Halloween

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Adam and Eve Night

23.10.2020
95%
Hra - Adam and Eve Night
Dnes si společně zahrajeme pokračování úspěšné série Adam and Eve. Dnešní díl se nese v halloweenském duchu, proto čekejte mnoho záludných a strašidelných hádanek, které čekají na to, až je společně s Adamem vyřešíte. Hru ovládáte myší.
Hra - Baby Hazel Halloween Crafts
Video se načítá
I tentokrát přišla vaše oblíbená Hazel, která chce oslavit Halloween. Vaším úkolem je jí pomoci s přípravou dekoraci, nového kostýmu a strávit čas s jejími kamarády. Užijte si tento svátek s Hazel naplno.
Hra - Baby Hazel Halloween Castle
Video se načítá
Spolužáci připravili pro Hazel na Halloween velké překvapení. V každých dveřích budete dělat zajímavé věci a zároveň budete oslavovat šťastný Halloween. Příjemnou zábavu.

Jacko in Hell 2

31.10.2012
91%
Hra - Jacko in Hell 2
Video se načítá
V pokračování logické skákačky Jacko in Hell se opět vydáte do podzemí, abyste kostlivcovi jménem Jacko pomohli překonat všechny nástrahy. Tentokrát vám navíc bude pomáhat i Jackova vrána, díky které se můžete dostat i na místa, kam byste se sami nedostali.
Hra - Disney Halloween Jigsaw Puzzle
Užijte si nedělní chvíle pohody a klidu u logické hříčky skládání puzzle obrázků. Vyberte si jeden z mnoha obrázků se slavnými Disney postavičkami, vyberte počet dílků a vzhůru do nedělní zábavy.

Super Cute Fantasy

6.5.2014
89%
Hra - Super Cute Fantasy
Video se načítá
Vyzkoušej si všechny prvky v této hře a udělej z dívky nejen krasavici, ale klidně i čertici nebo třeba mumii, je to na tobě.
Hra - Barbie Halloween Costume Designer
Video se načítá
Barbie už nechce být rozkošnou a proto se rozhodla, že na tento Halloween si připraví strašidelnou masku. Pomozte jí ji ušít a sladit tak, aby vypadala super zároveň byla strašidelná. Dokážete to?
Hra - Zombie Princess Facial Makeover
Video se načítá
V tento den se má konat sjezd všech čarodějnic a tajuplných bytostí. Vyber této čarodějnici, co nejstrašidelnější outfit. Ve výběru najdeš zajímavé doplňky, ale i make-up. Vyhraje tvůj outfit?
Hra - Sarah's Halloween Nail Art
Video se načítá
Sara má zúčastnit Halloweenské párty, na níž musí prostě vypadat skvěle. Jediné, co jí k outfitu chybí je manikúra a pedikúra. Na výběr máte množství klasických laků, kombinovaných laků a různorodých doplňků. Vymyslete Sare pěknou manikúru na tuto příležitost.
Hra - Princesses Witchy Dress Design
Rok se s rokem sešel a už se nám opět blíží Halloweenské oslavy. Pomůžeš dvěma princeznám s výběrem vhodného oblečení na kostým čarodějnic? Obě princezny vhodně oblékni a nalič tak, aby vypadaly jako opravdové čarodějky.
Hra - Baby Hazel Halloween Party
Video se načítá
Hazel je zpět a tentokrát se chystá na dětskou halloweenskou párty. Prvně ji musíte pomoci vybrat ty vhodné šaty a následně ji doprovodit na párty. O zábavu nebude nouze, chybět nebudou strašidla, dobré jídlo, dýně a hlavně dětské hry!
Hra - Princesses vs. Villains Halloween Challenge
Video se načítá
Pomozte každé princezny, aby se na Halloween převlékla za svého úhlavního nepřítele. Bude váš výběr správný a skutečně odpovědět originálu?

Animal Crew Halloween

16.11.2015
86%
Hra - Animal Crew Halloween
Video se načítá
Připravte princezny se Halloween a vyberte pro ně krásné zvířecí kostýmy. nezapomeňte ani na doplňky a nového domácího miláčka. Bude se jim výběr líbit?
Hra - InstaGirls Halloween Dress Up
Vynikající hra, ve které musíte pomoci našim krásným děvčatům s výběrem vhodného outfitu pro halloweenskou oslavu. Pomůžete princezně s výběrem?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.