Skládání potrubí

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Plumber Game 2

9.3.2015
82%
Hra - Plumber Game 2
Video se načítá
Cílem této logické hry je dostat vodu z jednoho potrubí do druhého a dostat tak vodu k žíznivé příšerce. K tomu je potřeba vhodně rozmístit jednotlivé části potrubí a vytvořit tak souvislou cestu.

Eg Plumber

24.1.2023
80%
Hra - Eg Plumber
Video se načítá

Water the Flower

7.3.2020
80%
Hra - Water the Flower
Tato povedená logická hra prověří vaše prostorové chápání. Vaším úkolem je spojit potrubí tak, aby se mohla voda dostat z hydrantu až ke květině, kterou následně zalije vodou. Dokážete projít všechny úrovně a zalít všechny květiny?

Plumber 2Hra na skóreHra o medaile

24.9.2013
78%
Hra - Plumber 2
Video se načítá
Pro ty z vás co mají rádi logické hry, tak tu máme Plumber 2. Zahrajte si na instalatéra, spojujte trubky, tak aby voda nikdy nevytekla. Vypadá to jednoduše, ale věřte, že se i zamyslíte. Zdoláte všech 25 levelů?

Free Bernie Pirates

23.10.2014
78%
Hra - Free Bernie Pirates
Video se načítá
Cílem této logické hry je dostat vodu na druhý konec hrací plochy. Voda je vedena za pomoci potrubí, které je však potřeba správně natočit a vytvořit tak souvislou cestu. Pamatujte, že na každé kolo máte stanovený časový limit.

Balloon ParkHra na skóreHra o medaile

14.6.2015
74%
Hra - Balloon Park
Video se načítá
Zahrajte si parádní hru, ve které budete mít za úkol naplnit balónky heliem. V každém kole budete mít za úkol naplnit určitý počet balónků. Skládejte potrubí tak, abyste mohli naplnit více balónků najednou.

Railway LineHra na skóreHra o medaile

4.8.2014
70%
Hra - Railway Line
Video se načítá
Skvělá hra, ve které budete stavět cestu pro váš vláček. Musíte stavět rychle, protože máte pouze 10 vteřin, než vláček vyrazí ze stanice. Životy máte omezené.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.