Miminka

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Baby Hazel Cleaning Time

21.4.2014
92%
Hra - Baby Hazel Cleaning Time
Video se načítá
Prožijte společně s Hazel pěkný den s mamkou. Společně budete uklízet a během toho i bavit.

Baby Hazel Royal Bath

4.7.2014
92%
Hra - Baby Hazel Royal Bath
Video se načítá
Hazel si myslí, že už ji mamka nemá řada protože se neustále stará o mladšího bratra. proto se rozhodne, že chce luxusní lázeň. Pomůžete s tím jí mamince, aby byla Hazel šťastná?

Baby Hazel Learns Colors

29.8.2014
92%
Hra - Baby Hazel Learns Colors
Video se načítá
Naučte malou Hazel rozeznávat barvičky a dokonce je i míchat, aby byla o něco vzdělanější. Kromě vás jí bude pomáhat maminka a vaším úkolem je pořídit, aby jim při výuce nic nechybělo.

Baby Hazel Hand Fracture

11.10.2014
92%
Hra - Baby Hazel Hand Fracture
Video se načítá
Hazel si nešťastně zlomila ruku a tvým úkolem je, aby si ji odvezla do nemocnice, dke jí dají sádru. Po příchodu domů se o Hazel musíš postarat jak nejlépe dokážeš. Proč? No aby se co nejdříve vyléčila.

Baby Hazel Leg Injury

30.3.2021
91%
Hra - Baby Hazel Leg Injury
Video se načítá
Hazel se hrála venku se svým psem na zahrádce, kde kromě toho krmila i ptáčky. Nicméně nešťastně se poranila na noze a teď potřebuje urychleně první pomoc, kterou jí podá maminka. Aby si však byla jistá, že je vše v pořádku, navštíví i lékaře, u kterého se Hazel bude bát. Budete právě vy jí opora?

Baby Hazel In PreschoolNÁŠ TIP

24.11.2013
91%
Hra - Baby Hazel In Preschool
Video se načítá
V tento den jde Hazel poprvé do školky, avšak předtím se potřebuje umýt a vybrat hezké šaty. Ve školce se zahrajete na paní učitelku, kde se o Hazel a její kamarády musíte postarat. Společně budete rozonávať ovoce od zeleniny, barvičky a jak si připravit jednoduchou svačinu. Nakonec se se všemi…

Baby Hazel Fishing Time

31.1.2014
91%
Hra - Baby Hazel Fishing Time
Video se načítá
O Hazel se stará její strýc, který je zaneprázdněn čtením novin, co se jí nelíbí. Proto se rozhodne, že chce jít na ryby. Pomozte Hazel s balením věcí na rybaření a naučte ji jak se chytají ryby.
Hra - Baby Hazel Learns Vehicles
Video se načítá
Tentokrát strávíte den ve společnosti Hazel a jejích kamarádů ve škole, kde budete společně obědvat, učit se novým věcem a nakonec i hrát. Pomůžete Hazel i vy?

Baby Hazel Mothers Day

26.5.2014
91%
Hra - Baby Hazel Mothers Day
Video se načítá
Blíží se den matek a proto se Hazel rozhodla překvapit svou mamku pěkným koláčem a výzdobou. nebude jí pomáhat jen otec, ale hlavně vy. Tak směle do toho a pomozte jí s přípravami.

Baby Hazel Granny House

30.6.2014
91%
Hra - Baby Hazel Granny House
Video se načítá
Hazel se rozhodla navštívit svou babičku a strávit společně s prarodiči prázdniny. Pomozte jí s různými pracemi a usnadněte život její prarodičům.

Baby Hazel Fancy Dress

15.8.2014
91%
Hra - Baby Hazel Fancy Dress
Video se načítá
Hazel se chystá na divadelní představení, kde musí ukázat svůj kostým. Rozhodla se pro kostým páva. Pomozte jí s nákupem a výrobou.
Hra - Baby Hazel School Hygiene
Video se načítá
Prožijte společně s Hazel hezký den a to nejen doma, ale i ve škole. V této části bude vaším úkolem naučit Hazel správným hygienickým návykům.
Hra - Baby Hazel Sibling Care
Video se načítá
V této části se společně s Hazel budete starat o její mladšího bratra. je bratr je ještě maličký proto potřebuje neustálou péči. Pomůžete Hazel i tentokrát?
Hra - Baby Hazel Preschool Picnic
Video se načítá
Hazel a její spolužáci se rozhodli jít na piknik, aby přežila krásný den potřebuje vaši pomoc. Dokážete ji svou přítomností a pomocí potěšit?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.