Lodě

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Pole veslování

7.10.2012
86%
Hra - Pole veslování
Video se načítá
Zkoušeli jste se někdy plavit na kanoi? V této hře si to budete moct vyzkoušet. Vydejte se na divokou řeku a dokažte své vodácké umění. Vyhýbat se budete muset všem kamenům a nástrahám. Samozřejmě nesmíte ani vrazit do břehu.

Age Of Wind 2

18.5.2014
85%
Hra - Age Of Wind 2
Video se načítá
Utkejte se v těch největších námořních bitvách! Staňte se kapitánem bojové loďky a postupně ji vylepšujte nebo nakupujte nové. Můžete drancovat obchodní lodě nebo obchodovat s různými komoditami.

Princess Moana's Ship

30.1.2016
83%
Hra - Princess Moana's Ship
Video se načítá
Oblečte si princeznu Mnou a pomozte jí se stavbou lodi, kterou potřebuje k přežití na ostrově. Bude s vaší pomocí upevňovacích spokojená?

Upstream Kayak

24.3.2012
81%
Hra - Upstream Kayak
Video se načítá
Zdolejte nástrahy divoké řeky na kajaku! Trasa je nebezpečná a skýtá mnoho nástrah, avšak s trochou zručnosti a tréninku se vám určitě podaří přijet až do cíle. Hra Upstream Kayak vás nadchne svojí grafikou a skvělou hratelností.

Caribbean Admiral

19.5.2014
80%
Hra - Caribbean Admiral
Video se načítá
Staňte se kapitánem válečné flotily lodí, která bude obávaná po celém širém moři!! V této hře totiž můžete mít až 3 lodě, se kterými se budete plavit po moři, okrádat lodě, plenit přístavy a vozit zboží. Vaše lodě pak můžete upravovat nebo nakupovat mnohem lepší.

Happy Holiday

18.4.2016
79%
Hra - Happy Holiday
Video se načítá
Lily a Lucy chtějí jít na dovolenou, aby zažili nová dobrodružství a vydělali si i nějaké peníze. Pomůžete jim při této cestě, aby si našetřili dost peněz a navštívili nejkrásnější kouty světa?

Teen Ship Wash

11.1.2015
78%
Hra - Teen Ship Wash
Video se načítá
Nikola je mladá kapitánka, která si koupila lodičku v hrozném stavu. Pomozte jí ji vylepšit moderními barvami a samotnou opravou, aby se na ní se svou posádkou mohla převést.

Unlimited Rescue

17.11.2013
78%
Hra - Unlimited Rescue
Video se načítá
Ve hře Unlimited Rescue je nutné jednat rychle a přesně, protože se stanete záchranářem a musíte zachránit všechny lidi, kteří jsou uvězněni na střechách domů a také na malých ostrůvcích. Dokážete zachránit všechny?

Phoenix

18.6.2013
75%
Hra - Phoenix
Video se načítá
Určitě každý z vás pamatuje telefon Nokia 3310 nebo 3330. Máme tu pro vás hru, co se podobá Space Impact, akorát v této hře můžete svoji loď po každém levelu vylepšovat. Můžete doplňovat štíty, vylepšovat sílu palubních zbraní a dokonce můžete koupit i automatické zbraně, takže se budete moct…

The Islands of Freedom

16.9.2013
74%
Hra - The Islands of Freedom
Video se načítá
The Islands of Freedom je skvěla strategie odehrávající se na moři. Cílem je obsazovat ostrovy, které jsou na mapě. Každý z ostrovů má daný počet obyvatel, který musíte překonat pro jeho obsazení. V praxi to znamená, že na ostrov o 10 lidech, musíte poslat svých 11, abyste jej obsadili. Ostrovy se…

River Rush

4.12.2012
71%
Hra - River Rush
Video se načítá
Ve hře River Rush si zajezdíte na motorovém člunu po řece plné nebezpečných překážek. Vyhněte se všem balvanům a ostrůvkem a pokuste se posbírat co nejvíce bonusových bodů.

3D Motorboat

30.1.2013
70%
Hra - 3D Motorboat
Video se načítá
3D hra, ve které budete mít za úkol nasbírat co nejvíce bodů se svým rychlým člunem. Principem hry je se držet vždy na té straně, na které je počítadlo s body. Navíc když budete projíždět těsně kolem ostatních lodí či překážek, tak získáte znásobení bodů.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.