Na medaile Mochi

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Monkey go happy 3

13.3.2012
89%
Hra - Monkey go happy 3
Video se načítá
Monkey go happy je tu již se svým třetím pokračováním a tentokrát budete dělat radost rodince tří opiček. Čeká na Vás dalších 15 nových zajímavých úkolů u kterých se pobavíte i si zapřemýšlíte. Opět musíte dát ale pozor, abyste zbytečně nepoužívali nepotřebné věci, protože každé kliknutí se počítá…

Cake Jam

26.4.2012
89%
Hra - Cake Jam
Video se načítá
Cake Jam je další z výborných her, ve kterých budete vařit i obsluhovat své hosty. Tentokrát se stanete majitelkou koláčového království a Vašimi hosty budou opravdu roztodivné postavy. Stihnete jim všem udělat koláče podle jejich představ?

Fling a ThingHra s oceněním

19.5.2012
89%
Hra - Fling a Thing
Video se načítá
Vystřelte do vzduchu malé létající stvoření a posbírejte všechny bubliny v oddechovce Fling a Thing. K dispozici je i množství bonusů, které vám pomohou bubliny přilákat nebo vám přidají další body na vystřelování. Pokuste se dostat co nejvýše a nasbírat co nejvíce bodů. Hra může mít problém s…

Bubble Dress Up

27.5.2012
89%
Hra - Bubble Dress Up
Video se načítá
Bubble Dress Up je super hra která nadchne milovnice módy i ty, kdo mají raději postřehové a logické hry. Abyste totiž mohly svou modelku obléct a vybrat si z nejlepšího oblečení, budete si muset vyhrát body na zaplacení ve hře připomínající hry bubble shooter.

Suma

30.11.2012
89%
Hra - Suma
Video se načítá
Zahrajte si další super hru typu ZUMA. Opět bude Vašim úkolem zlikvidovat všechny kuličky v hracím poli a nedopustit, aby se dostaly až k otvoru který hlídáte. Kuličky zmizí tak, že vystřelíte barevnou kuličku a spojíte tím minimálně 3 kuličky stejné barvy. Všechny, kdo rádi soutěží, jistě nadchne i…

Monkey Go Happy 6

18.5.2013
89%
Hra - Monkey Go Happy 6
Video se načítá
Rozveselte roztomilé smutné opičky z rodiny Monkey Go Happy už v šestém pokračování těchto super zábavných miniher. V každém kole musíte přijít za pomoci co nejméně kliknutí na to, jak vyřešit krátkou adventuru a tak udělat opičku šťastnou.

Doodle God

9.6.2013
88%
Hra - Doodle God
Video se načítá
Zahrajte si na pána a stvořitele světa. V této logické hře si budete hrát na boha. Pomocí čtyř základních elementů stvořte veškerý život na té pusté planetě jménem Země. Začněte párou, prachem, pískem, pak tvořte základní jednobuněčné organismy, planktony, bakterie, potom se dostanete až ke hmyzu…

Xonix 3D 2

15.1.2014
88%
Hra - Xonix 3D 2
Video se načítá
Ve hře Xonix 3D 2 musíte postupně ukrajovat z hracího pole jednotlivé části. po dosažení určité plochy se dostanete do dalšího kola. Náročnost stupňuje lineárně. Připravte se na hodně pohyblivých i statických překážek, které hru skvěle oživují.

Velikonoční golf

23.4.2014
88%
Hra - Velikonoční golf
Video se načítá
Velikonoční golf je velmi zábavná hra, ve které se budete snažit s králíčkem posbírat co nejvíce vajíček na každé jamce a přitom se trefit do jamky na co nejméně pokusů. Povede se vám to?

Hanger 2Hra s oceněním

3.11.2011
88%
Hra - Hanger 2
Video se načítá
Povedená onlinovky, u které určitě strávíte spoustu času. Co je jejím cílem? V každém levelu musíte dostat panáčka až do cíle a to pouze pomocí lan, kterými se přichytává na strop. Cestou byste ho měli co nejméně zranit a k tomu, abyste se dostali do cíle byste měli použít minimum lan.

Monkey go happy

7.3.2012
88%
Hra - Monkey go happy
Video se načítá
Jedna z nejoblíbenějších sérií her, ve které máte vždy za úkol rozveselit v několika minihrách roztomilou opičku. Hry jsou založeny na logice, přesnosti nebo postřehu a čím méně kliknutí myškou použijete, tím budete úspěšnější. Tak nenechejte opičku dlouho plakat!

Claytus Hood

9.3.2012
88%
Hra - Claytus Hood
Video se načítá
Braňte svou pracně udržovanou zahradu před všemožnými škůdci jako jsou krtci, hraboši nebo i hmyz. Použijte všechny dostupné prostředky k jejich likvidaci dříve, než Vám všechno sežerou. Za zabité škůdce dostanete peníze na nákup dalších zbraní. Hra jistě potěší svou pěknou grafikou i skvělou…

Skating Sever Cooking

23.3.2012
88%
Hra - Skating Sever Cooking
Video se načítá
Je tady další výborná obsluhovací hra. Tentokrát se restaurace nachází na ledě a vy budete přání svých hostů plnit na bruslích. Hra má moc pěknou grafiku i příjemnou ovladatelnost a určitě si ji užijete :)

Frizzle Fraz 2

15.4.2012
88%
Hra - Frizzle Fraz 2
Video se načítá
Chcete si zahrát skákačku, která vážně stojí za to? Pak je tady FRIZZLE FRAZ 2! Má krásnou grafiku, pohodlně se ovládá, její náročnost se přiměřeně postupně zvyšuje a hlavně její hrdina je neodolatelná roztomilá chlupatá kulička, kterou si budete muset oblíbit :)

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.