Brutální

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Abduction

28.3.2012
96%
Hra - Abduction
Video se načítá
V této brutální hře budete řídit ufo, které je vyslané na zem, aby uneslo, co nejvíce pozmešťanů. Ty následně prodáte, jako jídlo a za utržené peníze si můžete kupovat nové vybavení na váš létající talíř. Dávejte si však pozor na předměty, které obyvatelé země budou po vás házet.

Feed Us 5

12.5.2014
93%
Hra - Feed Us 5
Video se načítá
Skvělý pátý díl brutální hry je tady!! Feed Us je klasika, ve které hrajete za piraňu a snažíte se požrat co nejvíce lidí a získat co nejvíce krve. Za získanou krev pak můžete vaši rybku dále vylepšovat. Pořídit jí silnější tělo, ocas nebo větší zuby.

All We Need Is Brain

28.3.2012
92%
Hra - All We Need Is Brain
Video se načítá
Přinášíme vám trochu netradiční logickou hru, ve které bude vaším úkolem zabíjet zombies. Abyste je mohli zneškodnit, potřebujete je vylákat z hrobů, kde přežívají. Vylákat je můžete jen na mozky, kterých však máte omezený počet. Úloha se může zdát jednoduchá, avšak ve vyšších levelech vám dá hra…

Pinata Hunter 2

25.12.2013
91%
Hra - Pinata Hunter 2
Video se načítá
Zábavné pokračování hry, ve které se snažíte rozbít piňatu se sladkostmi. K dispozici máte mnoho vylepšení, jak zbraní, tak rukavic či vysavačů a tašek, na sbírání sladkostí. Dávejte si však pozor, aby vás nebolela ruka.

Mortal Kombat Karnage

27.5.2013
89%
Hra - Mortal Kombat Karnage
Video se načítá
Máte rádi Mortal Kombat? Tak tento povedený remake se vám bude určitě líbit. Hra je omezená, na výběr je pouze 5 postav a můžete hrát pouze sám, ale násilí a brutalita, kvůli které tuhle hru tak milujeme je pořád stejná. Jestli jste někdy hráli staré Mortal Kombaty, tak komba jsou úplně stejná.…

Hanger 2Hra s oceněním

3.11.2011
88%
Hra - Hanger 2
Video se načítá
Povedená onlinovky, u které určitě strávíte spoustu času. Co je jejím cílem? V každém levelu musíte dostat panáčka až do cíle a to pouze pomocí lan, kterými se přichytává na strop. Cestou byste ho měli co nejméně zranit a k tomu, abyste se dostali do cíle byste měli použít minimum lan.

Deer Bitch

1.4.2012
88%
Hra - Deer Bitch
Video se načítá
Zahrajte si brutální hru Dear Bitch, ve které budete muset zničit, co nejvíce aut a to tak, že na ně budete házet z vrtulníku jeleny. Svůj team jelenů budete moci postupně vylepšovat a tým zvýšit jejich ničivou sílu.

Zombie Minesweeper

4.3.2014
87%
Hra - Zombie Minesweeper
Video se načítá
Hledání min je zpět a tentokrát v novém 3D kabátě!! V této variantě hledání min budete muset pomoci holčičce dostat se přes minové pole v temném lese. Ovšem, nebude to vůbec jednoduché, protože Vás budou nahánět i nemrtvý z lesa! Pro jejich likvidaci můžete použít nalezenou brokovnici nebo musíte…
Hra - Amateur Surgeon Christmas Edition
Video se načítá
Máme tu pro vás další pokračování této hry, ve které opět budete operovat těžce zraněné pacienty. Nebude to nic snadného, protože tento skřítek je pořádný nezbeda. Když budete něco z něj vytahovat tak buďte velmi opatrní. Použijte nástroje tak, aby pacientovi ubylo co nejméně krve. Jakmile zahojíte…

Vox Populi Vox Dei

10.3.2012
87%
Hra - Vox Populi Vox Dei
Video se načítá
Staňte se vlkodlakem dychtícím po krvi nepřátel a připraveným zničit každého, kdo se mu postaví do cesty. Vaší obrovskou výhodou je fakt, že se můžete stát neviditelným, avšak i přesto porazit všechny nepřátele nebude snadné.

Effing Worms Xmas

23.12.2012
85%
Hra - Effing Worms Xmas
Video se načítá
Vánoční zpracování brutální hry Effing Worms vám opět přináší možnost vžít se do kůže obrovského hladového červa. Vaším úkolem ve hře bude požírat všechny vánoční postavičky a lidí, který se pohybují po zemském povrchu. Dávejte si však pozor na nebezpečí, které zde číhají.
Hra - Retardo And The Iron Golem
Video se načítá
Tato skvělá advetura na skóre vás jistě pobaví! Hrajete za chapíka jménem Retardo, který se nikoho nebojí. Dostanete za úkol od krále Moronie zabít železného golema a za odměnu dostanete jeho dceru, tu nejkrásnější princeznu z celé Moronie. Řešte úkoly co nejrychleji, probijte se přes golemovy…

Hobo 7

7.1.2013
81%
Hra - Hobo 7
Video se načítá
Akční dobrodružství neomaleného brutálního bezdomovce Hoba není v žádném případě pro slabé povahy. Tentokrát se dostal až k samotné bráně nebe a protože ani tady ho nevidí rádi, rozhodl se to se všemi vyřídit svým klasickým způsobem. Pomůžete mu všechny obyvatele nebe zlikvidovat?

Shadow Brute

19.4.2012
81%
Hra - Shadow Brute
Video se načítá
Shadow Brute je brutální bojová hra, ve které se vydáte do boje proti hordě nepřátel. Nepřátelé budou na vás útočit postupně a budou stále silnější a silnější. Vezměte do ruky meč a ukažte jim, co ve vás je.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.