Paměť

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Paula Paparazzi

6.8.2012
90%
Hra - Paula Paparazzi
Video se načítá
V této super hře si zkusíte být spolu s Paulou agentkou časopisu o celebritách. Dokážete si správně zapamatovat jak jednotlivé celebrity vypadaly a co dělaly? Za správné odpovědi dostanete zaplaceno a když neuděláte moc chyb postoupíte do náročnějšího levelu.

Pair Fruits

22.6.2020
85%
Hra - Pair Fruits
Dokážeš najít vždy dva stejné páry stejných obrázků ovoce, které se zobrazují v každém levelu? Cílem hry je najít všechny stejné páry s co nejmenšími počty tahů. Dokážeš to?

Zatancuj si!

3.10.2012
85%
Hra - Zatancuj si!
Video se načítá
Zatancujte si společně s malou roztomilou slečnou Strawberry Shortcake. Aby hezky tančila, budete si muset zapamatovat kombinaci obrázků z předlohy a přesně je zopakovat. Stačí trocha soustředění a jistě to zvládnou i ty nejmenší tanečnice ;)

Cloud Monster

6.2.2015
84%
Hra - Cloud Monster
Video se načítá
Dostaňte hlavního hrdinu po obláčcích do cíle v této logické hře. Některé obláčky jsou prázdné, na jiných se nacházejí mrkve a na dalších jsou nebezpečné bomby. Bomby odstraníte za pomoci lopaty. Pokud vám lopaty dojdou, můžete je za mrkve koupit v obchodě.

Bird Memo

16.2.2014
84%
Hra - Bird Memo
Video se načítá
Zahrajte si skvělé pexeso, kde budete hledat různé ptáky. S každým kolem je hra těžší a obrázků je mnohem více. Navíc je každé kolo časově omezeno. Podaří se vám úspěšně splnit všech 10 levelů?
Hra - Build Your Own Kick-Ass Room
Video se načítá
Zahrajte si tuto zábavnou hru, ve které si procvičíte vaší paměť. Na začátku dostanete 10 sekund na to, abyste si zapamatovali místnost. Potom budete mít 2 minuty na to, abyste jí poskládali. Myslíte si, že to zvládnete?

Frozen Queen Elsa Memory

31.10.2014
83%
Hra - Frozen Queen Elsa Memory
Video se načítá
Zahrajte si dětskou hru pexeso s postavičkami z filmu Frozen. Podaří se vám najít každý pár? Každý level bude náročnější, zdoláte je všechny?

Chalky

2.6.2014
83%
Hra - Chalky
Video se načítá
Chalky je super postřehovka, ve které budete procvičovat vaší paměť a přesnost. Cílem hry je dopravit trojúhelník až do terče. Jenže to nebude tak snadné, protože všude jsou překážky a navíc musíte vysbírat po cestě všechny hvězdičky. Zvládnete se dostat až do posledního levelu?

Hero Mask Memory

2.6.2020
80%
Hra - Hero Mask Memory
V této hře si společně procvičíme vaše chytré hlavičky. V každé úrovní budete muset přijít na všechny stejné dvojice masek různých superhrdinů. Na vše máte omezený časový limit. Je tedy nutné dávat dobrý pozor a pozorně se dívat. Hru ovládáte myší.

Yummy Popsicle Memory

4.3.2020
80%
Hra - Yummy Popsicle Memory
Tato povedená hra prověří tvého pamatováka. Každá karta ukrývá jeden pár roztomilých obrázků zmrzlin a nanuků a tvým úkolem je před vypršením časového limitu najít všechny páry. Zní to jednoduše? Tak se pusť do hledání.

Hello Kitty Pexeso 2NÁŠ TIP

10.12.2014
80%
Hra - Hello Kitty Pexeso 2
Video se načítá
Máme tu skvělé pexeso na téma Hello Kitty. Máte toto téma rádi? Hra vám nabídne i několik obtížností. Hledat tak můžete mezi 12, 20 nebo 30 kartičkami.

Messy Factory

18.4.2015
80%
Hra - Messy Factory
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol hledat stejná zvířátka a předměty, které se ukrývají v krabicích. Najednou můžete odhalit jen dvě krabice. Pokud budou krabice ukrývat stejný obsah, odeberete je z hrací plochy. V případě, že bude obsah rozdílný odebere se vám život a musíte hledat dál.

Obsluha v knihovně

17.5.2012
80%
Hra - Obsluha v knihovně
Video se načítá
Staňte se na chvíli paní z knihovny, která vyhledává a půjčuje dětem knihy. Musíte najít správnou knihu a donést ji svému malému zákazníkovi dříve, než mu dojde trpělivost a odejde. Potíž je v tom, že knihy nejsou označeny a pokud si na začátku rozmístění jednotlivých žánrů nezapamatujete, může Vám…

Shoe Memory

9.3.2014
79%
Hra - Shoe Memory
Video se načítá
Znáte hru pexeso ? My doufáme že ano . Touto hrou se nejen bavíte , ale i procvičujete svou paměť . Zajímavostí této hry je, že na kartičkách jsou různorodé dámské boty . Dokážete projít všemi koly ?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.