Idle

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)
Hra - Tap Candy: Sweet Clickers
Dnes budeme hrát cukrářskou oddechovou hru, ve které je vaším úkolem vyrábět sladkosti, za které poté od svých zákazníků získáváte peníze. Díky těm si můžete vylepšovat své dovednosti nebo si kupovat nové pomocníky do vašeho cukrářského obchodu.

Idle Restaurant

2.7.2020
85%
Hra - Idle Restaurant
V této hře budeš klikat a klikat a klikat. Není to ale tak hrozné, jak se na první pohled zdá. Staneš se majitelem restaurace, která má za úkol připravovat nejrůznější výrobky a doručovat je svým zákazníkům. Klikáním myši vyrábíš výrobky, za které poté dostáváš peníze. Ty můžeš investovat do…
Hra - I want to be a Billionaire 2
Video se načítá
Postavte si celé vlastní město! Každou budovu můžete postavit jen jednou. Každá postavená budova zvyšuje risk. Při příliš vysokém risku můžete jít do vězení. Risk snížíte tím, že postavíte veřejně prospěšné budovy.

Idle Recruit

9.11.2014
78%
Hra - Idle Recruit
Video se načítá
V této hře budete najímat zaměstnance z mnoha profesí, kteří vám pak budou každou chvilku přinášet nějaký ten zisk. Profes§ je ve hře nespočet a postupně je budete objevovat.

Idle Mine

10.11.2014
78%
Hra - Idle Mine
Video se načítá
V této hře nemusíte vlastně nic dělat. Ze začátku musíte těžit rudu, abyste měli mince a drahokamy na vylepšení krompáče. Jakmile však budete vydělávat velké množství mincí, tak můžete nakoupit vylepšení, které bude těžit za vás.

Woodclicker

23.5.2015
76%
Hra - Woodclicker
Video se načítá
Zahrajte si tuto skvělou oddechovku, kde budete s dřevorubcem těžit mince a drahokami ze stromu. Za získaný poklad budete moci nakupovat různé vybavení nebo vylepšení.

Kingdom Wars Idle

30.11.2014
76%
Hra - Kingdom Wars Idle
Video se načítá
Zahrajte si jednoduchou hru, ve které budete ničit nepřátelský hrad. Proto potřebujete i nějaké jednotky, protože jinak ho budete ničit nekonečně dlouho. Těžte zlato pro vylepšení a hlavně vylepšujte pekárnu, pro doplnění energie.

Tangerine Tycoon

17.3.2015
76%
Hra - Tangerine Tycoon
Video se načítá
Zahrajte si jednoduchou hru, ve které budete pěstovat pomeranče. Za vypěstované pomeranče můžete nakupovat vylepšení nebo se můžete pomeranče pokusit znásobit. Také můžete nakupovat na burze.
Hra - I want to be a billionaire
Video se načítá
Postavte ty nejlepší nemovitosti a vydělejte majlant! Na výběr máte nemovitostí mnoho, některé jsou však velmi drahé. Také si musíte dávat pozor na míru ohrožení. Pokud bude číslo moc vysoké, můžete se dostat do vězení. Musíte tedy stavět budovy jako jsou hasiči nebo policie.

Undead Clicker

7.12.2015
74%
Hra - Undead Clicker
Video se načítá
V této hře budete bojovat se silnými monstry a získávat za to mince. Za mince pak můžete nakoupit nové postavy do vaší družiny nebo vylepšovat ty stávající.

Idleplex

8.2.2015
74%
Hra - Idleplex
Video se načítá
Jednoduchá hra, u které si budete moci odpočinout. Úkolem je získávat peníze a kupovat vylepšení. Máte několik možností jak mince vydělat. Sekat trávník, odpalovat ovečeky, prasátka a jiná zvířátka nebo trefovat hvězdy.

Idle Business

28.7.2015
70%
Hra - Idle Business
Video se načítá
Dokážete se od jednoho pokoje vybudovat až na hotelové impérium? Nebude to jednoduché, ale stálou prací a vylepšováním nabízených služeb se to jistě podaří. Dokážete vylepšit všechno na maximum?

Grindcraft

22.11.2015
70%
Hra - Grindcraft
Video se načítá
Tuto hru nemusíme nikomu představovat, je to hra, která si získala oblibu u mnoha hráčů protože si v ní můžete leccos postavit. Proč budete se dřevem, kamenem, železem či hliníkem. Z těchto surovin si můžete postavit nějakou budovu nebo jiný předmět. Avšak každý z nich potřebuje jinou kombinaci…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.