Upíří deníky

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Dating a Vampire: Damon

10.5.2014
87%
Hra - Dating a Vampire: Damon
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem obléci hlavní hrdinku z Upířích Deníků. Nejdříve jí vyčistěte pleť a pak vyberete make-up a oblečení.

Vampire Couple Dress Up

20.5.2014
87%
Hra - Vampire Couple Dress Up
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem obléci známý pár ze seriálu Vampire Diaries. na výběr máte pěkné oblečení a všemocné barvy, tak je využijte. Příjemnou zábavu.

Vampire Dress Up

20.5.2014
78%
Hra - Vampire Dress Up
Video se načítá
Přinášíme vám další hru z Vampire Diaries, kde bude vaším úkolem obléci mladou hrdinku do krásných šatů a vybrat jí hezký make-up. Zvládnete to?
Hra - Nina Dobrev True Make Up
Video se načítá
Hrdinka seriálu upíří deníky se chystá na párty a vy ji musíte pomoci s líčením. K dispozici budete mít různé účesy, rtěnky, řasenky, oční stíny nebo tvářenku. Také můžete přidat šperk.
Hra - Vampire Diaries Race Against The Dawn
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem najít a označit všechny prsteny na obrázcích. Musíte jednat rychle, než začne svítat. Podaří se vám je najít všechny?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.