Vlak

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Express Train

2.9.2013
89%
Hra - Express Train
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem dostat vláček do cíle. Myslíte si, že je to sranda? Ze začátku ano, ale později budou vaše schopnosti otestovány. Jste omezeni časem, takže rychle přeskládejte koleje tak, aby strojvůdce dojel do cíle, jinak se vláček nastartuje sám od sebe. Čeká vás spoustu levelů,…

Train Crisis Lite

4.10.2013
85%
Hra - Train Crisis Lite
Video se načítá
Milovníci vláčků si užijí mnoho zábavy se hrou Train Crisis Lite. Jde o simulátor řízení železniční dopravy. Je nutné nastavit všechny výhybky tak, aby všechny vlaky našli svoji cílovou stanici. Na trati se mohou vyskytovat také kusy kamení, které je nutné odstřelit pomocí dynamitu.

Railroad Shunting Puzzle

31.10.2012
83%
Hra - Railroad Shunting Puzzle
Video se načítá
Pokuste se dopravit lokomotivu s vagóny do cílových stanic v logické hře Railroad Shunting Puzzle. Pokud chcete pohnout jedním z vagónů, musíte k tomu využít lokomotivu. Abyste v každém kole získali zlatou medaili, je potřeba v každém kole najet jen určitou vzdálenost.

Mini Train

20.3.2012
82%
Hra - Mini Train
Video se načítá
Postavte pro vláček cestu ve skvělé hře Mini Train. K dispozici máte různé geometrické tvary, které třeba správně uspořádat, aby vláček mohl po dráze bezpečně přejít. Při manipulaci s útvary si dávejte pozor, abyste vláček nepoškodili ještě před samotnou jízdou.
Hra - Railroad Shunting Puzzle 2
Video se načítá
Railroad Shunting Puzzle 2 je logická hra, ve které bude vaší prací přepravovat lokomotivy a vagóny do cílových stanic. Pohybovat však můžete jen lokomotivou, kterou je potřeba vhodně popřesouvat všechny vagóny. Snažte se každý level dokončit na co nejmenší počet tahů.

Viaduct Designer

15.11.2012
75%
Hra - Viaduct Designer
Video se načítá
Viaduct Designer je logická hra, ve které se stanete konstruktérům mostů a v každém kole budete mít za úkol postavit dostatečně pevný most, který unese vlak i s jeho nákladem. Mějte na paměti, že na stavbu každého mostu máte omezené finanční prostředky.

Train Traffic Control

27.8.2013
70%
Hra - Train Traffic Control
Video se načítá
Train Traffic Control je postřehová hra, ve které budete mít za úkol starat se o správný chod vlakového nádraží. Zní to jednoduše, ale věřte, že tomu tak není. Musíte odkloňovat vlaky tak, aby se navzájem nesrazili. Taky je musíte na stanici odbavit a vyslat dále po trase. Vše se ovládá myší,…

Rail Roads

1.8.2014
70%
Hra - Rail Roads
Video se načítá
Dokážete si poradit se stavbou kolejí před jedoucím vlakem? Je nutné, abyste jej nenechali vykolejit a také nesmí narazit do stromu či jiné překážky. Jak si s tímto úkolem dokážete poradit?

Railway LineHra na skóreHra o medaile

4.8.2014
70%
Hra - Railway Line
Video se načítá
Skvělá hra, ve které budete stavět cestu pro váš vláček. Musíte stavět rychle, protože máte pouze 10 vteřin, než vláček vyrazí ze stanice. Životy máte omezené.

Coal Express 4

20.10.2014
56%
Hra - Coal Express 4
Video se načítá
Vždycky jsi chtěla být strojvedoucí a vozit třeba uhlí? Možná to není tak úplně lehká práce, protože terén se může objevit jakýkoliv. Do opravdu náročných kopců ti pomůže turbo.

Coal Express 2

29.10.2014
52%
Hra - Coal Express 2
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem přenést vybrané zboží z bodu A do bodu B. Nejprve si zboží musíte naložit na vlak a pak ho odnést na určité místo, nebudete to však tak jednoduché protože Teen je náročný a může se stát že vám zboží vypadne.

Coal Express

29.10.2014
50%
Hra - Coal Express
Video se načítá
Máte rádi vlaky? Tak to si nenechte ujít hru, ve které budete nejen převážet, ale i nakládat zboží na vlak. Pokud zboží naložíte, můžete se vydat na cestu, během ní se setkáte s náročným terénem, ​​který musíte překonat. Podaří se vám zboží doručit?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.