Pexeso

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Critter mach

16.4.2012
63%
Hra - Critter mach
Video se načítá
Critter mach je krásné pexeso s velice roztomilými zvířátky, které se bude určitě líbit hlavně nejmenším hráčům a hráčkám. Procvičte si svou paměť a najděte všechny dvojce v co nejkratším čase.

Match The Insect

16.11.2013
61%
Hra - Match The Insect
Video se načítá
Pexeso je výborná hra na procvičení paměti a také rozvoj představivosti. V titulu Match The Insect si můžete procvičit také biologii. Musíte spojovat obrázky zástupců hmyzí říše. Dokážete dohrát všechna kola?

Kids Animals Memory

8.9.2015
60%
Hra - Kids Animals Memory
Video se načítá
Zahrajte si pexeso a procvičte si svou paměť na zvířecích kartičkách. Postupně se kartičky budou přidávat a hra bude obtížnější, splést se můžete pouze 3 krát.

Messy Violetta

18.2.2015
56%
Hra - Messy Violetta
Video se načítá
Violeta je špinavá a zraněná, pomozte jí vyčistit prádlo a tělo od špíny a zraněním. Abyste mohli používat všechny předměty, musíte splnit pár menších úkolů. Dokážete jí pomoci?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.