Golf

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Crazy GoldFish

17.3.2022
96%
Hra - Crazy GoldFish
Dostaňte rybku na co nejméně pokusů do akvária. Levým tlačítkem vyberte směr a poté i sílu odpalu. Hru ovládáte myší.

Minigold Tour

23.12.2021
90%
Hra - Minigold Tour
Dostaňte míček do jamky na co nejméně pokusů a vyhrejte soutěž v golfovém multiplayerovém turnaji.

Velikonoční golf

23.4.2014
88%
Hra - Velikonoční golf
Video se načítá
Velikonoční golf je velmi zábavná hra, ve které se budete snažit s králíčkem posbírat co nejvíce vajíček na každé jamce a přitom se trefit do jamky na co nejméně pokusů. Povede se vám to?

Mini Golf Funny

26.1.2022
87%
Hra - Mini Golf Funny
Zábavný minigolf, ve kterém musíte dostat míček do jamky a přitom vše zvládnout dříve, než vám vyprší časový limit. Hru ovládáte myší.

Fluffy Golf

3.2.2014
86%
Hra - Fluffy Golf
Video se načítá
Golf je hra pro všechny a pod titulem Fluffy Golf najdete skutečně originální pojetí. Cílem je odehrát všechny jamky co nejlépe. Odpalovat však nebudete míček, ale malou ovci, která je připravena na konfrontaci se všemi překážkami.

Dig Out Miner Golf

10.3.2020
85%
Hra - Dig Out Miner Golf
Dnes si dáme jednu logickou hříčku. V této hře budete hrát golf, ovšem trochu netradičním způsobem. Budete muset odstraňovat hlínu tím způsobem, aby se míček vlivem gravitace dokutálel až do jamky. Nejdříve budete používat pouze odstraňování hlíny, později musíte i používat různé pomůcky a fyziku,…

Speedy Golf

24.12.2012
80%
Hra - Speedy Golf
Video se načítá
Zahrajte si golf a pokuste se nahrát co nejvyšší skóre ve hře Speedy Golf. Na výběr budete mít dva herní módy, přičemž v jednom budete limitováni počtem 5 střel a v druhém musíte rychle odpalovat, protože máte na celou hru jen 20 sekund.

Mini Golf Master

28.9.2013
80%
Hra - Mini Golf Master
Video se načítá
Ve hře Mini Golf Master si procvičíte velký odpal, ale také jemné míření, které je komplikováno nerovnostmi na trávníku. Zvolte si obtížnost jakou chcete a také si vyberte sadu hřišť, na kterých budete hrát. Třeba odhalíte, že jste novým Tigerem Woodsem.

Mini Golf Wild West

5.3.2015
80%
Hra - Mini Golf Wild West
Video se načítá
Zahrajte si mini golf na divokém západě, tato unity3D hra vás určitě pobaví. Vše se ovládá pouze myší, nastavte si balónek, určete sílu, kterou poletí a je to. Dokážete každý balónek dostat na co nejmenší počet pokusů? Také si můžete užít hezkou hudbu.

Golferrific

26.4.2012
78%
Hra - Golferrific
Video se načítá
Máte dobrou mušku a jistý úder? Pak jistě vyzkoušejte super hru Golferrific, ve které budete mít za úkol golfovými míčky zničit všechny sklenice na hrací ploše. Můžete je zasáhnout přímo, odrazem nebo zničit pomocí nějaké věci. Vždy si budete moct vybrat, jestli chcete hrát obyčejným nebo těžkým…

Turbo Golf

12.9.2012
78%
Hra - Turbo Golf
Video se načítá
Turbo Golf je skvělá sportovní hra, ve které si můžete zahrát golf na profesionální úrovni. Na výběr budete mít desítky golfových holí a několik hracích ploch, na kterých můžete soutěžit. Většinu vylepšení a příslušenství však nebudete mít k dispozici hned od začátku, ale musíte si na ně nejprve…

Mini Golf Islands

4.2.2014
78%
Hra - Mini Golf Islands
Video se načítá
Jaké jsou Vaše golfové schopnosti zjistíte ve hře Mini Golf Islands. V mnoha kolech, jejichž obtížnost se lineárně zvyšuje si můžete vyzkoušet, jak to v golfu funguje. Pečlivě miřte a promyslete všechny odrazy, protože hrozí, že míček pošlete mimo hrací plochu.

Gem Golf 2

5.8.2015
76%
Hra - Gem Golf 2
Video se načítá
Zahrajte si spolu s mladou dívkou golf a trefte v každém kole míček do jamky označené vlajkou. Přitom se musíte snažit vysbírat všechny drahokamy, které se v každém kole nacházejí. Abyste získali dostatek bodů, pokuste se každé kolo dokončit na co nejmenší počet úderů.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.