Paměť

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…
Hra - Dumb Ways To Die Original
Video se načítá
Tato zábavná hra prověří vaše postřehové schopnosti a rychlé reakce. Vaším úkolem bude zachránit malé postavičky před jejich zkázou. Na záchranu máte vždy jen pár sekund a musíte rychle pochopit, co se po vás chce. Dokážete to?

Paula Paparazzi

6.8.2012
90%
Hra - Paula Paparazzi
Video se načítá
V této super hře si zkusíte být spolu s Paulou agentkou časopisu o celebritách. Dokážete si správně zapamatovat jak jednotlivé celebrity vypadaly a co dělaly? Za správné odpovědi dostanete zaplaceno a když neuděláte moc chyb postoupíte do náročnějšího levelu.
Hra - Spot The Differences Forests
V této hře budete muset zapojit své mozkové závity a hledat co největší množství rozdílů v každé dvojici obrázků. Hru ovládáte myší.

Funny Faces

12.7.2021
85%
Hra - Funny Faces
Zábavná logická hra, ve které je vaším úkolem zapamatovat si co nejvíce prvků nejrůznějších osob a poté je vrátit zpět. Dokážete to?

Creative Coloring

29.5.2021
85%
Hra - Creative Coloring
Nádherná hra s nádherným grafickým zpracováním, ve kterém budete muset kreslit zpaměti roztomilé obrázky zvířátek. Na výběr máte širokou paletu barev.

Pair Fruits

22.6.2020
85%
Hra - Pair Fruits
Dokážeš najít vždy dva stejné páry stejných obrázků ovoce, které se zobrazují v každém levelu? Cílem hry je najít všechny stejné páry s co nejmenšími počty tahů. Dokážeš to?

Zatancuj si!

3.10.2012
85%
Hra - Zatancuj si!
Video se načítá
Zatancujte si společně s malou roztomilou slečnou Strawberry Shortcake. Aby hezky tančila, budete si muset zapamatovat kombinaci obrázků z předlohy a přesně je zopakovat. Stačí trocha soustředění a jistě to zvládnou i ty nejmenší tanečnice ;)

Cloud Monster

6.2.2015
84%
Hra - Cloud Monster
Video se načítá
Dostaňte hlavního hrdinu po obláčcích do cíle v této logické hře. Některé obláčky jsou prázdné, na jiných se nacházejí mrkve a na dalších jsou nebezpečné bomby. Bomby odstraníte za pomoci lopaty. Pokud vám lopaty dojdou, můžete je za mrkve koupit v obchodě.

Bird Memo

16.2.2014
84%
Hra - Bird Memo
Video se načítá
Zahrajte si skvělé pexeso, kde budete hledat různé ptáky. S každým kolem je hra těžší a obrázků je mnohem více. Navíc je každé kolo časově omezeno. Podaří se vám úspěšně splnit všech 10 levelů?
Hra - Build Your Own Kick-Ass Room
Video se načítá
Zahrajte si tuto zábavnou hru, ve které si procvičíte vaší paměť. Na začátku dostanete 10 sekund na to, abyste si zapamatovali místnost. Potom budete mít 2 minuty na to, abyste jí poskládali. Myslíte si, že to zvládnete?

Chalky

2.6.2014
83%
Hra - Chalky
Video se načítá
Chalky je super postřehovka, ve které budete procvičovat vaší paměť a přesnost. Cílem hry je dopravit trojúhelník až do terče. Jenže to nebude tak snadné, protože všude jsou překážky a navíc musíte vysbírat po cestě všechny hvězdičky. Zvládnete se dostat až do posledního levelu?

Frozen Queen Elsa Memory

31.10.2014
83%
Hra - Frozen Queen Elsa Memory
Video se načítá
Zahrajte si dětskou hru pexeso s postavičkami z filmu Frozen. Podaří se vám najít každý pár? Každý level bude náročnější, zdoláte je všechny?

Hero Mask Memory

2.6.2020
80%
Hra - Hero Mask Memory
V této hře si společně procvičíme vaše chytré hlavičky. V každé úrovní budete muset přijít na všechny stejné dvojice masek různých superhrdinů. Na vše máte omezený časový limit. Je tedy nutné dávat dobrý pozor a pozorně se dívat. Hru ovládáte myší.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.