Miminka

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Baby Hazel Skin Care

25.3.2021
88%
Hra - Baby Hazel Skin Care
Video se načítá
Holčička Hazel přišlo ze sychravého počasí domů a vaším úkolem je se o ni postarat. Musíte ji svléknout, umýt, dát jí čisté oblečení a nakonec nakrmit. Dokážete se o ni postarat a vyplnit její všechny požadavky v bublince?

Baby Hazel Pet Care

18.10.2013
88%
Hra - Baby Hazel Pet Care
Video se načítá
Holčička Hazel našla na své zahradě malého zajíčka, kterého vzala domů. Vaším úkolem je jí pomáhat při starání o zajíčka. Společně s holčičkou ho budete koupat, krmit, hrát si s ním, ošetřovat a mnoho jiných věcí. Aby byli oba šťastní, je nutné jim splnit, vše co uvidíte v bublinkách nad nimi, jinak…

Baby Shower at Pool

22.11.2013
88%
Hra - Baby Shower at Pool
Video se načítá
Byla by z vás dobrá máma? Otestovat si to můžete ve hře Baby Shower at Pool, kde bude vaším úkolem holčičku vykoupat ve vaně, přebalit do čistých plen, vybrat vhodné plavky a pomůcky na plavání a nakonec se s ní budete hrát v bazénku.

Baby Elsa Day CareNÁŠ TIP

9.12.2014
88%
Hra - Baby Elsa Day Care
Video se načítá
Postarej se o Elsu, která během procházky přišla k mnoha oděrkám. Bude potřeba ji očistit zranění, nalepit náplasti a také dát medicínu, aby nebyla nemocná. Jakmile jí vyléčíte všechny bolístky je na čase vybrat pěkné oblečení a také doplňky, které se hodí k ledové princezně.

Cute Baby Nursery

15.8.2011
88%
Hra - Cute Baby Nursery
Video se načítá
Další povedená hra, ve které se musíš starat o malé miminko. Tvým úkolem pečovat o miminko tak, aby bylo pořád šťastné. Musíš ho tedy včas krmit, přebalovat nebo ho dát spát.

Pečování o miminka

22.6.2012
88%
Hra - Pečování o miminka
Video se načítá
Dokážete pečovat o svěřená miminka? Každé musíte uložit do postýlky a pak se věnovat jejich potřebám. Abyste postoupily do dalšího levelu, musíte je včas podle jejich přání koupat, přebalovat, krmit,...

Dětská nemocnice

30.9.2012
88%
Hra - Dětská nemocnice
Video se načítá
V této výborné hře plné miminek se stanete zdravotní sestřičkou na dětském oddělení. Každý den dostanete na starost více a více dětí, o které se budete muset dobře postarat. Včas jim dejte najíst, přebalte je a nezapomeňte ani na očkování.
Hra - Baby Hazel Halloween Party
Video se načítá
Hazel je zpět a tentokrát se chystá na dětskou halloweenskou párty. Prvně ji musíte pomoci vybrat ty vhodné šaty a následně ji doprovodit na párty. O zábavu nebude nouze, chybět nebudou strašidla, dobré jídlo, dýně a hlavně dětské hry!

Baby Barbie Laundry Day

12.7.2014
87%
Hra - Baby Barbie Laundry Day
Video se načítá
Baby Barbie se ušpinila při hraní se svým psem. Pomozte jí tyto věci vyprat, vyvěsit a nakonec vyžehlit. Nakonec jí můžete poradit is výběrem jiného oblečení.

Famous Filthy Kids

21.7.2014
87%
Hra - Famous Filthy Kids
Video se načítá
Postarejte se o mladou slečnu, která je špinavá a zablácená. Potřebuje umýt a vybrat nové oblečení.
Hra - Baby Elsa's Frozen Shower
Video se načítá
Postarejte se jako pečovatelka o malou Elsu. Potřebuje vykoupat a vybrat nové šaty, které by se jí hodily. Pomůžete jí?

Baby Barbie Minion Craze

28.9.2015
87%
Hra - Baby Barbie Minion Craze
Video se načítá
Malá Barbie miluje Miniony a proto se rozhodla, že si v tomto stylu ozdobí pokoj a vybere krásné šaty. Pomozte jí s jednotlivými úkoly, aby bylo vše perfektní!

First Baby Bath

1.10.2013
86%
Hra - First Baby Bath
Video se načítá
First Baby Bath je dívčí hra, při které si můžete vyzkoušet, jaké to je starat se o dítě. Vaším úkolem ho bude umýt a převléknout do krásných šatů. Tak, co myslíte si, že byste mohla být dobrá máma?

Baby Hazel In Disneyland

22.10.2013
86%
Hra - Baby Hazel In Disneyland
Video se načítá
Tentokrát pojede s Hazel do Disney Landu. V první řadě jí musíte pomoci s balením věcí, doprovázet ji po atrakcích a dávat jí lásku, když ji bude potřebovat. Zažijte i vy pěkný den s Hazel v Disney Landu a pokuste se o ni, co nejlépe postarat, aby byla šťastná.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.