Upíří deníky

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Dating a Vampire: Damon

10.5.2014
87%
Hra - Dating a Vampire: Damon
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem obléci hlavní hrdinku z Upířích Deníků. Nejdříve jí vyčistěte pleť a pak vyberete make-up a oblečení.

Vampire Couple Dress Up

20.5.2014
87%
Hra - Vampire Couple Dress Up
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem obléci známý pár ze seriálu Vampire Diaries. na výběr máte pěkné oblečení a všemocné barvy, tak je využijte. Příjemnou zábavu.

Vampire Dress Up

20.5.2014
78%
Hra - Vampire Dress Up
Video se načítá
Přinášíme vám další hru z Vampire Diaries, kde bude vaším úkolem obléci mladou hrdinku do krásných šatů a vybrat jí hezký make-up. Zvládnete to?
Hra - Nina Dobrev True Make Up
Video se načítá
Hrdinka seriálu upíří deníky se chystá na párty a vy ji musíte pomoci s líčením. K dispozici budete mít různé účesy, rtěnky, řasenky, oční stíny nebo tvářenku. Také můžete přidat šperk.
Hra - Vampire Diaries Race Against The Dawn
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem najít a označit všechny prsteny na obrázcích. Musíte jednat rychle, než začne svítat. Podaří se vám je najít všechny?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.