Dorty

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Cake Decoration

8.12.2013
98%
Hra - Cake Decoration
Video se načítá
Chtěli byste být cukrářkou? Vyzkoušejte si tuto práci s hrou Cake Decoration, kde máte na výběr mnoho dekorací, které můžete všemožně kombinovat. Na dort můžete například napsat, i věnování a pokud se vám nebude líbit, začít můžete od začátku.

Red Velvet Cake

8.12.2013
93%
Hra - Red Velvet Cake
Video se načítá
Upečte si za pár minut chutný koláček , po kterém se vám budou sbíhat sliny . Postupný návod , jaké suroviny budete potřebovat a míchat, naleznete v levém dolním rohu . Nezapomínejte ani na to, že když budete chtít nalít tekuté ingredience, musíte je nejprve otevřít. Nakonec se společně se Sárou…

Babiččina pekárna

26.9.2012
93%
Hra - Babiččina pekárna
Video se načítá
Tato vařící hra, kde budete plnit přání jednotlivých zákazníků v babiččině pekárně, má poněkud pomalejší rozjezd. Když ale zvládnete prvních pár jednoduchých kol, kde se hlavně učíte nové recepty, jistě si ji oblíbíte a neubudete už chtít přestat ;)
Hra - Sářina lekce vaření - ovocný dort
Video se načítá
Je tady další recept od učitelky vaření Sáry. Tentokrát se naučíte péct výborný ovocný dort. První musíte udělat těsto a upéct samotný dortový základ. Potom je na řadě poleva a nakonec Vás čeká příprava ovoce a dokončení Vašeho krásného a chutného dezertu.

Cooking with Love

21.12.2013
91%
Hra - Cooking with Love
Video se načítá
Znáte to, žena nemá snadný život, musí zvládat více věcí najednou. Například vybrat si oblečení na domácí práce, upéct chutné koláčiky pro může a nakonec si vybrat hezké šaty a make-up, když přijde. Pomozte této sympatické slečně, aby vše stihla.

Baby Hazel Mothers Day

26.5.2014
91%
Hra - Baby Hazel Mothers Day
Video se načítá
Blíží se den matek a proto se Hazel rozhodla překvapit svou mamku pěkným koláčem a výzdobou. nebude jí pomáhat jen otec, ale hlavně vy. Tak směle do toho a pomozte jí s přípravami.

Papa's CupcakeriaNÁŠ TIP

9.8.2013
90%
Hra - Papa's Cupcakeria
Video se načítá
Máme tu další díl skvělých her Papa’s!! Tentokrát se budete starat o zákazníky v nové dortíkárně! Tvoři zdě budete chutné a sladké dortíky, s mnoha druhy těsta, polev, ovoce nebo sladkostí. Vždy přijmete objednávku, upečete dortík a nazdobíte podle zákazníkových představ.

Cute Baker Wedding Cake

9.11.2013
89%
Hra - Cute Baker Wedding Cake
Video se načítá
Cute Baker Wedding Cake je hra pro skutečné kuchařky. V první řadě si vyberete, jaký tvar by měl dort mít, pak si musíte připravit ingredience a společně je zpracovat. Pak už jen stačí dort upéct a nakonec vybrat dekorace, podle vašeho uvážení. S dekoracemi můžete hýbat a rozmísťovat po dortu. Také…

Cake Master 2

17.9.2014
89%
Hra - Cake Master 2
Video se načítá
Chcete se stát skutečným odborníkem přes zdobení zákusků a koláčů? Tak v tom případě jste na správném místě. Právě zde se všechno naučíte. Po každém ozdobeni vás ohodnotí váš šéfkuchař.

Anna Easter Bunny Cake

8.4.2016
88%
Hra - Anna Easter Bunny Cake
Video se načítá
Anna chci upéct pro rodinu krásného chutného zajíčka. Pomozte jí spečením a samotným zdobením, aby se líbil zejména dětem.

Barbie Cake

29.4.2012
88%
Hra - Barbie Cake
Video se načítá
Dort panenky Barbie je výborná hra ve které si přijdou na své milovnice zdobení, vaření i této krásky. Vyberte panence oblečení a hlavně tvar sukně, která se stane dortem. Ten pak můžete podle libosti zdobit z opravdu velké nabídky polev, krémů, svíček i jednotlivých cukrových pochoutek. Vše co na…

Kitty's Bakery

10.4.2020
87%
Hra - Kitty's Bakery
Roztomilá kočička si otevřela vlastní cukrářství, ve kterém peče ty nejchutnější dobrůtky pro své zákazníky. Pomůžeš jí s přípravou dnešní nabídky jejich sladkostí? Nejdříve společně upečte lahodný dort, buchtu, koblížky a mnoho dalšího.
Hra - 4th Of July Cake Surprise
Video se načítá
Připravte na 4 července krásnou dort, přání a oblečení vhodné na tuto událost. Podaří se vám vše připravit v čas?

Tessas Cake

5.6.2013
87%
Hra - Tessas Cake
Video se načítá
Pro všechny, kdo mají rády dorty je tady bezvadná kuchařská hra, ve které si můžete vybrat hned ze dvou různých herních variant. Máte možnost si odpočinkově odzobit vlastní dortík podle fantazie, nebo se vrhnout do cukrářské praxe a na čas plnit přání zákazníků.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.