Forum - Jaký je tvůj příběh?

terkasterkas

Ahoj.Napište mi jaký je váš příběh a co se vám kdy přihodilo špatného a dobrého! např. narodila jsem se.... jedno se mi stalo... atd. Díky! Terkas

Komentáře

klklkl
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

klklkl13:50 11.11.2014 | Reagovat | Poslat zprávu

Já jsem se narodila 29.9.2004.Dostala jsem jméno Karin moje mamka chtěla ať se jmenuju Karolína nebo Sofie ale ségra prosadila karin. A já mám svoje jméno ráda.Pak jsem v 1 udělala první krok a strašně moc pádů.Pak si toho moc nepamatuju.Jak mi byli 3 roky tak jsem začala chodit do školky a v 5 jsem si udělala 1 velký uraz jezdila jsem na koloběžce a spadla si na levou ruku a zlomila si ji takže jsme jeli do nemocnice.Na operaci jsem naštěstí nemusela.2 uraz se mi stal v 6 když jsem spadla ze schodů a vyrazila si dech pak jsem byla v nemocnici na pozorování

Littleska11
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Littleska11VIP13:42 11.11.2014 | Reagovat | Poslat zprávu

můj Příběh začal kdy sem se narodila v roce 2002 19.3. Dostala jsem jméno Tereza a Můj starší brácha nebyl rád že sem se narodila smajl Protože nebyla sem sama od začátku těhotenství mojí mamky už věděla že čeká dvojčata. Mně a Bráchu jménem Jakub. Po porodu nás odvezly každého jinam smajl mně do Hradce Králové a Bráchu do Prahy kde měl pak operaci srdíčka smajl Po pár dnech zemřel smajl Lukáš (ten starší brácha 19 let) Ten vůbec nejedl ani nepil. Protože on chtěl BRÁCHU a ne blbou sestru smajl Pořád mi říká: NEMÁM TĚ RÁD! a já se vždycky rozbrečím. Teď v roce 2014. Je mi 12 Let a chodím do 6 Třídy :( Protože sem měla rok odklad :( a Mamka mi to o tom dvojčeti řekla když mi bylo 8 Let :( Takže toto je můj Příběh a POZOR!!! JE PRAVDIVÝ! Protože já nelžu a ani bych nelhala! Tak děkuji za přečtení a zatím Ahoj smajl smajl

terkas
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

terkas13:07 11.11.2014 | Reagovat | Poslat zprávu

makyna emminka lobodka: Mám dotaz.... jak to že jsi v osmé když jsi se narodila 2001.. a já jsme v šestý a narodila jsme se 2002!

makyna emminka lobodka
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

makyna emminka lobodka7:01 11.11.2014 | Reagovat | Poslat zprávu

13 dubna 2001 jsem se narodila .20 dubna 2001jsem poprvé uviděla náš byt.26 srpna jsem dostala svůj pokojíček.5.prosince jsem viděla prvního čerta ( dostala jsem nutrilon)24.prosince jsem oslavila první vánoce.31 prosince jsem oslavila první Silvestr. 23 .ledna 2002 jsem měla své první krůčky a také svůj první pád.potom se toho moc nedělo v roce 2006 sem šla poprvé do školy.v březnu 2013 mi rodiče oznámili že jse budeme stěhovat.29. Května 2013 jse mi narodila sestra emma.1 července jsme dokončili stěhování.dnes jsem v osmé třídě

terkas
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

terkas16:35 10.11.2014 | Reagovat | Poslat zprávu

Nebo-li napište mi něco o sobě! smajl

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.