Oblíbené online hry zdarma

Zpět
Hra - Fashion Foot Nails
Video se načítá

Fashion Foot Nails
Hra - Charming Girls
Video se načítá

Charming Girls
Hra - Jeníček a Mařenka 2
Video se načítá

Jeníček a Mařenka 2
Hra - Rocket Toilet
Video se načítá

Rocket Toilet
Hra - Elena of Avalor Princess Elena Dress Up
Video se načítá

Elena of Avalor…
Hra - Bounce
Video se načítá

Bounce
Hra - Design Your Disney Princess Ring
Video se načítá

Design Your Disney…
Další

Superhry pro dívky online zdarma

Hra - Zodiac #Hashtag Challenge
Vytvoř ty nejkrásnější účesy a šaty v této vynikající hře. Všem princeznám nejdříve udělej ten nejhezčí účes a poté je vhodně oblékni do oblečení, které si předtím koupíš. Až je vše hotovo, udělej princeznám fotku a můžeš se radovat z toho, kolik úspěchů sklidí.

Tom & Jerry Run

30.7.2020
85%
Hra - Tom & Jerry Run
Užijte si zábavu a vzrušení v této povedené nekonečně běhačce na motiv Subway Surfers. V každé hře musíte uniknout rozzlobenému kocourovi a přitom posbírat co největší množství sýra. Dokážete utéci?

Paint.IO

29.7.2020
85%
Hra - Paint.IO
Zabírej území s roztomilými postavičkami v této IO hře. Nejdříve si vyber svého bojovníka a poté se vydej na samotné bojiště a snaž se ukousnout si co nejvíce herní plochy pro sebe. Pozor ale na soupeře, který má stejný úkol.

Beat Line

28.7.2020
95%
Hra - Beat Line
V této hře budete vytvářet hudbu, která dokresluje hudbu hrající na pozadí. Bez té to samozřejmě není ono, proto velmi doporučujeme mít u této hry zapnuté zvuky. Správně načasovaným klikáním myši se pohybujete po herní poli a sbíráte zelené emeraldy, za které si poté kupujete nového jezdce.
Hra - Eliza's Dentist Experience
Krásnou princeznu Elzu trápí špatný zub. Vydala se proto k zubaři, aby se jí na její bolístku podíval. Pomůžeš jí? Nejdříve prohlídni Else její ústa a vyčisti je od všech nečistot. Poté vytrhni bolestivý zoubek a krásná Elsa se může opět smát a radovat se.

Cooking Korean Lesson

26.7.2020
85%
Hra - Cooking Korean Lesson
V této hře si uvaříme hned tři tradiční korejské pokrmy. Příprava každého pokrmu je doprovázena přehledným tutoriálem, který vás provede všemi potřebnými kroky. Můžete si tedy velmi snadno vyzkoušet, jaké to vaření v Koreji vlastně mají.

Happy Glass Game

25.7.2020
85%
Hra - Happy Glass Game
Naplň sklenici vodou až po okraj vodou. Tu však nejdříve musíš přičarovat a nakreslit dráhu, po které se voda dostane až do sklenice. Hru ovládáš myší
Hra - Princesses Cool #Demin Outfits
Jste připraveni užít si spoustu zábavy při oblékání dvou krásných princezen z pohádky Ledové království? Společně Annu a Elsu oblékni podle nejnovějších módních trendů, které jsou aktuálně k dispozici.
Hra - Funny Dinosaur Spot The Differences
Dnes si spolu zahrajeme tuto hru, ve které bude vaším úkolem hledat rozdíly dinosaurů a jiných roztomilých stvoření. Dokážete najít všechny rozdíly?

My Baby Care

22.7.2020
83%
Hra - My Baby Care
Rodiče jsou pryč a ty jsi dostala za úkol postarat se o svého mladšího brášku. Dokážeš se o něj postarat? Jako první na řadě je koupel. Pomoz bráškovi pořádně se vykoupat. Poté se obléknete a můžete si spolu hrát. Pozor ale, bráška je neposedný a moc rád rozhazuje hračky.
Hra - Princess Ballerina Dress Design
V této hře bude tvým úkolem připravit všechny krásné princezny na baletní vystoupení, které je před nimi. Princezny tvrdě trénovaly a nyní chtějí své vystoupení předvést před ostatními. Nejdříve se ale všechny musí řádně připravit. Pomůžeš jim?
Hra - Princess Bollywood Wedding Planner
Krásná princezna se bude vdávat. Taková svatba není ale vůbec jednoduchá záležitost. V této hře si ukážeme, co vše je potřeba nachystat, aby se mohla taková svatba uskutečnit. Jedním z hlavních prvků je i oblečení samotné nevěsty a družiček. Pomůžeš jim v jejich snažení o nejkrásnější oblek?
Hra - Anime Salon Color by Number: Fashion, Hair, Dresses
Ty z vás, které si libují v anime tématice, budou při hraní této hry doslova slintat blahem. To ale neznamená, že by si jiní tuto hru neužili. V této hře budete totiž oblékat a malovat svoji oblíbenou anime postavičku. Nejdříve své postavičce uděláte vkusný makeup a poté je i vhodně obléknete.…

BFF in Fairy Style

18.7.2020
82%
Hra - BFF in Fairy Style
Nejlepší kamarádky chtějí být jako krásné víly. Pomož jim v jejich snažení. Postupně oblékni všechny do těch nejkrásnějších vílích šatů, které v jejich šatnících nalezneš. Nezapomeň jim vybrat i ty nejkrásnější křídla, která jsou pro víly velmi důležitá.
Hra - Learn to Draw Glow Cartoon
Chtěla by jsi se naučit kreslit nádherné obrázky roztomilých zvířátek nebo veselých postaviček, ale pořád ti ne a ne jít ty ladné krásné pohyby? V této hře si můžeš vyzkoušet, jak by se měly takové obrázky kreslit. Nejdříve si vybereš obrázek, který chceš nakreslit a poté se již vrhneš do samotné…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.