Pexeso

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Monster High Memory

6.4.2012
68%
Hra - Monster High Memory
Video se načítá
Máte rády seriál Monster High? Pak Vás jistě potěší toto super pexeso s jeho hlavními hrdiny. Hledejte vždy dvě stejné karty a zkuste být co nejrychlejší! Budete si moct vybrat ze tří obtížností, takže hru zvládne opravdu každý.

Winx pexeso

19.6.2012
67%
Hra - Winx pexeso
Video se načítá
Máte rády pexeso a víly Winx? Pak je tu pro Vás dokonalá hra, ve které budete hledat vždy dva stejné obrázky těchto krásných víl. Na začátku to bude velice jednoduché, protože kartiček s obrázky bude málo, ale s přibývajícími levely se náročnost opravdu hodně navýší. Jak daleko se dokážete dostat?

Match Burger

14.12.2012
67%
Hra - Match Burger
Video se načítá
Ve hře Match Burger bude vaším úkolem vytvořit obrovský hamburger s velkým množstvím ingrediencí. Abyste všechny části mohli do hamburgeru vložit je potřeba najít vždy dvojici karet se stejným obrázkem. Hra je tedy založena na principu pexesa, avšak ve hře vám běží časomíra.
Hra - Winter Wonderland Match
Video se načítá
Zahrajte si pexeso ve vánoční tématice. každým kolem se navíc obtížnost hry bude zvyšovat tím, že vám přibudou nové kartičky. Zvládnete všechny úrovně?

Pú pexeso

1.6.2012
66%
Hra - Pú pexeso
Video se načítá
Máte rádi pexeso? A je medvídek Pú Vašim oblíbencem? Pak budete jistě nadšení z této moc pěkné hry, která je vhodná i pro ty nejmenší. Otáčejte kliknutím myškou kartičky a hledejte stejné obrázky tohoto malého nenasyty a jeho kamarádů.

Zvířecí pexeso

18.8.2012
66%
Hra - Zvířecí pexeso
Video se načítá
Jak dobrou máte paměť? To si teď budete moct vyzkoušet v klasickém pexesu s pěknými obrázky zvířátek. Otáčejte vždy dvě kartičky a hledejte stejné dvojice. Aby byla hra zajímavější a trošku náročnější, budete omezeni v množství otočení ve hře. Když je všechny vyčerpáte a nebudete mít všechny…

Mini Memory

10.5.2016
65%
Hra - Mini Memory
Video se načítá
Zvládnete poskládat toto pexeso? Musíte mít dobrou paměť, abyste dokázali dohrát každý level.

Memory Violetta

19.5.2014
65%
Hra - Memory Violetta
Video se načítá
Zahrajte si známou dětskou hru pexeso s obrázky hvězd ze seriálu Violetta. Podaří se vám v čas nájsť všechny páry?

Hannah Montana pexeso

12.8.2011
65%
Hra - Hannah Montana pexeso
Video se načítá
Pexeso s motivem Hannah Montany pro všechny fanynky online! Vyzkoušejte, jak si dokážete zapamovat jednotlivé karty s Hannou Montanou. Každé otočení a uběhlý čas se počítá, proto se snažte pexeso poskládat co nejrychleji a na co nejméně pokusů.

Spider Man 3 Memory

10.4.2012
65%
Hra - Spider Man 3 Memory
Video se načítá
Prověřte svou paměť na skvělém pexesu s obrázky z filmu Spider Man 3. Hra má tři úrovně obtížnosti. A poslední je díky časovému limitu opravdu obtížná.

Colorful Turkey Matching

1.12.2013
64%
Hra - Colorful Turkey Matching
Video se načítá
Pexeso slouží jako dobrá pomůcka na procvičení postřehu a paměti. Ve hře Colorful Turkey Matching bude cílem spojovat stejně barevné krocany. Někdy jsou mezi nimi opravdu malé rozdíly, proto se musíte co nejvíce soustředit. V každém následujícím kole bude obrázků vždy více.

Bakugan Memory

5.5.2012
64%
Hra - Bakugan Memory
Video se načítá
Procvičte si svou paměť s populárním seriálovým hrdinou Bakuganem a jeho přáteli v bezvadném pexesu. Vybrat si budete moct ze tří různých stupňů náročnosti, takže na své si přijde opravdu každý. Jak rychle dokážete najít všechny dojice?

Peppa Pig Memo

8.3.2015
63%
Hra - Peppa Pig Memo
Video se načítá
Zahrajte si společně s prasátkem Pepou pexeso a vylepšete si tím svou paměť. Abyste ve hře zvítězili musíte najít všechny páry v čas. Dokážete to?

Tea Party Memory Game

4.8.2014
63%
Hra - Tea Party Memory Game
Video se načítá
Zabavte se známou dětskou hrou zvanou pexeso. V této části budete hledat shodné páry z oblasti zákusků a koláčů.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.