkou a módním poradcem. Vaše první zákaznice bude krásná studentka z vašeho oblíbeného seriálu Monster High. Změňte jí účes, kompletně celý vzhled a dejte jí i něco hezkého na sebe. Samozřejmostí budou i módní doplňky, které nesmí chybět.
Hra - Monster High Real Makeover
Video se načítá
Také si myslíš, že her s Monster High není nikdy dost? Tady máš další - makeover s jednou ze studentek. Co uděláš s časem stráveným v koupelně?
Hra - Robecca's Steamin' Makeover
Video se načítá
Upravte Robeccu z Monster High, aby jí to opravdu slušelo. Nebudete to mít ale vůbec jednoduché. Její obličej je opravdu zanedbaný a tak budete muset použít všech dostupných kosmetických prostředků, vytrhat jí obočí a pak teprve budete moct začít přemýšlet o oblečení, účesu a líčení.
Hra - Monster High Toralei Stripe Shopping Dressup
Oblíkačka s Toralei Stripe se spoustou možností líčení a velkým výběrem oblečení.
Hra - Monster High Gigi Grant Charisma Dressup
Oblíkačka s Monster High Gigi je tady. Jaký vzhled dnes zvolíš?

Frankie Steins Clawesome MakeoverNÁŠ TIP

7.4.2012
90%
Hra - Frankie Steins Clawesome Makeover
Video se načítá
Pro všechny milovnice Monster High je tu super hra, ve které budete moct pomoci Franke Steinové, aby byla co nejkrásnější. První jí musíte vyčistit pleť požitím všech dostupných prostředků jako jsou toaletní vody, masky, korektor... Potom už můžete sáhnout k oblékání, líčení a česání. Jak bude po…
Hra - Draculaura Hair Spa and Facial
Video se načítá
Draculaura z Monster High potřebuje upravit pleť, vlasy a nakonec vybrat hezké šaty a doplňky. Udělejte jí různé procedury a zábaly, aby byla opět krásná.
Hra - Monster High Cleo De Nile Spa Makeover
Video se načítá
Užijte si další ze super makeover her, ve které budete pečovat o vzhled jedné ze studentek Monster High - Cleo de Nile. Začněte od úplných základůa použijte své kosmetické dovednosti i všechny dostupné čistící přípravky, masky a krémy na její zanedbanou pleť.Až bude připravena vyberte pro ni nový…
Hra - Frankie Stein Real Makeover
Video se načítá
Frankie Stein, kterou můžeš znát z Monster High, se rozhodla pro velký makeover. Sama to ale nezvládne, a tak jí musíš pomoct ty.
Hra - Sarah Screams Hair Spa & Facial
Video se načítá
Postarejte se o hrdinku Sarah z Monster High. Vyčistěte její pleť, vyberte nové šaty a make-up, aby byla krásná.

River Styxx Makeover

9.6.2015
87%
Hra - River Styxx Makeover
Video se načítá
Pomozte River s celkovým Makeover, výběrem vhodného oblečení a make-upu, aby vypadala krásně.
Hra - Manster's Valentine Makeover
Video se načítá
Oblečte dvou chlapců na den svatého Valentýna, aby se svým přítelkyním líbily. Nejprve je nutné oholit, upravit účes a nakonec vybrat hezké oblečení. Pomozte jim, aby vypadaly, co nejlépe.
Hra - Monsterfy Justin Bieber
Video se načítá
Pomozte Draculaura s celkovou proměnou třech jejích nejlepších kamarádů. Proměňte každého z nich na Justina Biebera a najdete mu přítelkyni, podle představ. Podaří se vám?
Hra - Skelita Calaveras Dress Up
Video se načítá
Oblékni si svou Skelitu z Monster High! Vybrat jí můžeš různé oblečení i doplňky. Také se těš na skvělou hudbu, která tě bude doprovázet po celou dobu hraní. Obleč si svou Monster High!

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.