Na medaile Mochi

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Wordsmith V6

21.6.2013
85%
Hra - Wordsmith V6
Video se načítá
Ve hře Wordsmith V6 je hra na způsob Scrabblu. Máte písmenka a z těch skládáte slova. Abyste získali co nejvyšší skóre tak stačí je skládat co nejrychleji a zbavit se všech v poli, buď složením slova, nebo položením bomby, která je odstraní. Hra vyžaduje znalost angličtiny! Tak kdo z vás si troufne…

R4CE 2078

25.12.2013
85%
Hra - R4CE 2078
Video se načítá
Výborná postřehovka, která vás zaručeně bude bavit. Brouzdejte pouští v nabuchaném stroji, který se řítí rychlostí zvuku. Vaším úkolem bude sbírat energii do štítů a palivo, ale pozor po cestě je spousta překážek. Snažte se jim vyhýbat, protože to ubírá energii ve štítech. Kdo z vás zdolá všechny…
Hra - Jolly Jong - Sands of Egypt
Video se načítá
Jolly Jong je další Mahjongová hra, která se vám bude zaručeně líbit! Odkrývejte kameny, dokud vám nezbyde ani jeden. To se vám vždy nemusí povést, takže si dávejte pozor a rozmýšlejte si tahy. Podaří se vám nahrát TOP skóre?
Hra - Retardo And The Iron Golem
Video se načítá
Tato skvělá advetura na skóre vás jistě pobaví! Hrajete za chapíka jménem Retardo, který se nikoho nebojí. Dostanete za úkol od krále Moronie zabít železného golema a za odměnu dostanete jeho dceru, tu nejkrásnější princeznu z celé Moronie. Řešte úkoly co nejrychleji, probijte se přes golemovy…

Ice Cube Bear

3.9.2013
85%
Hra - Ice Cube Bear
Video se načítá
Pomůžeš medvědovi, který zamrzl do kostky ledu? Potřebuje se dostat do moře, aby se led rozpustil. Toho dosáhneš pomocí rozbíjení kusů ledu. Zvládni všech dvacet kol této logické hry!
Hra - Hannah Montana's Music Adventure
Video se načítá
Hannah Montana a její oblíkačka spojená ještě s jednou hrou. Nejdříve tuto známou celebritu oblékneš a poté budeš mít za úkol klikat na různé obrázky, což nebude tak lehké, a dostávat body. Jako bonus si vybereš jednu ze tří truhel.

Run Ram Run

1.11.2013
85%
Hra - Run Ram Run
Video se načítá
Run Rum Run je pěkně zpracovaná skákačka, ve které bude vaším úkolem překonat s ovečkou náročný terén. Po cestě na vás číhají nebezpečí v podobě jam či vražedných ostnů. Kromě toho se snažte posbírat co nejvíce mincí, za které získáte na konci hry body.

Flappy Bird

10.2.2014
85%
Hra - Flappy Bird
Video se načítá
Máme tu pro vás další postřehovku. V této hře budete pomáhat malému ptáčkovi se dostat, co nejdále to jenom půjde. Nebude to nic jednoduchého, musíte se napřed do toho dostat. Vyrovnávejte ho tak, aby do ničeho nenarazil. Proleťte pokud možno co největším počtem branek a získejte to nejlepší skóre.

Firebug

11.3.2012
85%
Hra - Firebug
Video se načítá
Firebug je skvělá skákačka, ve které budete mít za úkol dostat se s broukem k cíli. Jelikož brouk hoří a spaluje vše na co se postaví, nebudete to mít vůbec lehké. Navíc je třeba po cestě zbírat barevné fazolky, za které získáte body.

Red Storm

7.4.2012
85%
Hra - Red Storm
Video se načítá
Projděte spletitou síť levelů a zabijte všechny nepřátele v střílečce Red Storm. Hrát budete za bojového robota, který je připraven postavit se tváří v tvář nebezpečným vražedným strojům.

Monkey go happy 5

8.8.2012
85%
Hra - Monkey go happy 5
Video se načítá
Pro všechny, kdo si oblíbili rodinku smutných opiček, které v sérii miniher rozveselujete, je tady dobrá zpráva! Jsou tu již po páté, abyste si s nimi užili zábavu i trochu toho přemýšlení. Na co nejméně kliknutí totiž musíte zjistit a udělat to, co po Vás smutná opička bude chtít.

Effing Worms Xmas

23.12.2012
85%
Hra - Effing Worms Xmas
Video se načítá
Vánoční zpracování brutální hry Effing Worms vám opět přináší možnost vžít se do kůže obrovského hladového červa. Vaším úkolem ve hře bude požírat všechny vánoční postavičky a lidí, který se pohybují po zemském povrchu. Dávejte si však pozor na nebezpečí, které zde číhají.

John & Mary’s Memories

21.2.2013
85%
Hra - John & Mary’s Memories
Video se načítá
V této hře budete skládat stejné dvojice obrázků. Tím pomůžete páru získat vzpomínky na jejich cesty po USA zpět. Dohromady budete dávat vždy dva stejné obrázky, snažte se využívat bodových kombinací a různých bonusů na obrázcích.

Star Beacons

29.4.2013
85%
Hra - Star Beacons
Video se načítá
Výborná hra, od které se jen tak neodlepíte. Star beacons je super hra, u které se náramně pobavíte. Cílem je zničit všechny hvězdy, ale bohužel máte jenom 10 pokusů. Když se trefíte za 10 000 bodů, tak získáváte střelu navíc nebo když ji střelíte skrz portál. Ve hře je možno získávat ocenění. Je…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.