Ničení

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Pinata Hunter 2

25.12.2013
91%
Hra - Pinata Hunter 2
Video se načítá
Zábavné pokračování hry, ve které se snažíte rozbít piňatu se sladkostmi. K dispozici máte mnoho vylepšení, jak zbraní, tak rukavic či vysavačů a tašek, na sbírání sladkostí. Dávejte si však pozor, aby vás nebolela ruka.

Uphill Rush 6NÁŠ TIP

27.11.2013
90%
Hra - Uphill Rush 6
Video se načítá
V šestém pokračování závodní hry Uphill Rush 6 se opět vydáte do zábavního parku, kde si můžete vyzkoušet jízdu na několika dopravních prostředcích. Abyste během každého kola získali co možná nejvíce bodů, musíte sbírat peníze a předvádět různé bláznivé triky.

Deer Bitch

1.4.2012
88%
Hra - Deer Bitch
Video se načítá
Zahrajte si brutální hru Dear Bitch, ve které budete muset zničit, co nejvíce aut a to tak, že na ně budete házet z vrtulníku jeleny. Svůj team jelenů budete moci postupně vylepšovat a tým zvýšit jejich ničivou sílu.

Comando 2

19.6.2013
87%
Hra - Comando 2
Video se načítá
Comando 2 je šílená střílečka, ve které se určitě vyřádíte. Hrajte za chlapíka, který vypadá jako John Rambo a ničeho se nebojí. Vyberte si před hrou zbraně, pod skoro každým písmenem něco najdete. Jste vysazeni přímo do bitevního pole plného nepřátel. Koste jednoho po druhém, ničte vozidla, tanky.…

Ball Jumper

16.9.2021
85%
Hra - Ball Jumper
Tato hra v sobě kloubí prvky bejeweld a rychlých reakcí, kdy musíte před zaplněním celého herního pole zničit dostatečný počet barevných kostiček a tím tak získat vstupenku do dalšího levelu.

Monster Destroyer

25.5.2021
85%
Hra - Monster Destroyer
Povedená logická hra, ve které je vaším úkolem ničení bloků takovým způsobem, aby se dvě příšerky dostaly k sobě. Dokážete to?

Route Digger

15.6.2020
85%
Hra - Route Digger
V této hře budeš hrabat v zemi a vytvářet tak tunely, skrz které musí barevné kuličky projít do tunelů stejné barvy, jako je kulička. Prvních pár levelů se zdá jako lehká záležitost, ovšem již po pár úrovních zjistíš, že zase tak jednoduché to není. Hru ovládáš myší.

Aleinoid

4.3.2020
85%
Hra - Aleinoid
V této povedené arkanoid hře bude tvým úkolem zničit všechny bloky, které představuji mimozemské jednotky. Pomocí odrážení míčků nič nepřátelské kostky a vyčisti celé pole. Zároveň si můžeš pomoci kanóny umístěnými na bocích tvé platformy. Dokážeš vyčistit celé herní pole?

Pinata Hunter

6.12.2013
84%
Hra - Pinata Hunter
Video se načítá
Pinata Hunter je hra, při které snadno odbouráte svůj stres protože vaším úkolem je mlátit do slona a to tak, aby vám z něj vypadlo, co nejvíce sladkostí. Tyto sladkosti musí padnout do nádoby, která je pod slonem. Za tyto sladkosti budete dostávat peníze, za které si můžete koupit nové vymoženosti,…

Angry Owls

19.3.2020
80%
Hra - Angry Owls
V této jednoduché hře bude vaším úkolem jediné. Ničit bloky vypadající jako sovy tím způsobem, aby jste se s nimi nedostali na vrchol hracího pole. Poté je konec hry a vy musíte začít od začátku.

Days of Monsters

17.4.2012
80%
Hra - Days of Monsters
Video se načítá
Ve hře Days of Monsters se vydáte spolu s obrovským Mostra ničit všechna velká města. V cestě vám budou stát vojáci a armáda, kteří se snaží města chránit. Poražte je všechny a staňte se vládcem světa.

Pinata Hunter 3

25.2.2015
76%
Hra - Pinata Hunter 3
Video se načítá
V této akční hře bude vaším úkolem získat co nejvíce sladkostí z plyšového jednorožce. Využívat k tomu budete pálku, kterou je potřeba do jednorožce vhodně tlouct a následně pochytat do sáčku sladkosti. Postupně si můžete koupit i účinnější zbraně, větší sáček či jiné vylepšení.

Kancelářský Psychopat

21.7.2013
80%
Hra - Kancelářský Psychopat
Video se načítá
Taky vás někdy váš počítač dokáže tak vytočit? Tak tento chlápek přímo v práci neudržel nervy na uzdě a musel to tam celý rozmlátit na hadry. Vy se vžijete do tohoto velmi naštvaného pána a vaším úkolem bude doslova rozsekat kanceláře na kusy, než přijde ochranka a zpacifikuje vás. Vyhýbejte se…

Orbit Breaker

4.9.2013
78%
Hra - Orbit Breaker
Video se načítá
Máme tu bezvadnou postřehovku, ve které budete ničit celé planety. Ovládání je naprosto jednoduché, klikněte myší, jakmile se přiblížíte na oběžnou dráhu planety, tak znovu zmáčkněte levé tlačítko myši a pusťte (planeta se zničí). Dávejte pozor, pouštějte se tak, abyste mohli doletět na další orbit!…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.