Paměť

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Paula Paparazzi

6.8.2012
90%
Hra - Paula Paparazzi
Video se načítá
V této super hře si zkusíte být spolu s Paulou agentkou časopisu o celebritách. Dokážete si správně zapamatovat jak jednotlivé celebrity vypadaly a co dělaly? Za správné odpovědi dostanete zaplaceno a když neuděláte moc chyb postoupíte do náročnějšího levelu.

Creative Coloring

29.5.2021
85%
Hra - Creative Coloring
Nádherná hra s nádherným grafickým zpracováním, ve kterém budete muset kreslit zpaměti roztomilé obrázky zvířátek. Na výběr máte širokou paletu barev.

Pair Fruits

22.6.2020
85%
Hra - Pair Fruits
Dokážeš najít vždy dva stejné páry stejných obrázků ovoce, které se zobrazují v každém levelu? Cílem hry je najít všechny stejné páry s co nejmenšími počty tahů. Dokážeš to?

Zatancuj si!

3.10.2012
85%
Hra - Zatancuj si!
Video se načítá
Zatancujte si společně s malou roztomilou slečnou Strawberry Shortcake. Aby hezky tančila, budete si muset zapamatovat kombinaci obrázků z předlohy a přesně je zopakovat. Stačí trocha soustředění a jistě to zvládnou i ty nejmenší tanečnice ;)

Bird Memo

16.2.2014
84%
Hra - Bird Memo
Video se načítá
Zahrajte si skvělé pexeso, kde budete hledat různé ptáky. S každým kolem je hra těžší a obrázků je mnohem více. Navíc je každé kolo časově omezeno. Podaří se vám úspěšně splnit všech 10 levelů?
Hra - Build Your Own Kick-Ass Room
Video se načítá
Zahrajte si tuto zábavnou hru, ve které si procvičíte vaší paměť. Na začátku dostanete 10 sekund na to, abyste si zapamatovali místnost. Potom budete mít 2 minuty na to, abyste jí poskládali. Myslíte si, že to zvládnete?

Cloud Monster

6.2.2015
84%
Hra - Cloud Monster
Video se načítá
Dostaňte hlavního hrdinu po obláčcích do cíle v této logické hře. Některé obláčky jsou prázdné, na jiných se nacházejí mrkve a na dalších jsou nebezpečné bomby. Bomby odstraníte za pomoci lopaty. Pokud vám lopaty dojdou, můžete je za mrkve koupit v obchodě.

Chalky

2.6.2014
83%
Hra - Chalky
Video se načítá
Chalky je super postřehovka, ve které budete procvičovat vaší paměť a přesnost. Cílem hry je dopravit trojúhelník až do terče. Jenže to nebude tak snadné, protože všude jsou překážky a navíc musíte vysbírat po cestě všechny hvězdičky. Zvládnete se dostat až do posledního levelu?

Frozen Queen Elsa Memory

31.10.2014
83%
Hra - Frozen Queen Elsa Memory
Video se načítá
Zahrajte si dětskou hru pexeso s postavičkami z filmu Frozen. Podaří se vám najít každý pár? Každý level bude náročnější, zdoláte je všechny?

Hero Mask Memory

2.6.2020
80%
Hra - Hero Mask Memory
V této hře si společně procvičíme vaše chytré hlavičky. V každé úrovní budete muset přijít na všechny stejné dvojice masek různých superhrdinů. Na vše máte omezený časový limit. Je tedy nutné dávat dobrý pozor a pozorně se dívat. Hru ovládáte myší.

Yummy Popsicle Memory

4.3.2020
80%
Hra - Yummy Popsicle Memory
Tato povedená hra prověří tvého pamatováka. Každá karta ukrývá jeden pár roztomilých obrázků zmrzlin a nanuků a tvým úkolem je před vypršením časového limitu najít všechny páry. Zní to jednoduše? Tak se pusť do hledání.

Hello Kitty Pexeso 2NÁŠ TIP

10.12.2014
80%
Hra - Hello Kitty Pexeso 2
Video se načítá
Máme tu skvělé pexeso na téma Hello Kitty. Máte toto téma rádi? Hra vám nabídne i několik obtížností. Hledat tak můžete mezi 12, 20 nebo 30 kartičkami.

Messy Factory

18.4.2015
80%
Hra - Messy Factory
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol hledat stejná zvířátka a předměty, které se ukrývají v krabicích. Najednou můžete odhalit jen dvě krabice. Pokud budou krabice ukrývat stejný obsah, odeberete je z hrací plochy. V případě, že bude obsah rozdílný odebere se vám život a musíte hledat dál.

Obsluha v knihovně

17.5.2012
80%
Hra - Obsluha v knihovně
Video se načítá
Staňte se na chvíli paní z knihovny, která vyhledává a půjčuje dětem knihy. Musíte najít správnou knihu a donést ji svému malému zákazníkovi dříve, než mu dojde trpělivost a odejde. Potíž je v tom, že knihy nejsou označeny a pokud si na začátku rozmístění jednotlivých žánrů nezapamatujete, může Vám…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.