Úklid

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)
Hra - Baby Hazel Bathroom Hygiene
Video se načítá
Hazel se v této části naučí, jak se má starat o koupelnu a záchod. Pomozte jí s úklidem a mytím, aby byla šťastná.

Baby Hazel Cleaning Time

21.4.2014
92%
Hra - Baby Hazel Cleaning Time
Video se načítá
Prožijte společně s Hazel pěkný den s mamkou. Společně budete uklízet a během toho i bavit.
Hra - Cindy & Barbie Teen Rivalry
Video se načítá
Kdo získá srdce Flynna? Barbie nebo Popelka. Která z princezna se mu bude líbit víc?
Hra - Princess Baby Doll House Clean up
Pomoz princezně Doll s úklidem domu. Její rodiče se za chvíli vrátí domů a pokud uvidí ten nepořádek, bude mít Doll problém. Nenechej jí na holičkách. V každém pokoji musíš uklidit množství předmětů, které se v něm nacházejí. Vše musíš najít před vypršením časového limitu, který je neúprosný.…
Hra - Hello Kitty House Makeover
Video se načítá
Hello Kitty přijdou navštívit dvě kamarádky, ovšem doma má velký nepořádek. Pomozte jí uklidit domek a nakonec ho ozdobit novými doplňky a barvami.
Hra - Fairy Pony Caring Adventure
V této hře budeme mít za úkol společně vyčistit obydlí našich nádherných poníků tak, aby byly krásné a leskly se čistotou. Společně ukliďte, vymeťte pavučina a rozestelte poníkům slámu, aby jejich domov byl opět krásný a útulný.

Mommy Washing Clothes

18.3.2020
85%
Hra - Mommy Washing Clothes
Tato hra může být pro tebe velmi naučná a zároveň zábavná. Tvým úkolem bude pomoci těhotné mamince s roztříděním oblečení podle typu a následným vypráním a pověšením. Maminka je těhotná a nemá dostatek síly zvládnou vše sama. Pomůžeš jí?

Mermaid Sea Adventure

12.2.2020
85%
Hra - Mermaid Sea Adventure
V této hře na vás čeká spoustu podmořské zábavy, ale také i povinností. Můžete zde obléci svojí mořskou pannu, ozdobit moře krásnými koráli, uklidit znečištěné dno, aby bylo krásně nebo se postarat o nemocné rybičky. Aktivit je zde tolik, že si vybere snad každý.

Rapunzel House Makeover

25.5.2015
85%
Hra - Rapunzel House Makeover
Video se načítá
Aby mohla Rapunzel ven, musí uklidit nepořádek a vyzdobit nábytek, který je zastaralý. Pomůžete jí s těmito domácími pracemi?

Cutie Bedroom Cleaning

14.4.2013
84%
Hra - Cutie Bedroom Cleaning
Video se načítá
Tato hra, ve které budet pomáhat uklízet nepořádné slečně její zanedbaný pokoj bude bavit jistě i ty, co si normálně na pořádek příliš nepotrpí. V omezeném časovém limitu musíte totiž najít v pokoji všechno, co není na svém místě a správně to uklidit. Podaří se Vám splnit tento nelehký úkol i v…

My Baby Care

22.7.2020
83%
Hra - My Baby Care
Rodiče jsou pryč a ty jsi dostala za úkol postarat se o svého mladšího brášku. Dokážeš se o něj postarat? Jako první na řadě je koupel. Pomoz bráškovi pořádně se vykoupat. Poté se obléknete a můžete si spolu hrát. Pozor ale, bráška je neposedný a moc rád rozhazuje hračky.
Hra - Mad Science Labs Cleo De Nile
Video se načítá
Cleo dělala chemický pokus, který jí nešťastně vybuchl. Vaším úkolem je jí pomoci s úklidem, zdobením a čištěním. Kromě toho jí budete muset očistit tvář a vlasy a vybrat hezké oblečení. Bude Cleo s celkovou proměnou spokojená?

Goat Shed Cleaning

17.12.2015
83%
Hra - Goat Shed Cleaning
Video se načítá
Koza udělala velký nepořádek ve stáji, kde jsou uloženy zásoby zeleniny a proto tam musíte uklidit. Vraťte zeleninu na místo a nepořádek do koše. Podaří se vám to tam zútulnit?

Back to School Clean Up

20.8.2013
83%
Hra - Back to School Clean Up
Video se načítá
Za chvíli zase začne škola. Protože ale nemůžeš najít ani pořádně své věci, měla by sis doma uklidit. A třeba připravit si věci do školy! Čeká tě úklid tří pokojů, který ale určitě hravě zvládneš, protože nejsi omezená nějakým časovým limitem.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.