Halloween

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Adam and Eve Night

23.10.2020
95%
Hra - Adam and Eve Night
Dnes si společně zahrajeme pokračování úspěšné série Adam and Eve. Dnešní díl se nese v halloweenském duchu, proto čekejte mnoho záludných a strašidelných hádanek, které čekají na to, až je společně s Adamem vyřešíte. Hru ovládáte myší.
Hra - Baby Hazel Halloween Crafts
Video se načítá
I tentokrát přišla vaše oblíbená Hazel, která chce oslavit Halloween. Vaším úkolem je jí pomoci s přípravou dekoraci, nového kostýmu a strávit čas s jejími kamarády. Užijte si tento svátek s Hazel naplno.
Hra - Baby Hazel Halloween Castle
Video se načítá
Spolužáci připravili pro Hazel na Halloween velké překvapení. V každých dveřích budete dělat zajímavé věci a zároveň budete oslavovat šťastný Halloween. Příjemnou zábavu.

Jacko in Hell 2

31.10.2012
91%
Hra - Jacko in Hell 2
Video se načítá
V pokračování logické skákačky Jacko in Hell se opět vydáte do podzemí, abyste kostlivcovi jménem Jacko pomohli překonat všechny nástrahy. Tentokrát vám navíc bude pomáhat i Jackova vrána, díky které se můžete dostat i na místa, kam byste se sami nedostali.
Hra - Disney Halloween Jigsaw Puzzle
Užijte si nedělní chvíle pohody a klidu u logické hříčky skládání puzzle obrázků. Vyberte si jeden z mnoha obrázků se slavnými Disney postavičkami, vyberte počet dílků a vzhůru do nedělní zábavy.

Super Cute Fantasy

6.5.2014
89%
Hra - Super Cute Fantasy
Video se načítá
Vyzkoušej si všechny prvky v této hře a udělej z dívky nejen krasavici, ale klidně i čertici nebo třeba mumii, je to na tobě.
Hra - Barbie Halloween Costume Designer
Video se načítá
Barbie už nechce být rozkošnou a proto se rozhodla, že na tento Halloween si připraví strašidelnou masku. Pomozte jí ji ušít a sladit tak, aby vypadala super zároveň byla strašidelná. Dokážete to?
Hra - Zombie Princess Facial Makeover
Video se načítá
V tento den se má konat sjezd všech čarodějnic a tajuplných bytostí. Vyber této čarodějnici, co nejstrašidelnější outfit. Ve výběru najdeš zajímavé doplňky, ale i make-up. Vyhraje tvůj outfit?
Hra - Sarah's Halloween Nail Art
Video se načítá
Sara má zúčastnit Halloweenské párty, na níž musí prostě vypadat skvěle. Jediné, co jí k outfitu chybí je manikúra a pedikúra. Na výběr máte množství klasických laků, kombinovaných laků a různorodých doplňků. Vymyslete Sare pěknou manikúru na tuto příležitost.
Hra - Princesses Witchy Dress Design
Rok se s rokem sešel a už se nám opět blíží Halloweenské oslavy. Pomůžeš dvěma princeznám s výběrem vhodného oblečení na kostým čarodějnic? Obě princezny vhodně oblékni a nalič tak, aby vypadaly jako opravdové čarodějky.
Hra - Baby Hazel Halloween Party
Video se načítá
Hazel je zpět a tentokrát se chystá na dětskou halloweenskou párty. Prvně ji musíte pomoci vybrat ty vhodné šaty a následně ji doprovodit na párty. O zábavu nebude nouze, chybět nebudou strašidla, dobré jídlo, dýně a hlavně dětské hry!
Hra - Princesses vs. Villains Halloween Challenge
Video se načítá
Pomozte každé princezny, aby se na Halloween převlékla za svého úhlavního nepřítele. Bude váš výběr správný a skutečně odpovědět originálu?

Animal Crew Halloween

16.11.2015
86%
Hra - Animal Crew Halloween
Video se načítá
Připravte princezny se Halloween a vyberte pro ně krásné zvířecí kostýmy. nezapomeňte ani na doplňky a nového domácího miláčka. Bude se jim výběr líbit?
Hra - Mummy Candies - Halloween Scary Edition
Získejte co největší množství peněz sbíráním různých zlatých předmětů a jiných cenností. Hru ovládáte myší.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.