Top 4 hry 2013

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Kick Ass Homer

4.1.2013
84%
Hra - Kick Ass Homer
Video se načítá
Je tady hlava rodiny Simpsonů, aby se svým povedeným synkem Bártem nechal co nejdál odpálit. Odhadněte ten správný okamžik k úderu, aby Homer doletěl opravdu co nejdál a v letu posbírat co nejvíc peněz, jídla a svého oblíbeného piva. Užitečná vylepšení si budete moct pořídit po každém kole, pokud…

Hobo 7

7.1.2013
81%
Hra - Hobo 7
Video se načítá
Akční dobrodružství neomaleného brutálního bezdomovce Hoba není v žádném případě pro slabé povahy. Tentokrát se dostal až k samotné bráně nebe a protože ani tady ho nevidí rádi, rozhodl se to se všemi vyřídit svým klasickým způsobem. Pomůžete mu všechny obyvatele nebe zlikvidovat?

Avalanche Stunts

9.1.2013
77%
Hra - Avalanche Stunts
Video se načítá
Prkno na nohy a hurá na svah! Teda spíše na horu než na svah, protože v této hře budete sjíždět jen ty největší kopce. Na nich se dají totiž dělat triky, za které máte spousty bodů, a to nemluvě o sbírání hvězdiček po cestě.

Hobo 6 Hell

23.3.2013
68%
Hra - Hobo 6 Hell
Video se načítá
Brutální bezdomovec Hobo se dostal do pekla a na vás tak čeká šesté pokračování bojové hry s názvem Hobo 6 Hell. Vaším úkolem bude opět probojovat si cestu ven a to skrz zástupy ďáblů a desítky ztracených duší. Využívat přitom můžete opět speciální útoky, které vám budou postupně přibývat.

Earn to Die 2012

28.5.2013
60%
Hra - Earn to Die 2012
Video se načítá
Máme tu pokračování skvělé hry, ve které jste se snažili uniknout před hordou zombíků. Povedlo se vám to, ale né na dlouho. Druhý díl přináší mnohem více nepřátel a náročnější terén. Opět můžete za získané peníze pořídit nové auto nebo vylepšení stávajícího.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.