Víly

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Air Element

17.2.2014
95%
Hra - Air Element
Video se načítá
Víte jak vypadá víla větru? My také ne, ale za pomoci této hry si svoji vlastní vílu větru můžete vymyslet. V nabídce najdete krásné šaty, doplňky a všemožně dekorace, které udělají obrázek originálním.

Mermaid Doll Creator

1.2.2014
91%
Hra - Mermaid Doll Creator
Video se načítá
Vytvořte si svou vlastní mořskou vílu, které můžete vybrat make-up, obličej, vlasy, ploutev a všemožně dekorovat její části. Jak bude vypadat vaše mořská víla?

Easter Lily

5.5.2014
90%
Hra - Easter Lily
Video se načítá
Zahraj si skvělou velikonočně laděnou oblíkačku. Lily má na výběr z mnoha kousků jarního oblečení, barvy jsou jen na tobě. A co třeba udělat z Lily krásnou vílu?

Tinker Bell's Tiny Spa

1.3.2016
88%
Hra - Tinker Bell's Tiny Spa
Video se načítá
Zvonilka chce vypadat hezčí a proto se rozhodli navštívit salon krásy. Postarejte se o její pleť, vyberte jí nový make-up a němu krásné šaty. Bude se jí proměna líbit?

Element of Earth

20.2.2014
88%
Hra - Element of Earth
Video se načítá
Vymyslete, jak by měla podle vás vypadat víla větru. Vybrat jí můžete krásný účes, všemožné doplňky, krásné oblečení, které můžete kombinovat a samozřejmě i dekorovat okolí.

Element of Fire

23.2.2014
88%
Hra - Element of Fire
Video se načítá
Vytvořte si ve hře Element of Fire svou vlastní vílu ohně. Ve hře jí můžete vybrat krásný účes, mimiku obličeje, oblečení a doplňky, které můžete kombinovat.

Fantasy Girl

18.4.2014
88%
Hra - Fantasy Girl
Video se načítá
Zahraj si jednu netradiční oblíkačku. Tentokrát můžeš z krásné slečny udělat rovnou tři fantazijní postavy - mořskou pannu, vílu nebo princeznu. Výběr je na tobě. Veškeré kousky krásného oblečení se navíc dají kombinovat navzájem.
Hra - Winx Girl Magic Accident
Video se načítá
Stella se zranila a potřebuje vaši pomoc, abyste ji ošetřili. Podejte jí pomocnou ruku a vyberte jí i nové oblečení, ve kterém bude vypadat lépe.

Frost Fairy Periwinkle

21.2.2015
87%
Hra - Frost Fairy Periwinkle
Video se načítá
Pomozte malé víle s výběrem nového oblečení, aby mezi kamarádkami vynikala. Nezapomeňte jí vybrat krásný účes a doplňky.
Hra - Princess Fairy Hair Salon
Video se načítá
Postarejte se o vílu, která by ocenila celkovou přeměnu vzhledu. nejprve se vrhnete na její nový účes a pak na oblečení a doplňky. Vyberte jí ty nejlepší kousky ze šatníku.
Hra - Light Fairy VS Dark Fairy
Video se načítá
Oblečte si jasnou a temnou vílu a vyberte pro ně nejkrásnější kousky ze šatníku. Nezapomeňte na nápadný účes a ani doplňky.
Hra - Mother Fairy Elsa Dress Design
Video se načítá
Oblečte Elsu za krásnou vílu a vytvořte její krásný outfit za pomoci šatů a dekoraci, které najdete v nabídce. Bude Elsa krásná?
Hra - Magical Fairy Fashion Look
Vytvořte si v této roztomilé hře vlastní kouzelnou vílu s krásnými křídly.

Mermaid Fashion

23.9.2021
85%
Hra - Mermaid Fashion
Povedená oblíkačka, ve které budete oblékat krásné vodní víly do roztomilých oblečků. Dokážete obléci všechny?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.