Oblíbené online hry zdarma

Zpět
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Goodgame Empire
Hra - Survivor 2
Video se načítá

Survivor 2
Hra - Supermarket Slacking
Video se načítá

Supermarket Slacking
Hra - Betsys Craft Mosaic
Video se načítá

Betsys Craft Mosaic
Hra - Angry Bird Special Cannon
Video se načítá

Angry Bird Special…
Hra - Baby Hazel Learns Manners
Video se načítá

Baby Hazel Learns…
Hra - Barbie Look - A like Makeover
Video se načítá

Barbie Look - A like…
Hra - Elsa Frozen Real Makeover
Video se načítá

Elsa Frozen Real…
Další

Superhry pro dívky online zdarma

Color by Numbers

26.8.2020
87%
Hra - Color by Numbers
Dnes budeme společně vybarvovat jednotlivá barevná okénka. Každému číslu náleží jiná barva. Poté, co spojíte všechny barvy s jejich přiřazeným okénkům, získáte tak nádherný výsledný obrázek, který si poté můžete uložit.

Ear Doctor Game

25.8.2020
85%
Hra - Ear Doctor Game
Postarejte se o nebohé děti, které mají své uši zašpiněné a plné nečistot. Každé ucho je potřeba řádně očistit a omýt tak, aby bylo zase krásně čisté a suché. Hru ovládáte myší.

Princess Cyberpunk 2200

22.8.2020
83%
Hra - Princess Cyberpunk 2200
Princezny jdou na maškarní ples, který má téma Cyberpunk 2200, tedy budoucnost. Pomoz všem princeznám s přípravami jejich kostýmů. Všem udělej pořádný účes a poté jim vyber ten nejlepší možný tématický outfit. Hru ovládáš myší.
Hra - Ludo Wizard Game (člověče nezlob se)
Zahrej si se svými kamarády tuto vynikající deskovou hru s názvem Člověče nezlob se. Cílem je vždy dostat všechny své hráče do domečku dříve než váš soupeř. Přitom se můžete vzájemně z herního pole vyhazovat. Zahrát si můžeš s kamarády na jednom počítači nebo online a nebo přímo proti botům.
Hra - Princesses Summer #Vacay Party
Krásné princezny se rozhodly, že si udělají v tomto krásném letním dni výlet k moři. Před samotným výletem je ale potřeba připravit se a přichystat vše, co je potřeba. Pomůžeš princeznám s plněním všech příprav?

Animal.IO

19.8.2020
85%
Hra - Animal.IO
V této hře se budeš přetahovat s ostatními zvířátky o první místo v této IO hře. Na začátku si vybereš zvířátko, s kterým chceš bojovat a poté se vydáš do hry. Cílem je sbírat různé lahůdky, díky kterým tvůj ocas narůstá. Tím musíš sestřelit z plošiny co nejvíce hráčů před vypršením časového limitu.

Clara Cosmetic Surgey

18.8.2020
85%
Hra - Clara Cosmetic Surgey
Pomůžeš dívence Claře? Přišla za tebou s prosbou, zda-li se o ní nepostaráš. Potřebuje změnit účes, celkový vzhled, zuby, vlasy, zkrátka kompletní proměnu. Nejdříve ji udělej masku a poté jí uprav tak, aby Clara byla se sebou spokojená.
Hra - Blondie's Makeover Challenge
Pomůžete krásným princeznám v jejich snažení udělat ten nejlepší makeup, který kdy spatřil světlo světa? Nejdříve princeznám udělej vhodnou masku a poté je nalič podle svých nejlepších představ. Hru ovládáš myší

Chef Kids

13.8.2020
80%
Hra - Chef Kids
Dnes budeme společně vařit a péct. S dětmi společně připravíme všechny potřebné přísady, které poté smícháme a vytvoříme jedem ze tří lahodných receptů. Hru ovládáte myší.
Hra - Princess Egirl vs Softgirl
Oblékni krásné princezny do zbrusu nových subkultur. Soft girl a e-girl jsou nádherné kultury, pro které je potřeba vybrat vhodné oblečení a makeup. Pomůžeš dvěma princeznám v jejich rozhodování?
Hra - Battle Royale Coloring Book
Dnes budeme prostě jen a jednoduše omalovávat. Užijte si odpočinkové chvíle s touto vynikající hrou. Nejdříve si vyberete jeden z mnoha obrázků, který si poté můžete vymalovat nádhernými pastelovými barvičkami. Hru ovládáte myší.
Hra - Baby Taylor Backyard Cleaning
Pomoz malé holčičce Taylor uklidit nepořádek, který způsobila, když si hrála se svým pejskem. Nejdříve si musí Taylor připravit všechny potřebné nástroje, které k úklidu potřebuje. Poté společně ukliďte nepořádek tak, aby byla zahrada čistá a vy si mohli opět hrát se svým pejskem.

Dino Rock

8.8.2020
85%
Hra - Dino Rock
V této hře budete muset správně časovat vaše hudební kroky a tomu tak uzpůsobovat celý styl hraní. Musíte se správně trefit do barevných kruhů zrovna ve chvíli, kdy přicházející barvy jsou právě ve stejném místě jako barevné kruhy vespod.

Cute Penguin Puzzle

8.8.2020
80%
Hra - Cute Penguin Puzzle
Složte si jeden z mnoha obrázků roztomilých tučňáků. V této hře budete skládat puzzle roztomilých obrázků. Před samotným startem si vyberete obrázek, poté zvolíte obtížnost a hurá do samotného skládání.
Hra - Influencers Fashion Show Adventure
Krásné princezny chtějí uspořádat show, ve které budou představovat své účesy a outfit kombinace, které samy vytvořily. Pomůžeš jim v jejich snažení? Každou princeznu nejdříve vhodně uprav, vytvoř jí nádherný účes a na závěr ji vkusně oblékni. Dokážeš uspořádat festival krásy?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.