Policie

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Police Monster Truck

31.10.2013
94%
Hra - Police Monster Truck
Video se načítá
Jednoduchá závodní hra, ve které musíte přejet po nerovném terénu s policejním monstertruckem. V cestě vám navíc budou stát auta, která je potřeba přejete a nejlépe i rozdrtit.

Guarding The Law

18.12.2013
86%
Hra - Guarding The Law
Video se načítá
V této hře dostanete šanci vystrojit krásnou ženu zákona! Vyberte jí uniformu, účes a další vybavení, které se může v ulicích hodit! Jak už bude vypadat, záleží pouze na vás.

Bucket Cop

16.8.2014
81%
Hra - Bucket Cop
Video se načítá
Zahrajte si zábavnou adventuru, ve které budete chytat zločince. Vy jako policejní plechovka budete muset vždy vymyslet, co na daného zločince platí a jak ho zatknout.

Police Traffic

30.12.2022
80%
Hra - Police Traffic
Video se načítá

Hobo Brawl

1.3.2013
75%
Hra - Hobo Brawl
Video se načítá
Ve hře Hobo Brawl se stanete otrhaným bezdomovcem, který se vydává do ulic, aby zlikvidoval každého, kdo se mu postaví do cesty. Bojovat tak budete nejen proti vojákům a policistům, ale i proti obyčejným lidem. K útoku budete využívat sérii nejrůznějších útoků, přičemž nové typy útoku vám budou…

Hobo 3 - Wanted

9.3.2013
75%
Hra - Hobo 3 - Wanted
Video se načítá
Třetí pokračování bojové hry Hobo, tentokrát s názvem Hobo 3 - Wanted se odehrává v ulicích blízko věznice, ze které jste před nedávnem uprchli. Pokouší se vás zastavit nejen policie, ale i mnoho dalších lidí, proto musíte zničit každého, kdo vám stojí v cestě za svobodou.

Sweet Cop Dress Up Game

12.3.2014
73%
Hra - Sweet Cop Dress Up Game
Video se načítá
Oblečte tuto roztomilou policistku do uniformy. Napřed začněte účesem a pokračujte strojením, samozřejmě nesmí chybět pistole, obušek a další věci.

American Police Dress Up

30.8.2013
70%
Hra - American Police Dress Up
Video se načítá
Máme tu pro vás oblíkačku, ve které budete moct obléknout krásnou americkou policistku. Vyberte jí účes, potom jí můžete vybrat z mnoha krásných uniforem i slavnostní. Vyberte boty, brýle a samozřejmě pistoli, obušek, baterku nebo pouta. Jakmile skončíte, tak se přesuňte do další části, kde bude…

Police Dress Up

21.1.2015
70%
Hra - Police Dress Up
Video se načítá
Ellen má dnes svůj první den u policie, minulý týden složila zkoušky a byla převelena na místní okrsek. Oblečte a upravte jí tak, aby se jí to líbilo.

Rescue Team 911

22.8.2013
65%
Hra - Rescue Team 911
Video se načítá
Policie, hasiči a také záchranná služba jsou nepostradatelnými pomocníky v našich životech. Ve hře Rescue Team 911 si na ně můžete dokonce zahrát. Cílem je pomáhat občanům města se vším, co by je mohlo ohrozit na životě. Dokážete vždy přijet včas k novému případu?

Policejní líbání

23.6.2012
60%
Hra - Policejní líbání
Video se načítá
Policistka s policistou se do sebe při práci zamilovali. Teď ale mají problém ve službě, protože je nikdo nesmí vidět, když se chtějí políbit. Pomůžete jim vystihnout ten správný okamžik?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.