MMORPG hry online

My Free Zoo

5.6.2014
My Free Zoo
Video se načítá
Vytvořte si vlastní zoologickou farmu!! Ve hře My Free Zoo je možné prakticky cokoliv. Na začátku si musíte sice projít pár rad s ředitelem Zimmermannem, který vám ukáže základy správy zoologické zahrady a taky, jak se starat o zvířata. Jakmile však s trpělivostí překonáte tuto část, další vývoj zoo je pouze na vás. Nebude to však vůbec jednoduchý úkol! Budete se muset starat… (více)
Hrát

4Story

14.8.2013
4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si budete moci vybrat jednu z několika ras, na výběr máte víly, lidi nebo šelmovitý… (více)
Hrát
My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo mít pod palce úplně všechno. Co se týče rozvoje, nejsou žádná omezení. Můžete… (více)
Hrát

Metin 2

4.2.2014
Metin 2
Video se načítá
Zahrajte si parádní MMO pařbu Metin 2! Hra vás zavede do orientálního světa, ve kterém budete muset dokázat svoji čest, hrdost a sílu! Během své výpravy se setkáte s obyvateli 3 království, Jinno, Chunjo a Shinso. Všechna království žila šťastně a spokojeně pod ochranou dračího boha! Již tomu však není a zlom přišel v podobě zlověstných kamenů zvaných Metin! Kameny dopadaly na… (více)
Hrát

Demon Crusade

30.9.2014
Demon Crusade
Video se načítá
Podaří se vám v této skvělé prohlížečové hře ubránit sídlo s názvem Demon Temple? Nic nemusíte instalovat, tačí si otevřít hru ve vašem prohlížeči!  Příběh se odehrýává v podsvětí, konkrétně v zemi s názvem Devil Land. Jakmile si vyberete jednu ze 3 postav, kouzelníka, bojovníka či lučištníka, můžete se pustit do plnění mnoha úkolů a hlavně ostrých bojů s nepřáteli. Každá… (více)
Hrát

Farmerama

1.7.2014
Farmerama
Video se načítá
Milovníci farmářských her, držte se! Je tu Farmerama, jinak také skvělá online browserová farmářská hra, kterou si může zahrát kdokoli z vás. Stačí se pouze registrovat a můžete se stát opravdovým farmářem. Jako každý poctivý farmář dostanete statek a stodolu. Naučte se, jak správně vést vaši farmu, pěstovat různé zemědělské plodiny stavět ovocné sady, obdělávat svá pole,… (více)
Hrát

Howrse

4.6.2014
Howrse
Video se načítá
Máte rádi koně? Tak to je hra Howrse přesně pro vás. V této skvělé hře, kterou můžete hrát online zdarma ve vašem prohlížeči, můžete mít vlastní koně, poníky a stáje. Hlavním cílem v této hře je mít nejlepší stáje ze všech stájí a těch není ve hře zrovna málo! Hra nabízí velkou svobodu, ovšem i velkou zodpovědnost! O vašeho koně se musíte starat s péčí a láskou. Můžete se… (více)
Hrát

Na ryby

20.5.2014
Na ryby
Video se načítá
Staňte se opravdovým rybářem! Připravte se na spoustu hodin zábavy, v této povedené prohlížečové hře, ano prohlížečové! Jediné, co se po vás bude chtít je se zaregistrovat a rovnou můžete hrát v pohodlí vašeho domova. Na začátku hry se vám představí váš mentor, který vás seznámí s ovládáním celé hry. Zjistíte jak chytat ryby, kde sehnat návnady a vše potřebné vybavení.… (více)
Hrát

Garbage Garage

20.5.2014
Garbage Garage
Video se načítá
Kdo z vás má rád auta tak by si mohl oblíbit i tuto zajímavou hru, ve které se stanete majitelem vlastního vrakoviště! Je to jednoduché, stačí se jen registrovat a rovnou začít hrát přímo ve vašem prohlížeči. Hlavní náplní této hry bude demontování vozidel a prodávání součástek. Nemyslete si, že je to úplně vše, budete muset řešit i různé manažerské problémy. Stále lákejte… (více)
Hrát

Zelené imperium

25.4.2014
Zelené imperium
Video se načítá
Chtěli byste se stát úspěšným farmářem za pár minut? V tom případě byste si neměli nechat ujít hru s názvem Zelené Impérium. Jakmile spustíte hru, budete mít k dispozici zahradu, která je z větší části zamořena krtky, plevelem a kameny. Naštěstí se na ní nachází políčko, na kterém své plodiny můžete pěstovat ihned. Ze začátku máte k dispozici jen mrkev a salát. Po určitém čase… (více)
Hrát

My Free Farm

25.4.2014
My Free Farm
Video se načítá
Pro ty z vás, co mají rádi farmářské hry tak si určitě oblíbíte My Free Farm. Staňte se opravdovým farmářem v této povedené zemědělské hře. Stačí se pouze registrovat, nemusíte nic stahovat a můžete rovnou začít hrát přímo ve vašem prohlížeči! Začněte pěstováním obilovin a zeleniny a pokračujte přes včelaření, chov ryb a koz. Hra vám nabídne opravdu velké možnosti. Napřed… (více)
Hrát

Kapi Hospital

25.4.2014
Kapi Hospital
Video se načítá
Kapi Hospital je povedený simulátor od Německé vývojářské firmy Upjers. Staňte opravdovým doktorem a manažerem celé nemocnice! Jediné co k tomu potřebujete, je se zaregistrovat a můžete hrát ve vašem prohlížeči. Na začátku celé hry obdržíte starou budovu plnou, prachu, suti a nepořádku. Vaším úkolem bude vyklidit část a postavit si vaší první ordinaci, kde se budete léčit… (více)
Hrát

Imperia Online

25.4.2014
Imperia Online
Video se načítá
Seznamte se s novou hrou Imperia Online, která vám ukáže realistický pohled na středověk. Vaším úkolem, jakož i kdysi králů, je získat co největší impérium a to buď hrubou silou , nebo za pomocí ekonomiky. Je jen na vás, zda si ve hře najdete spojence nebo naopak nepřátelé, proti kterým se budete muset bránit a naopak útočit. Jednotlivé kroky strategie zůstávají už jen na vás a… (více)
Hrát

My Lands

4.2.2014
My Lands
Video se načítá
My Lands je jedna z velmi kvalitních MMO her, které si ve svém prohlížeči můžete zahrát. Hra je zdarma a navíc, díky ní můžete i nějaké peníze získat! Hra My Lands je klasická budovatelská strategie, ve které si na začátku vyberete jednu ze 4 ras, za kterou budete po zbytek hry bojovat. Na výběr máte Démony, Rytíře, Temné nebo Světlé Elfy. Každá rasa má jiné vojska, budovy a… (více)
Hrát
Shakes a fidget hra online
Video se načítá
Vítejte v kouzelném světě hry Shakes and Fidget! Původně je hra vytvořená podle komiksu, ve kterém figurují dvě hlavní postavy, kouzelník Fidgeta a bojovníka Shakese. Jejich společná cesta pak vede k hledání kouzelné lysohlávky, která vlastníka udělá všemocným! V této hře se tak vydáváte na dobrodružnou cestu, kde se utkáte s ostatními hráči či monstry z cest a podzemí. Vaše… (více)
Hrát

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.