Pinball

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Pepsi pinball

4.5.2011
88%
Hra - Pepsi pinball
Video se načítá
Vítejte na trochu jiném divokém západu. Zde nelítají kulky vzduchem, ale jen jedna kulička. A čím déle bude lítat, tím více bodů budete mít. Hra je založená na klasickém Pinballu, který jste určitě každý hráli. Jediná zajímavost je, že tato hra je dobře graficky zpracovaná a s tématikou divokého…

Hello Kitty Pinball

1.8.2021
80%
Hra - Hello Kitty Pinball
Povedená hra, ve které je vaším úkolem nahrát co největší množství bodů s jednoduché pinball hře. Myší vystřelujte míčky a snažte se získat co největší množství bodů před vypršením časového limitu.

Flipnoid

21.2.2015
79%
Hra - Flipnoid
Video se načítá
Dokážete pokaždé odrazit míček, který se náhodně odráží na hrací ploše? Cílem je sestřelit všechny překážky. Některé z nich obsahují zajímavé bonusy, jako například další míček. Jinak jsou zdrojem bodů.

ZOO Pinball

11.10.2016
76%
Hra - ZOO Pinball
Video se načítá
Vystřelte kuličku, nenechte ji propadnout a nasbírejte co nejvíce bodů!

Mr Men Pinball

6.11.2013
65%
Hra - Mr Men Pinball
Video se načítá
Ve hře Mr Men Pinball si užijete zábavu u klasického pinballu. Jde pouze o odpalování míčku do herního pole. Za každý náraz míčku dostanete body. Existují i speciální místa, která jsou obodována mnohem lépe.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.